Nie żyje poseł Lewicy Łukasz Litewka - miał 36 lat. Zginął w tragicznym wypadku, poseł, przyjaciel - napisał przewodniczący Nowej Lewicy, marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty.
W oświadczeniu opublikowanym przez Lewicę napisano, że poseł Litewka „zginął w tragicznym wypadku, jadąc na rowerze, został potrącony przez samochód”.
„Dziś Polska straciła człowieka o wielkim, otwartym sercu i polityka oddanego walce o prawa najsłabszych” - głosi oświadczenie Lewicy.
Czarzasty napisał, że Łukasz Litewka zginął w tragicznym wypadku. „Poseł. Przyjaciel. Cześć Jego Pamięci” - napisał marszałek Sejmu na X. Dodał, że jego „myśli są teraz z rodziną Łukasza”.
Policja w Dąbrowie Górniczej poinformowała, że do wypadku doszło w czwartek, po godz. 13.00 na ul. Kazimierzowskiej. „W wyniku zderzenia z samochodem osobowym zginął rowerzysta” - podała. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.
(...) Szok. Nie mogę uwierzyć. Ciężko się z tym pogodzić. Żegnaj, Łukasz. Do zobaczenia (...) - napisała senatorka Lewicy Anna Górska.
(sza/ agzi/ mok/)
7 2
Co z ciebie za k a n a l i a!! Nawet śmierć dobrego człowieka nie robi na tobie wrażenia. Oby jak najmniej takich ludzi jak ty mała gnido
2 0
Hitler też był dobrym człowiekiem, nikogo nigdy nie zabił. Pomyśl czasami, 🌈 świrze.
9 2
Wstrząsnęła mną ta śmierć. To strasznie smutne, niesprawiedliwe. Gdyby wszyscy posłowie byli tacy jak pan Łukasz to nasz kraj byłby lepszy
2 9
Na mnie nie zrobiło to większego wrażenia. Jednego 🌈 świra mniej. To cieszy.
2 0
Dobry człowiek a co jeżeli podniesie reke za wprowadzeniem aborcji to dalej jest dobrym człowiekiem?pytanie ogólne pomijając temat
1 0
Żaden dobry człowiek nie przyłoży ręki do mordowania nienarodzonych dzieci.
1 3
Przechlapane ma kierowca osobówki. Jeśli nie popiera 🌈 gangusów to dostanie 8 lat do odsiadki albo udowodnią że jechał naćpany żeby dowalić mu 12 lat paki. Współczuję temu kierowcy. Jakby potrącił kogoś z PiSu to dostałby order od gangusa żulka.
2 5
Dokładnie tak, wszyscy nad nim rozpaczają a tymczasem ten gostek popierał np mordowanie nienarodzonych dzieci czy promowanie zboczeń. Dlatego wcale mi go nie szkoda.
2 1
czyli zginął morderca skoro był za aborcją ???
2 1
Pośrednio tak.
1 2
Pytanie czy poszedł do nieba czy do piekła czy do czyśćca ? Oto jest pytanie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz