Zamknij
REKLAMA

Sygnały zdrady - 10 zachowań, które powinny zwrócić Twoją uwagę

09:43, 18.01.2022 | art.sponsorowany

Przez głowę niemal każdej osoby będącej w związku przynajmniej raz rodzi się w głowie pytanie “Czy mój partner mnie zdradza?”. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ każdy będąc w relacji, chciałby czuć się wyjątkowy i kochany. Jest jednak kilka zachowań, które powtarzając się i występując razem, mogą świadczyć o tym, że nasz partner ma kogoś na boku. Sygnały zdrady żony i męża mogą się od siebie nieco różnić, jednak pamiętaj, że wiele z nich może być do siebie bardzo podobnych. Poniżej znajdziesz 10 zachowań, które mogą być pierwszymi sygnałami zdrady.

1. Partner wydaje się nieobecny

Mówisz do swojej drugiej połówki, a ona wydaje się myślami zupełnie gdzieś indziej? Może myśli o pracy lub o wspólnej podróży, ale może też o swojej kochance lub kochanku. Obserwuj go uważnie, a może okazać się, że Twoja intuicja miała rację.

2. Brak dostępu do sprzętu elektronicznego

Jeśli Twój partner dotychczas nie miał problemu z zostawianiem swojego komputera i telefonu bez opieki, a teraz jego sprzęt elektroniczny jest kompletnie poza Twoim zasięgiem, może to być jeden z pierwszych sygnałów zdrady. 

3. Zostawanie dłużej w pracy

Mieliście spędzić wspólny wieczór, lecz nagle Twój partner musi zostać dłużej w pracy i… sytuacja powtarza się nagminnie? Może rzeczywiście firma potrzebuje Twojej żony/męża dużo bardziej niż zwykle, a może jednak coś tu nie gra?

4. Kłamstwa, kłamstewka...

Plątanie się w zeznaniach co do spędzanego ostatnio czasu, czy powodów zostawania dłużej w pracy powinny zwrócić Twoją uwagę jako pierwsze sygnały zdrady. Raczej mało prawdopodobne jest, aby Twojemu partnerowi nagle pogorszyła się pamięć…

5. Nadmierne dbanie o wygląd

Sygnały zdrady żony i męża nieco różnią się od siebie, jednak w obu tych przypadkach często można zauważyć nadmierną troskę o swój wygląd. Dłuższe przebywanie w łazience, makijaż, czy używanie perfum powinny zwrócić naszą uwagę wtedy, gdy nie obserwowałeś tego wcześniej u swojego partnera.

6. Zmiana nawyków

Twój partner dotychczas opowiadał Ci codziennie, jak mu minął dzień w pracy lub wysyłał Ci selfie ze znajomymi z imprezy, a teraz już tego nie robi? Powodów może być wiele, ale powinno Ci to dać do myślenia, czy aby na pewno nie są to pierwsze sygnały zdrady.

7. Przypadkowo odezwał się do Ciebie innym imieniem

Przejęzyczenia zdarzają się każdemu, ale podobno mają swoje korzenie w ukrytych pragnieniach i wydarzeniach. Bądź czujny, jeśli powtórzy się to kolejny raz. 

8. Zmiana libido

Twój partner ma mniejszą lub większą ochotę na seks niż zwykle, lub zmieniają się jego upodobania seksualne? Nie lekceważ tego zachowania, ponieważ może to być jeden z pierwszych sygnałów zdrady.

9. Jest dla Ciebie wyjątkowo dobry

Osoby, które dopuszczają się zdrady, często wracając do domu, próbują się wybielić moralnie poprzez bycie wyjątkowo dobrym dla swojego partnera lub swojej partnerki. Może jest ku temu okazja, a może rzeczywiście coś mu leży na sumieniu?

10. Rozdrażnienie

Kiedy już zdecydujesz się porozmawiać ze swoim partnerem o jego zachowaniu w ostatnim czasie i zauważysz, jak plącze się w odpowiedziach lub ich całkowicie unika, możesz mieć pewność, że coś jest przed Tobą ukrywane.

Pamiętaj, że czasem w życiu Twojego partnera może wydarzyć się coś, co zmieni jego zachowanie i może to nie być zdrada. Miej jednak rękę na pulsie, jeśli zachowania będą powtarzały się nagminnie lub zauważysz obecność kilku z nich. Jeśli masz duże podejrzenia co do zdrady partnera wart zatrudnić detektywa.

              

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%