Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji przy maszynach CNC (PRUSZCZ GDAŃSKI)

Data dodania: 2024-04-13 12:56:32 ID: 22881

[email protected]

zdjecie ogloszenia

Biuro Rekrutacji Personelu SEARCHERS oferuje pracę na stanowisku:

Operator produkcji / Operator maszyn
Mamy stanowiska dla osób z doświadczeniem, jak i dla osób chcących nabyć doświadczenia i kwalifikacji.

Zadania (do wszystkiego wdrożymy):
- obsługa maszyn produkcji przemysłowej,
- zaopatrywanie stanowiska w komponenty,
- umieszczenia elementów na maszynie i uruchamianie procesu obróbki.

Oczekiwania:
- chęć do podjęcia stałej pracy,
- mile obycie w pracy przy produkcji lub innym stanowisku fizycznym (ale mamy stanowiska również dla osób bez doświadczenia),
- zainteresowanie pracą zmianową (2 dni pracy, 2 dni wolne, 2 nocki pracy…).

Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
- wynagrodzenie w podstawie na START 5 500 brutto + premie + dla chętnych możliwość nadgodzin,
- zaawansowany pakiet prywatnej opieki medycznej, karta sportowa, karta upominkowa, program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie,
- sponsoring wczasów i inne gratyfikacje z ZFŚS,
- kursy i szkolenia sponsorowane w 100%, takie jak: uprawnienia na wózki widłowe, suwnice UDT, uprawnienia elektryczne SEP, obsługa maszyn CNC.

ZAPRASZAMY DO PRZESYŁANIA CV na adres [email protected] , w tytule wiadomości koniecznie wpisując nr ref UOP/04/24.

W treści CV koniecznie należy dopisać; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr UOP/10/23 prowadzonym przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: Rozporządzenie lub RODO informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób: listownie na adres: ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, drogą e-mailową: @ telefonicznie www.searchers.pl.