Zamknij
REKLAMA

PEKO spedycja Gdynia - poznaj ofertę kompleksowych usług transportowych

12:57, 29.12.2021 | Artykuł sponsorowany

Spedycja jest rodzajem usług polegających na organizacji przewozu towarów w ramach określonej współpracy. Ostatnie lata charakteryzują się prężnym rozwojem tej dziedziny, przez co rynek zapełniają nowe, często niedoświadczone przedsiębiorstwa. W Gdańsku i Gdyni znajdziemy liczne oferty firm przewozowych, jednak jeśli nie chcemy narazić się na straty, warto zgłębić ten temat i wybrać odpowiedniego partnera.

Firma PEKO z siedzibą w Gdańsku świadczy usługi na rynku międzynarodowym już od ponad 15 lat. W tym czasie, firma podjęła współpracę z liniami lotniczymi, ubezpieczycielami, armatorami i przewoźnikami drogowymi niemal z całego świata, co jest najlepszym świadectwem rzetelności i doświadczenia koncernu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykonując zlecenia w zakresie spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, PEKO stawia przede wszystkim na kompleksowość działań oraz elastyczność rozwiązań. Dodatkowe usługi, jakie świadczy przedsiębiorstwo to:

Transporty specjalne,

przewozy intermodalne,

obsługa celna, którą zajmuje się PEKO Agencja Celna z siedzibą w Gdyni.

Oferta spedycyjna firmy PEKO:

Spedycja drogowa

Przewóz ładunków i towarów w transporcie drogowym. Dostępne są kompleksowe usługi eksportowe i importowe we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami do lub z dowolnego miejsca w Europie, działając w systemie door-door. Inne działania, jakie firma PEKO oferuje w tym zakresie to: transport międzynarodowy i krajowy, transport ładunków standardowych z użyciem różnych naczep oraz obsługa wszystkich przesyłek – od drobnicowych do całopojazdowych, ubezpieczenie cargo w zakresie all risk, transport ładunków ADR.

Spedycja kolejowa

Obsługa i przewóz towarów pełno-kontenerowych (FCL) i drobnicowych (LCL) z użyciem kolei i transportu intermodalnego. Zakres usług firmy PEKO obejmuje: eksport i import w systemie terminal kolejowy w oparciu o operatorów kolejowych do lub z dowolnego miejsca w Chinach oraz w kraju, działalność jako część transportu intermodalnego – kolej-droga-morze lub kolej-droga w niektórych krajach europejskich, logistyczne działania z ładunkami w terminalu kolejowym i podczas wyładunku, eksport i import door-door przy współpracy z agentami i partnerami kolejowymi do/z każdego miejsca w kraju i Chinach, ubezpieczenia all risk typu cargo.

Spedycja lotnicza

Całościowa obsługa towarów w transporcie lotniczym, czyli eksport i import przy użyciu sytemu door-door z/do dowolnego miejsca na świecie w oparciu o znane linie lotnicze, koordynacja działań spedycyjnych podczas obsługi towarów, transport lotniczy w serwisie priorytetowym, ekspresowym i ekonomicznym oraz ubezpieczenie cargo w zakresie all risk.

Spedycja morska

Kompleksowa obsługa ładunków drobnicowych (LCL) i pełno-kontenerowych (FCL) w transporcie morskim. W tym zakresie, firma PEKO oferuje klientom: eksport i import w systemach door-door i port-port w oparciu o rzetelnych armatorów z każdego miejsca na świecie, logistyczną obsługę ładunków każdego rodzaju - od załadunku w porcie, przez proces przewozu aż do wyładunku, ubezpieczenia cargo w zakresie all risk oraz odprawy fiskalne we wszystkich portach Europy.

Transport specjalny

Przewóz ładunków specjalnych, czyli sypkich lub ponadgabarytowych. Project Cargo zastał zrealizowany przez doświadczony zespół pracowników PEKO i zajmuje się zleceniami w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego przy użyciu naczep specjalistycznych typu: platforma, silos, wywrotka. Ponadto oferowane są usługi: profesjonalnego doradztwa, transportu z certyfikatem GMP+, transportu autami z ładownością do 25 ton, transportu ładunków standardowymi naczepami typu plandeka o ładowności do 24 ton, transportu odpadów oraz ubezpieczenia typu cargo w zakresie all risk

Spedycja PEKO GDAŃSK – usługi dodatkowe

Oprócz działań przewozowych, firma PEKO świadczy też usługi takie jak:

Realizacja procesów logistycznych,

pomoc w zakresie obiegu i kompletowania dokumentów,

wsparcie w procedurach celnych i fiskalnych, jak np.:

- doradztwo transportowe, logistyczne i celne,

- składowanie towarów w magazynach,

- kontrola towaru podczas rewizji celnych i odpraw,

- przeładunek bezpośredni i pośredni.

Współpraca z firmą PEKO

Trójmiejska firma PEKO wyróżnia się na tle konkurencji tym, że oferuje pomoc w koniecznych działaniach przed organami celnymi podążając za aktualnymi przepisami. Te usługi to m.in.: obsługa towarów podlegających inspekcjom: Sanepid, WIJHARS, PIOR oraz Inspekcji Weterynaryjnej, opracowywanie i zgłaszanie wniosków o uzyskanie pozwoleń, wystawianie świadectw pochodzenia i EUR1 oraz doradztwo we wszystkich sprawach celnych.

Kooperacja z doświadczoną firmą spedycyjną PEKO przyniesie nam wiele korzyści i da gwarancję sukcesu w transporcie towarów. Możemy spodziewać się indywidualnego, profesjonalnego podejścia oraz innowacyjnych rozwiązań, co potwierdzają projekty powstałe we współpracy z renomowanymi partnerami z całego świata. Szukając rzetelnej firmy, która pomoże we wszelkich sprawach związanych z transportem, już dziś skontaktujmy się z firmą PEKO!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%