Zamknij
REKLAMA

Żabka - opinie na temat franczyzy

08:02, 05.05.2021 | materiały partnera

Prowadzona w ramach sieci sklepów Żabka franczyza to jedno z rozwiązań, które najbardziej doceniają początkujący przedsiębiorcy. Taki model współpracy pozwala na skorzystanie z ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia zdobywanego w efekcie działalności w całym kraju, dzięki czemu o wiele łatwiej rozpocząć prowadzenie swojego biznesu.

Czym jest franczyza? Opinie są bardzo zachęcające

Każdy przedsiębiorca, zanim zdecyduje się na prowadzenie własnej działalności, powinien przeanalizować dostępne opcje. Wśród wszystkich możliwości zdecydowanie warto zwrócić uwagę na korzyści, jakie daje franczyza. Opinie na temat takiej formy prowadzenia działalności są dosyć pozytywne ze względu na liczne zalety tego modelu. W pierwszej kolejności jednak warto zapoznać się z tym, jak funkcjonuje sieć Żabka – franczyza w dużym stopniu różni się od tradycyjnych rodzajów biznesu.

Samo pojęcie franczyzy może dotyczyć systemu sprzedaży towarów, usług lub technologii. Kluczowa jest tutaj współpraca dwóch niezależnych od siebie stron: franczyzodawcy i franczyzobiorcy. Pierwszy z partnerów udostępnia informacje na temat sposobu prowadzenia działalności, pomaga w radzeniu sobie z formalnościami, a także zapewnia wsparcie merytoryczne i finansowe. Po stronie franczyzobiorcy leży natomiast wniesienie opłaty początkowej i bieżące zarządzanie biznesem według wspólnie ustalonych zasad. W przypadku sieci Żabka opinie wśród przedsiębiorców potrafią skłonić do zdecydowania się na taki model działalności – o opłacalności tego rozwiązania świadczy także spora liczba nowo otwieranych sklepów.

Jakie obowiązki trzeba spełnić, żeby otworzyć sklep Żabka? Franczyza i jej warunki

Pierwszym zadaniem dla franczyzobiorcy, oprócz przygotowania odpowiednich dokumentów, jest uiszczenie jednorazowej, startowej opłaty. W przypadku sklepów Żabka franczyza oczekuje bardzo niewielkiej kwoty, która wynosi zaledwie 5 tysięcy złotych. W zamian przedsiębiorca otrzymuje w pełni zatowarowany i wyposażony sklep, który jest od razu gotowy do rozpoczęcia działalności. Lista zobowiązań obejmuje także przestrzeganie zasad obsługi klienta, a także wykorzystywanie wizerunku firmy wyłącznie w celach określonych w umowie.

Dlaczego umowa z Żabką to dobry wybór? Korzystna franczyza – opinie

Spośród sieci franczyzowych działających w naszym kraju zdecydowanie najbardziej atrakcyjną ofertę przedstawia Żabka. Opinie są w większości pozytywne, a liczba zadowolonych franczyzobiorców wynosi ponad pięć tysięcy. Sklepy są rozmieszczone w całej Polsce. Warto zaznaczyć, że wielu przedsiębiorców zdecydowało się na podjęcie współpracy nie tylko w przypadku jednego punktu, ale wielu sklepów Żabka. Opinie dotyczące franczyzy tej marki odnoszą się również do tego aspektu – spełniając konkretne wymogi, można się zdecydować na prowadzenie kilku placówek. To doskonały sposób, by rozwinąć własny biznes i zapewnić sobie spory przychód w każdym miesiącu.

Mówiąc o stałych zyskach, nie możemy pominąć specjalnej propozycji ze strony sieci Żabka; opinie na temat współpracy z marką zdecydowanie powinny uwzględniać tę kwestię. Aktualnie można skorzystać z możliwości uzyskania gwarantowanego przychodu w wysokości 16 tysięcy złotych miesięcznie. Taka oferta dotyczy nowych franczyzobiorców, którzy rozpoczynają współpracę z siecią w okresie od 1 marca 2021 roku do 28 lutego 2022 roku. Sieć przewiduje wypłacanie tej kwoty przez dwanaście miesięcy, w przypadku uzyskania średniego poziomu weryfikacji standardów jakościowych sklepu powyżej 80% oraz prowadzenia działalności w dniach niehandlowych nie krócej niż osiem godzin.

Franczyza wiąże się zarówno z obowiązkami, jak i korzyściami. W przypadku umowy z siecią Żabka istnieje jednak mnóstwo aspektów, które wpływają na atrakcyjność oferty. Niski wkład własny, obszerne wsparcie, a także gwarancja przychodu po spełnieniu prostych warunków sprawia, że to doskonały wybór na własny biznes.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%