Zamknij
REKLAMA

Dziewięć nowych zakażeń koronawirusem na Pomorzu

11:06, 29.06.2020 | M.D
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 247 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce, w tym 9 na Pomorzu. Liczba potwierdzonych zakażeń w województwie wynosi 666.

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Pomorzu dotyczą trzech osób ze Słupska - kobiety i mężczyzny w starszym i mężczyzny w średnim wieku, 3 osób z powiatu bytowskiego -  kobiety w średnim wieku i 2 nastolatek; dwóch osób z powiatu malborskiego - kobiet w starszym i młodym wieku oraz mężczyzny w młodym wieku z Gdańska. 

- Wszystkie osoby, za wyjątkiem mężczyzny z Gdańska i mężczyzny w starszym wieku z m. Słupsk (nadzór epid.) objęte były kwarantanną po kontakcie z zakażonymi. Przypadki z powiatów malborskiego i bytowskiego są powiązane z ustalonymi wcześniej ogniskami zakażeń - informuje Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

Liczba potwierdzonych zakażeń w województwie wynosi 666. W Polsce liczba potwierdzonych zakażeń wynosi 34 154. Zmarły 1 444 osoby.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

pan chusteczkapan chusteczka

1 0

Poczekajmy do października jak zaczniemy kaszleć i smarkać. Ja kaszlę i smarkam co roku na zimę… tak ze dwa tygodnie, ale nigdy jeszcze nie umarłem (nawet bezobjawowo nie udało mi się umrzeć) – szczęściarz po prostu. 06:23, 30.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%