Zamknij
REKLAMA

Szczepienia będą obowiązkowe? Lewica składa projekt ustawy

11:53, 06.12.2021 | oprac.W.D.
Skomentuj fot.W.D.
REKLAMA

Liderzy Lewicy zapowiedzieli złożenie projektu ustawy wprowadzającej obowiązek szczepień przeciwko Covid-19 dla dorosłych. Osoby niezaszczepione miałyby podlegać karze grzywny.

Parlamentarzyści Lewicy cytowani przez "Rzeczpospolitą" podkreślają, że sposób działania przyjęty przez rząd w sprawie pandemii po prostu nie działa, a władza straciła kontrolę nad sytuacją. 

(...) w tym momencie w Polsce codziennie umiera więcej osób na Covid-19 niż w jakimkolwiek innym kraju Unii Europejskiej. Tego można było uniknąć.(...) - mówił poseł Adrian Zandberg cytowany przez rp.pl.

Z kolei wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty podkreślał na antenie RMF FM, że nie należy wprowadzać kolejnych lockdownów, a zakłady pracy, w których wszyscy są zaszczepieni, powinny pracować. 

Parlamentarzyści Lewicy zarzucają rządowi, że ten chce się przypodobać antyszczepionkowcom i stąd brak realnej walki z pandemią. Dlatego - zdaniem posłów Lewicy, potrzebne są obowiązkowe szczepienia, paszporty covidowe i ograniczenia dla osób niezaszczepionych. Stąd projekt ustawy w tej sprawie. 

(oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (12)

HenioHenio

73 28

Hitlerowi się nie udało, Stalinowi się nie udało, to i czerwonym krwiopijcą z lewicy się nie uda, będą musieli mnie zabić, aby mnie fenolem zaszprycować, a jak mnie do więzienia odeślą, to nauczę się fachu i będę sprawnym egzekutorem, tzw katem, sprawiedliwym sadem dla wielu nazistów i będę wymierzać sprawiedliwą karę dla ludobójców 12:25, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaaaasaaaaaasa

57 28

Tylko niech mnie ścierwa dotkną. Niech Siebie szczepią i całą zarazę z Wiejskiej 14:22, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BłądBłąd

29 44

Niech ciemnota wymiera. 15:33, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

antykosmitaantykosmita

34 17

Parafrazując powiedzenie pana S. Michalkiewicza, brak obowiązku szprycowania jest niczym innym, jak wyższą formą istnienia takiego obowiązku. Jako człowiek z natury obowiązkowy, ubolewam że tego obowiązku nie tylko nie wypełnię ale mam w d… wszystko, co Pinokio ma mi na ten temat do powiedzenia. 18:04, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Wiesława Wiesława

18 45

Kto tym antyszczepionkowcom nakładł tych bredni do głowy? Jak to jest, że wbrew nauce, wbrew tego co się widzi dookoła, ponad 500 niepotrzebnych zgonów dziennie, przeciążonych szpitali, dramatu rodzin - są tacy, którzy święcie wierzą, że szczepionka to jakiś przekręt, czip i nie wiadomo co jeszcze. Jak do nich dotrzeć, czy w ogóle to możliwe? Co ta propaganda internetowa z nimi zrobiła? 21:11, 06.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AnielaAniela

31 18

Rok 1938: Kto tym żydom nakładł tych bredni do głowy? Jak to jest że wbrew nauce, wbrew tego co się widzi, co mówi naukowiec Goebbels, ponad 500 roznosicieli tyfusa to żydzi, ile przeciążonych szpitali tyfusem, dramatu rodzin, są tacy, którzy myślą, że tyfus to jakiś przekręt i nie wiadomo co jeszcze. Jak do nich dotrzeć, czy to możliwe? Co ta propaganda burżuazyjna z nimi zrobiła?? 21:25, 06.12.2021


