Zamknij
REKLAMA

B. Gojtowska i W. Siemieniuk - kandydaci do Rady Powiatu Kartuskiego

12:23, 01.10.2018 | Artykuł sponsorowany/materiał wyborczy KKW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska

Barbara Gojtowska i Włodzimierz Siemieniuk kandydują do Rady Powiatu Kartuskiego w okręgu nr 4, z ramienia Koalicyjnego Komitetu Wyborczego. - Jesteśmy osobami młodymi z doświadczeniem w pracy w administracji publicznej oraz w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Pozwala to nam na kompetentne reprezentowanie w szerokim zakresie interesów mieszkańców naszego okręgu w Radzie Powiatu Kartuskiego - podkreślają kandydaci.

Barbara Gojtowska

Mężatka, mam trójkę dzieci. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku na wydziale Turystyka, Handel i Usługi, o specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwem Turystycznym.

Pierwsze moje doświadczenia związane z działalnością na rzecz lokalnej społeczności wszczepił mi mój dziadek Paweł Pranczk, gdy będąc radnym, zabierał mnie na sesje rady Gminy Sierakowice.

 

Przez siedem lat byłam pracownikiem Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach. To właśnie tam zdobyłam wiedzę i doświadczenie o funkcjonowaniu gminy i powiatu, pozyskiwaniu środków unijnych, organizowaniu imprez kulturalnych, turystycznych i sportowych oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Jestem również prezesem Klubu Sportowego TUCH i z tego ramienia wspólnie ze szkołą organizujemy festyn rodzinny, który cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców sołectwa Tuchlino i gminy.

Na co dzień zajmuję się prowadzeniem własnej firmy spedycyjno – transportowej. Od urodzenia jestem silnie związana z naszą gminą i sprawy z nią związane są bliskie mojemu sercu.

Włodzimierz Jerzy Siemieniuk

Jestem żonaty, mam jedno dziecko. Absolwent Wydziału Ochrony Środowiska i Rybactwa Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie oraz Politechniki Gdańskiej na kierunku "Współczesne metody hydrologii inżynierskiej w gospodarce wodnej"

Pracuję w Urzędzie Gminy Sierakowice w referacie rolnictwa, a wraz z moim ojcem Borysem prowadzę rodzinne gospodarstwo rybackie Złota Rybka w Sierakowicach. To dzięki niemu zająłem się szeroko pojętą akwakulturą i jestem wieloletnim członkiem Rady w Lokalnej Grupie Rybackiej Kaszuby.

Moje wykształcenie oraz praca zawodowa pozwalają na organizację i uczestnictwo w licznych imprezach kulturalnych i gospodarczych, dzięki temu mam pełne rozeznanie istotnych problemów oraz potrzeb naszego regionu. Głównym celem mojej działalności jest rozwój gospodarczo społeczny oraz pozyskiwanie środków i dotacji zewnętrznych.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA