Dzisiejsza akcja zbierania podpisów zorganizowana przez partię .Nowoczesna cieszy się sporym zainteresowaniem. Podpisy składali nie tylko kartuzianie, na Rynek przyjechali również mieszkańcy pobliskich miejscowości. - Nie zgadzamy się z łamaniem Konstytucji! - mówili.
Jak podkreślają członkowie partii .Nowoczesna, którzy na Rynku zbierają podpisy pod petycją "Obywatele w obronie Konstytucji", dzisiejsza akcja cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców.
- Byliśmy zaskoczeni, gdy już o godz. 10.30 czekała na nas spora grupa osób, chcących złożyć swoje podpisy - mówią. - Co chwilę do naszego stoiska podchodzą zainteresowani, podpisują się i wyrażają pełne poparcie dla naszej akcji. Co ciekawe, są to głównie ludzie starsi, bardzo mało jest młodych osób.
- Byłem wykładowcą matematyki na Politechnice Gdańskiej, bardzo dobrze pamiętam czasy Solidarności. Dlatego tym bardziej nie zgadzam się z tym, co teraz robi PiS - powiedział jeden z mieszkańców.
Nie obyło się też bez krytycznych głosów. W pewnym momencie do stoiska podeszła kobieta, wykrzykując swoją dezaprobatę co do prowadzonej akcji. Jednak zarówno podpisujący, jak i członkowie partii uspokajali:
- To jest wolny kraj, możemy podpisywać co chcemy i tym samym wyrażać nasze poglądy - mówili.
.Nowoczesna aktualnie zbiera podpisy na całym Pomorzu. Więcej o akcji "Obywatele w obronie Konstytucji" można poczytać "TUTAJ":http://expresskaszubski.pl/aktualnosci/2016/03/kartuzy-w-sobote-na-rynku-bedzie-mozna-zlozyc-podpis-w-obronie-konstytucji. Akcja zbierania podpisów w Kartuzach potrwa do godziny 13.00.
Jestem pod wrażeniem11:37, 19.03.2016
Całe 5 osób, straszny tłum .Nie omieszkajcie się pochwalić ilością zebranych podpisów :)Zmieszczą się na bilecie parkingowym?
Skromna propozycja11:50, 19.03.2016
Niech ta piątka organizatorów zostanie tam do Wigilii to szopka już gotowa,taka nowoczesna.
Wstyd!12:06, 19.03.2016
Sfetru na sztandarach? Na głowę upadli...
Popieram Pis13:27, 19.03.2016
Popieram PIS i dobrze mi z tym. Konstytucja taka czy inna- mnie sie dobrze zyje.
zniesmaczony13:42, 19.03.2016
Żal mi Was. Szczerze. Jesteście manipulowani przez ludzi o nieszczerych intencjach. Obudźcie się, gra toczy się o coś więcej niż sędzia Rzepliński. Duzi gracze międzynarodowi postawili sobie za cel podzielić Polaków. Myślicie że walczycie w słusznej sprawie a tymczasem robicie przysługę Niemcom i Rosjanom. Obudźcie się, nie jest jeszcze za późno. Zacznijcie myśleć o naszym interesie narodowym a nie o interesach partykularnych. Czołem Wielkiej Polsce!
Pozostałe komentarze
BRAWO ! NIE DAJMY SI11:30, 19.03.2016
Nasz prezes tłumaczy wam, barany ,ze na strazy konstytucji w Polsce stoi pan prezes,a wy tepe głowy nie potraficie tego zrozumieć?
Zeby mnie tam zadne KODY i NOWOCZESNE złego słowa na pana prezesa nie powiedziały ,
bo pan prezes wie co mówi !
buhahahaa11:34, 19.03.2016
No nie mogę ze śmiechu :) Puszkę na alimenty Kijowskiego macie ? A może po skończeniu zbiórki na Rubikoniu odjazd?
****11:40, 19.03.2016
Pani Ewo oszczędź Pani wstydu. niech się Pani za pracę weźmie a nie ciągle w polityce. na wójta nie wyszło, w Gminie Kartuzy nie wyszło więc teraz z nowoczesną? może jednak trzeba było zostać przy pomidorkach?
Zapraszam11:43, 19.03.2016
Wszystkich kolegów,koleżanki z ORMO do złożenia podpisu! Także kolegów z formacji ZBOWiD i byłe ZOMO .Proszę założyć berety ,żebyśmy się rozpoznali. Hasło "Petru " odzew "Kamerunu".
plutonowy ORMO w spoczynku Czesiek.