@ Wiesława@ Wiesława

38 18

"OPERACJA PSYCHOLOGICZNA.
METODY ŁAMANIA PSYCHIKI I TWORZENIA PODPORZĄDKOWANIA - CZĘŚĆ PIERWSZA.
Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona "Stand Up for yourself".
Obecna narracja to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie nowego ładu. Jest częścią Agendy mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.
To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium.
TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI
1. Gaslightnining - zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są.
Cechą naturalną jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że coś się dzieje, to nikt by nawet tego nie zauważył. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie to puknęli by się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień.
2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego.
Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem zaczynają w ten rozsądek i trzezwą ocenę rzeczywistości wątpić. Zaczynają myśleć: może jednak jest to coś?
3. Przepowiadanie przyszłości - kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po wykonaniu planu. Ale jeszcze musimy to, jeszcze musimy tamto, jeszcze musimy siamto. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE. Zauważcie, że minął rok od kiedy zostaliśmy zamknięci na dwa tygodnie i granica świetlanej przyszłości coraz bardziej się przesuwa. Wszystko, co dobre ma zdarzyć się w przyszłości, która ciągle jest odsuwana w czasie i która tak naprawdę nigdy może nie nadejść. Ale tego wam wprost nie powiedzą.
4. Obwinianie ofiary.
Psychopaci nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie przyznają, że to oni stworzyli sytuację, w której ofiary cierpią. Zamiast tego, będą wmawiać ofiarom, że to one są winne obecnego stanu rzeczy. My chcemy dobrze, ale to wasza wina, że się nie stosujecie. Prowadzi to do sytuacji, w której ofiara zaczyna postrzegać swojego oprawcę jako wybawcę z obecnego stanu rzeczy. Ofiara oczekuje, że oprawca znajdzie jakieś rozwiązanie. W ten sposób buduje się uległość.
5. Izolacja.
Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki. Izolację od lat stosuje się w więzieniach wobec najgrozniejszych przestępców i wśród więzniów jest ona uważana za najgorszą karę. Izolacja prowadzi do rozmontowania psychiki, zakwestionowania poczucia własnej wartości, utraty poczucia sensu życia. Ofiara pozbawiona kontaktów społecznych popada w apatię i z czasem zgodzi się na wszystko by zmienić taki stan rzeczy.
6. Atakowanie i ośmieszanie osób, które kwestionują status quo.
Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu narracji. Osoby te posiadają mocne argumenty i dowody naukowe na to, że obecna sytuacja nie ma naukowych podstaw. I wszystko inne, co się obecnie dzieje jest tego pochodną. Ludzie z tytułami naukowymi, pionierzy w swoich dziedzinach są ośmieszani i nazywani foliarzami i teoretykami spiskowymi. Jeżeli psychopata chce zniszczyć twoją pozycję i poczucie własnej wartości, zaczyna wpływać na to jak postrzegają ciebie inni. Jest zmasowana akcja pozbawienia autorytetu osób wywodzących się ze środowiska naukowego, kwestionujących nową narrację. Przedstawianie ich jako zagrożenie a w skrajnych przypadkach pozbawianie prawa do wykonywania zawodu, bez względu na wcześniejsze osiągnięcia.
7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług.
Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy. Bo gdyby nie oni to było by dużo gorzej. Więc albo społeczeństwo uzna to za sukces albo zostaną nałożone na nie sankcje, łącznie z permanentnym zamknięciem.
8. Utrzymywanie podwójnej narracji.
Zamykamy - otwieramy - zamykamy - otwieramy - zamykamy
Po pewnym czasie każda ofiara przyzwyczaja się do stanu rzeczy i zaczyna dostosowywać się do sytuacji. Celem podwójnej narracji jest zaburzenie tego procesu a zaburzenie tego procesu prowadzi do rozkładu psychiki. Już, już zaczynasz się w tym wszystkim urządzać a tu kolejna zmiana narracji, która wybija cię z rytmu, kiedy jesteś krok od stabilności. Powoduje to dezorientację, która ma prowadzić do całkowitego złamania oporu. Pomyślcie, oni będą to z nami robić jeszcze kilka lat. Bądzcie świadomi i przygotowani na to, co się będzie działo. Bądzcie świadomi, że to tylko manipulacja, która ma was złamać, żebyście zgodzili się na wszystko.
9. Odbieranie radości życia.
Konstruowanie takiej rzeczywistości, żeby życie nie dostarczało żadnej rozrywki i przyjemności. Zamykanie klubów fitness, restauracji, lasów, odwoływanie świąt i wydarzeń kulturalnych. Ta technika była już stosowana podczas drugiej wojny światowej, kiedy Żydom zabroniono uprawiać sportu, muzyki na żywo i chodzenia do parków. Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.
10. Narcystyczna furia
Nadreakcja na wszelkie objawy oporu. Pośpiech. Wymuszanie. Wprowadzanie coraz to surowszych sankcji, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. To typowy objaw reakcji psychopaty wywołany utratą kontroli. Ma na celu zastraszenie jak największej ilości ofiar. Pamiętajcie, żeby nie ulegać strachowi. Jeśli widzicie wprowadzanie coraz większego ucisku to znaczy, że oni się boją. Boją się stracić kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem jest stawienie biernego oporu.
11. Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności.
Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności odbywa się przez brak reakcji na cierpienia ofiary. Ma to dać ofierze poczucie i przekonanie, że nieważne co zrobi to i tak nie ma znaczenia i i tak niczego nie zmienić. Wielu ludzi ze środowisk stawiających opór zaczęło tracić nadzieję i już oficjalnie mówić, że to nie ma sensu. Oni chcą, żebyście tak właśnie myśleli. Celem tego jest wywołanie defensywnej apatii i niechęci do podejmowania jakichkolwiek działań.
TO JEST WOJNA O UMYSŁY. WOJNA ZE ŚWIADOMOŚCIĄ.
Ta wojna ma doprowadzić do całkowitej zależności ofiar od systemu władzy
ma sprawić, że ludzie będą postrzegać oprawców jako osoby, które mogą ich z tego wybawić
ma doprowadzić do psychicznego uzależnienia od samej narracji i jej elementów towarzyszących.
Teraz chcą przejąć Twoją świadomość, ale wkrótce sięgną po wszystko.
I nie spoczną dopóki nie zabiorą Ci wszystkiego."
Okroiłam tekst z pewnych słów, bo zaczął się sezon polowania na czarownice.
Zapożyczone ..." 22:15, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@ Wiesława@ Wiesława

