Zamknij
REKLAMA

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Przedstawiamy proste i sprawdzone rozwiązania!

14:21, 12.09.2021 | materiały partnera

W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, w których nasze wydatki zaczynają przerastać nasze możliwości. Kiedy cała wypłata szybko znika z konta, koniec miesiąca staje się bardzo stresującym okresem, w którym musimy bardzo pilnować swojej listy zakupów i szukać oszczędności gdzie tylko się da. Jeśli w takiej chwili pojawi się pilna potrzeba lub okazja, z której chcemy skorzystać, stan naszych finansów nie pozwala nam na ich sfinansowanie. Istnieją jednak skuteczne, a co najważniejsze - bezpieczne, sposoby na zdobycie dodatkowej gotówki. Niektóre z nich przedstawiamy poniżej.

Wykorzystaj swoją wiedzę i umiejętności

Jednym z popularnych sposobów na dodatkowy zarobek są platformy, na których zamieszczane są oferty zleceń dla freelancerów. Mogą one dotyczyć bardzo różnych zadań, najwięcej możliwości mają specjaliści, którzy swoją pracę mogą wykonywać zdalnie za pośrednictwem internetu - graficy, tłumacze, copywriterzy czy programiści mogą liczyć na wiele atrakcyjnych i konkurencyjnych zleceń. Bez trudu znaleźć można też ogłoszenia dotyczące korepetycji - jeśli mamy więc wiedzę, którą możemy przekazać innym, również w ten sposób możemy podreperować swój budżet. Ciekawym rozwiązaniem jest też dodatkowa praca jako doradca klienta w firmie Bocian Pożyczki. Z powodu czasu niezbędnego do znalezienia odpowiadającego naszym oczekiwaniom pracy oraz jej wykonania, jest to raczej rozwiązanie długofalowe i nie sprawdzi się w przypadkach, kiedy gotówki potrzebujemy od ręki. 

Zrób porządek w domu

Na co dzień nie zauważamy nawet, jak wieloma rzeczami się otaczamy. Często nie jesteśmy do końca świadomi, co znajduje się w naszych szafach czy piwnicach, ponieważ kupujemy coś pod wpływem chwili, a zaraz po odłożeniu tracimy zainteresowanie i dany przedmiot kompletnie wylatuje nam z pamięci. Stare zabawki, ubrania, książki, sprzęty czy meble, których już nie potrzebujemy i nie mają dla nas wartości, zajmują tylko cenne miejsce i zbierają kurz - mogą jednak przydać się innym osobom. Zamiast więc wyrzucać je do śmieci, możemy zamieścić ogłoszenia online i w ten sposób za jednym zamachem wysprzątać dom lub mieszkanie i zyskać dodatkowe środki na sfinansowanie swoich potrzeb.

Weź pożyczkę

Jeśli nie mamy oszczędności ani dodatkowego źródła dochodu, który może pomóc nam w pilnych potrzebach, świetną alternatywą jest wzięcie pożyczki. To rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w sytuacjach podbramkowych, kiedy gotówka jest nam potrzebna możliwie jak najszybciej. Bez trudu znajdziemy oferty, które obiecują rozpatrzenie wniosku i przyznanie pieniędzy już nawet w ciągu doby - jest tak na przykład w przypadku pożyczki domowej od firmy Bocian Pożyczki. Warto pamiętać, że korzystanie z takich usług wiąże się z dodatkowymi kosztami i wymaga spłaty rat w terminie - zawsze warto więc dobrze zastanowić się nad wpływem takiego zobowiązania na naszą sytuację, a przede wszystkim na stan naszych finansów. Jeśli jednak pożyczaną kwotę dobierzemy do swoich oczekiwań i możliwości oraz zadbamy o uregulowanie całej należności w terminie, współpraca z pożyczkodawcą pozabankowym będzie dla nas świetnym sposobem na poradzenie sobie z nadprogramowymi wydatkami.

Różnorodność i dostępność powyższych rozwiązań sprawia, że możemy wybrać to, które najlepiej odpowiada naszym aktualnym potrzebom. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by łączyć je ze sobą, na przykład biorąc pożyczkę i zbierając kwotę potrzebną do jej spłaty poprzez znalezienie dodatkowego zajęcia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%