Rastamanka11:53, 19.03.2016
zdążyłam! NIE dla łamania Konstytucji !!!!
Pan Mateusz.12:02, 19.03.2016
Największy błąd opozycji? Że jest nijaka, miałka, powiązana. Dziękuję.
Kaczor12:03, 19.03.2016
Popieram KOD, precz z kaczokomuna!!!
...12:07, 19.03.2016
Zdrajcy. Pachołki Berlina i Brukseli.
Jarek12:07, 19.03.2016
Jak łatwo ludźmi manipulować...
Panie Drewka12:13, 19.03.2016
Brzydko tak cenzurować :) Rozumiem jednak,to tzw "rzetelność" inaczej rozumiana. pzdr
weźcie się lepiej d12:16, 19.03.2016
zamiast udawać mądrych
Były plutonowy ORMO 12:16, 19.03.2016
Panie Drewka ja tylko zachęcałem do głosowania i dziękowałem za przybycie kolego i koleżankom. Musimy bronić demokracji .Pan i ja,ramię w ramię.
...12:18, 19.03.2016
skąd tacy durni ludzie się biorą
abc12:20, 19.03.2016
Nowoczesna i PO to kapusie które donoszą na nas do UE. Jesteśmy niepodległym i suwerennym państwem i nikt nie powinien ingerować w spawy naszego kraju. Konstytucja stoi wyżej niż ratyfikowane umowy międzynarodowe więc nie maja żadnej podstawy prawnej by kazać nam ją zmienić na taką jaką oni chcą.
M8X12:23, 19.03.2016
Mogli by chociaż jakieś kiełbaski rozdawać. To ludzie by podpisywali. heh
K-zy12:51, 19.03.2016
Ludzie trzeba zrobić manifestację w Kartuzach przeciwko pis!!!!
dużo młodzieży po 5012:52, 19.03.2016
Ja i moi byli koledzy byli z ORMO tez byliśmy .
@K-zy12:54, 19.03.2016
Ale manifestacja to więcej niż 15-ście osób musi być to wiesz,niewypał. Te starsze osoby nie można narażać na jakieś marsze.
sce13:18, 19.03.2016
Ale wstyd
nie jaram, nie zbier13:24, 19.03.2016
Sfetrowcy, wstyd do końca życia, że daliście się uwieść uśpionemu mężowi stanu
KOMURSKI13:29, 19.03.2016
Po-wcy i komuna sie budzi !!! Żeby dalej do koryta sie dostać .
komorowski13:34, 19.03.2016
Brawo PIS ty wszystkich starych z trybunału złodziejii do kopalni wysłać !
Czy to prawda?13:35, 19.03.2016
Że ktoś około 13 podszedł i oblał kartki z podpisami czarnym atramentem?
Artur13:35, 19.03.2016
"Obywatele w obronie Konstytucji", a tak na prawdę godności naszego państwa, szacunku do mieszkańców: petycję podpisałem i nic mi z hejterskich komentarzy zakompleksionych pieniaczy :)
Miszkaniec13:37, 19.03.2016
Tak to prawda cały obywatelski trud poszedł na marne bo jakiś chuligan oblał kartki atramentem i uciekł. Gdzie jest policja?
M. Dzienisz dzięki z13:37, 19.03.2016
Jednego poznałem na nich i od dzisiaj mogę o nim powiedzieć cytując klasyka "kolegą moim był".
Oburzony13:41, 19.03.2016
Dlaczego policja nic nie robi? Obywatele zbierają podpisy a jeden bandyta wszystko niszczy.
@Miszkaniec13:43, 19.03.2016
Pewnie jego dziadek walczył dzielnie o wolną Polskę w AK i w genach ma patriotyzm i nie mógł przejść obok tego obojętnie.
XXX13:45, 19.03.2016
Około godziny 13 pod koniec zbierania podpisów podbiega paru młodych ludzi i oblewa wszystko czarnym atramentem. Takie rzeczy dzieją się w środku miasta w biały dzień!