29 18

Nikt niczego nie wkładał. Szukają, czytają i analizują nade wszystko myślą. Tak jak słynny wirusolog, który z czasem również zmienił swoją opinię. Tak dzieje się z większością wypowiadających.
"⛔️To trzeba zobaczyć i podawać dalej! Prof. Gutowski szczerze o pandemii i działaniu rządów. Dziś panuje konieczność utrzymania liczby zachorowań. Oni nie leczą by wyleczyć, lecz by rozpropagować i sprzedać szczepionki. Taka jest prawda!
To trzeba zobaczyć i podawać dalej. Prof. Gutowski szczerze o pandemii i działaniu rządów! Dziś panuje konieczność utrzymania liczby zachorowań. Oni nie leczą by wyleczyć, lecz by rozpropagować i sprzedać szczepionki.
Świat stoi na głowie. Dziś lekarz nie leczy, by wyleczyć, lecz leczy by nie wyleczyć. W efekcie pacjent nigdy zdrowy nie będzie, a to się wiąże z kosztami i zyskiem dla pewnej grupy. Nie ma niewinnych!
Na naszych oczach, w biały dzień, robią ogromne pieniądze na tej całej pandemii, robiąc ludzi w konia, każąc im się szczepić w nieskończoność. Nic nam do tego — problem zaczyna się, gdy jeden czy drugi zamordysta wymyśli, że każdy ma być zaszczepiony pod groźbą pewnej kary. Tutaj żadnej Wolności nigdy nie było, nie ma, i nie będzie…"
#KORWiN 22:19, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

doradcadoradca

28 19

Doradca premiera na temat badań nad amantadyną twierdzi - szkoda pieniędzy na badania, to nikogo nie zastanawia?! Dlaczego, bo właśnie badania trwają nad czym? Analizowane są jedynie odczyny po przyjęciu preparatu. Nie wszyscy zgłaszają NOP-y. Bolące miejsce, opuchlizny, utrzymujące się krwawienia, stany zapalne pewnych części organizmu, drastyczny spadek odporności, osłabienie. Nikt nie wiąże tego z przyjęciem preparatu - to jest straszne. Wierzyć w naukę to nie to samo, co w preparat. Gdzie ludzie potracili umiejętność logicznego myślenia? Tymczasem w innym kraju jednak badania są.
Przeczytajcie artykuł:
Amantadine has potential for the treatment of COVID-19 because it inhibits known and novel ion channels encoded by SARS-CoV-2 22:34, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dosyć kłamstw!Dosyć kłamstw!

4 2

https://www.youtube.com/watch?v=V9DBz5xiq4g&t=206s 11:09, 07.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ppp.Ppp.

3 1

Chyba przyszedł czas, żeby wyjść na ulicę. Musimy się policzyć, jesteśmy w większości. Żaden rząd, ani policja, ani wojsko nie jest w stanie powstrzymać miliony osób. Zablokować miasta i porty 20:11, 07.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NiezaszczepionyNiezaszczepiony

2 0

Foliarz do foliarza : Fajny film widziałem na jutubie. Tylko jutub prawdę ci powie. 10:07, 08.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%