Zamknij
REKLAMA

Duża niemiecka sieć wchodzi na polski rynek! Co będzie oferować klientom?

17:45, 20.01.2022 | Źródło: Wirtualna Polska
Skomentuj Fot. archiwum
REKLAMA

Niemiecka sieć drogerii Dm wchodzi na polski rynek. Początkowo korzystać dostępne mają być jedynie zakupy online. Docelowo w 2022 mają pojawić się również sklepy stacjonarne. 

Jak podaje serwis Wirtualna Polska, sieć zapowiedziała swoją ekspansję na polski rynek już rok temu. Teraz plany są coraz bliżej realizacji. 

- Niemiecka sieć najprawdopodobniej najpierw ruszy z kanałem sprzedaży on-line, a następnie zacznie otwierać swoje sklepy stacjonarne - podaje WP. 

Pod adresem dm.pl wystartowała już strona internetowa sieci.

- Już za chwilę ruszymy u Ciebie z naszym sklepem internetowym oraz sklepami stacjonarnymi - informuje sieć Drogerie Markt. 

Pierwsze sklepy, jak podają Wiadomości Kosmetyczne, mają zostać otwarte we Wrocławiu, w Lubaniu, Jeleniej Górze oraz Lesznie. Obecnie na stronie drogerii można jedynie zapoznać się z markami, jakie będą dostępne oraz z filozofią przedsiębiorstwa. 

Niemiecki gigant 

Dm-drogerie to sieć sklepów detalicznych z siedzibą w Karlsruhe w Niemczech oferująca kosmetyki, artykuły medyczne, artykuły gospodarstwa domowego oraz zdrową żywność i napoje. Firma została założona w 1973 roku. 

Pierwotnie sieć działała wyłącznie na rynkach niemieckim i austriackim. W latach 90. otworzyła sklepy w Czechach, na Węgrzech, w Słowenii, Słowacji i Chorwacji. W 2000 roku firma rozszerzyła swoją działalność na Serbię, Bośnię i Hercegowinę, Rumunię, Bułgarię, Macedonię Północną i Włochy.

Obecnie sieć ma ponad 3700 sklepów w trzynastu krajach. 

(Źródło: Wirtualna Polska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Tak to wygladaTak to wyglada

15 10

Będzie oferować gorszej jakości produkty w porównaniu do tych sprzedawanych w ojczystym kraju owej sieci handlowej. 18:07, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oferta DE dla PLoferta DE dla PL

11 10

tlenek etylenu o wysokich wartościach, kadm i inne metale w chlebie, oraz 1000 razy przekroczone normy pestycydów w owocach 21:36, 20.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zrozumieniezrozumienie

1 0

Nie wiedziałam, że w drogerii kupuje się chleb i owoce. Jeśli nie wiesz co znaczy drogeria to śpieszę wyjaśnić , że to sklep z kosmetykami i chemią gospodarczą, a tego raczej się nie je 10:21, 21.01.2022


OblajtekOblajtek

8 10

Ja do Niemca nie chodzę. I tyle w temacie. 22:48, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%