Demokrata13:47, 19.03.2016
Byłem, podpisałem i mam gdzieś ten cały prawicowy hejt.
jack13:48, 19.03.2016
ciekaw jestem czy Antek już zaczął wraz z Ziobro zakładać teczki, myślę że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy że oddała władzę w ręce ludzi którzy już są skłóceni z całą Europą, pozostanie nam tylko mieć nadzieję że ich główna kiełbasa wyborcza czyli tzw Pinset się szybko skończy by nie zadłużać tych dzieciaków na których zostanie to przeznaczone...żyjemy w kraju gdzie zmian w trybunale dokonuje komuszy prokurator a ciemny lud to kupi bo jak nie ma kupić skoro nie nauczono używać mózgu... do onanistów z Pisu to nie jest hejt w waszą stronę bo z wami się nie powinno nawet dyskutować.
Wsyd13:48, 19.03.2016
Młodzież zbiera podpisy a bandyci niszczą ich trud. Czyżby bojówka pis działała w Kartuzach
och oh13:49, 19.03.2016
ojejejej i nikt nie reaguje? Ojojoj. Gdzie ci dzielni obywatele? Nuże bronić demokracji! Łapaj atramentowego zbója!
swiadek13:50, 19.03.2016
Widziałem liczną grupkę z opaskami ONR to pewnie oni zniszczyli listy z podpisami
ja widziałem Temidę13:51, 19.03.2016
tez miała opaskę. Ale na oczach!
Info13:52, 19.03.2016
Ponoć samochód z działaczami nowoczesnej został też po 13 obrzucony kamieniami. Jak to w naszym kraju sprawcy nieznani.
Zdzicho13:52, 19.03.2016
Skandaliczne zachowanie tych młodych ludzi świadczy tylko o ich prawicowej kulturze. Tak właśnie intelektualna niemoc i brak argumentów przeradza się w agresję,
Kartuzjanin13:55, 19.03.2016
Za wszystkim stoi Gdański odział ONR który przyjechał do Kartuz na zadymę. Sam ich widziałem w parku koło szpitala, łyse głowy, na kurtkach Bóg, Honor, Ojczyzna. Strach wychodzić z domu.
tacy to obrońcy13:55, 19.03.2016
nawet kartki nie obronią!
kotek z opłotek13:57, 19.03.2016
Ponoć jest już czterech nowoczesnych rannych w obronie kartek...bitwa trwa
Mieszkaniec13:57, 19.03.2016
Niby w Kartuzach jest monitoring a w centrum miasta dzieją się takie rzeczy!
Kamil14:03, 19.03.2016
Jestem wściekły, podpisałem a bandyci którzy uważają się za patriotów wszystko niszczą!
Kartuzjanin14:07, 19.03.2016
Widziałem tych osiłków z ONR i słyszałem jak rozmawiają między sobą. Ci ludzie są zmanipulowani przez pis i pałają rządzą mordu.
tak dla demokracji14:10, 19.03.2016
do jack
Ostatnie zdanie twojej wypowiedzi jasno pokazuje , jaki jest twój stosunek do demokracji. Rozumiem, że dyskutujesz wyłącznie z tymi, którzy podzielają twoje przekonania?
Jeżeli to prawda, że ktoś oblał atramentem te listy to ja tego nie pochwalam . Polska się już obudziła i takie akcje nie są potrzebne bo tej siły żadne petycje już nie powstrzymają. Opozycja nie musi myśleć tak jak większość narodu, ale niech przynajmniej nie robi sobie wstydu za granicą. Wszyscy jesteśmy Polakami i poza granicami kraju powinniśmy się trzymać razem a nie występować przeciwko sobie.
jest, jest, monitor14:12, 19.03.2016
to te dwie, wiszące na parapetach.
potem publikacja .
Kartuzjanin14:14, 19.03.2016
To była dobrze zorganizowana grupa praktycznie za każdą osobą która podpisała listę poszło kilku młodych robiąc im zdjęcia z ukrycia! Oj źle będzie się działo w Polsce!
jozin z bazin14:15, 19.03.2016
takie bojowki wspomogly adolfa,teraz historia sie powtarza,brunatnym NIE !
@ tak dla demokracji14:17, 19.03.2016
przekonaj, Tuska, Nowaka, Piterę i tą od klimatu, frajerów zarabiających w Polsce.
TW Bolek14:19, 19.03.2016
kiedyś te dziadki popierały komunę pewnie a teraz wielcy oburzeni bo PiS odrywa ich potomków od koryt
ONR14:20, 19.03.2016
BRAWO !
lok14:23, 19.03.2016
nic nie zostało zniszczone, wszystko to bujda;): ) a gdyby ktoś miał wątpliwości, można podpisać również w internecie i innych miastach całej Polski.
PiS14:32, 19.03.2016
no komuniści i złodzieje, jazda podpisywać ale czerwonym długopisem
do lok14:33, 19.03.2016
Jeśli nic nie zostało zniszczone to po co podpisywać jeszcze raz w internecie :)
teraz Pani Mgda rusz14:34, 19.03.2016
zacznie i zaczyna, usuwać wpisy, co jej pasują, a co nie.
REKLAMA, poniżej, ale co ?
V , tak, akceptuję regulamin dodawania komentarzy
Pani magda pokazała 14:43, 19.03.2016
Zrobiła niektórym krzywdę.
Siedzi i usuwa co jej pasuje a co nie.
ONR14:45, 19.03.2016
raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę
TW Bolek14:46, 19.03.2016
mi esbecy płacili za kapowanie to Schetynie też trzeba zapłacić za dobra robotę
@ONR14:47, 19.03.2016
Faszystom z ONRu mówimy NIE!
ONR14:50, 19.03.2016
wiem, że wolisz komunistów ;) poproś więc Putina o pomoc ;)
ONR14:52, 19.03.2016
jak można popierać komunistów i postkomunistów ? po wojnie zabijali wspólnie ze Stalinem naszych rodaków a teraz ich popieracie postkomunistyczne partie ?
zapytanie14:55, 19.03.2016
Do której godziny będą zbierane podpisy?
podpisałem14:58, 19.03.2016
Byłem podpisałem. Konstytucja i demokracja to najważniejsze wartości, których należy bronić bez względu na to kogo się poparło w wyborach. Jak ktoś tego nie rozumie, to jego problem.
Niektóre wpisy pełne jadu najlepiej świadczą o sukcesie tej akcji. Ci co tak się tu natrząsają działają w myśl zasady: kozak w necie, dupa w świecie. Zresztą bycie tumanem nie jest zabronione w naszym kraju.
Tym co nie jarzą na czym polega demokracja przypominam - w państwie demokratycznym każdy ma prawo zbierać podpisy gdzie chce i po co chce. Ja zaś mam prawo podpisać co chcę, a jak komuś się to nie podoba to mówiąc kulturalnie jest to tylko i wyłącznie jego problem, a mówiąc po chłopsku - może mi naskoczyć. Ot co.
oczy szeroko otwarte14:58, 19.03.2016
aj..! czytam iż ktoś tam dokonał czynu bohaterskiego !!! jest duch w narodzie :)
podpisujący sprawiają wrażenie "komanda zeszłej epoki" , zaś organizatorzy to chyba są jacyś pogubieni w tym wszystkim....? albo w robocie im nie wyszło to szukają innej alternatywy na zaistnienie... co nie?? Ludzie, prawdziwie przedsiębiorczy ludzi nie uprawiają "mądrości głupoty" lecz wyjeżdżają za granicę, gdzie żyją w dostatku, oraz inwestują w Polsce budując jej dobrobyt :)
Ludziska z KODowiska weźta się za normalną robotę, a w Polsce będzie lepiej, bez tych waszych wieców i samo lasowania mózgu.
oczy szeroko zamknię15:01, 19.03.2016
A po co tak bronić konstytucji skoro prawie wszystkie ustawy ją uchylają ? lub konstytucja jedno a ustawa drugie. Przecież to wygląda na relikt prawny, bądź bubel legislacyjny.
ONA NIE MA SENSU! Albo ją znieść albo napisać tak żeby inne prawo stanowione nie było z nią w sprzeczności.
@oczy szeroko zamkni15:05, 19.03.2016
Zjedz snicersa, bo takie bzdury opowiadasz, że nawet szkoda życia na dyskusję.
...15:06, 19.03.2016
obrona kontstytucji? weźcie wy sie wszyscy póknijcie, popieram Jarosława Kaczyńskiego, popieram PiS, popieram prezydenta Andrzeja Dudę, popieram polski rząd. Trzeba zrobić porządek w tym zniszczonym kraju. Damy radę!
tak dla demokracji15:10, 19.03.2016
do podpisałem
No i bardzo mądrze napisałeś. Masz prawo podpisać co chcesz bo żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju. Ja uważam, że konstytucja i demokracja nie jest zagrożona dlatego nie podpisuję tej petycji i też mi wolno. I o to chodzi w demokracji. Możemy mieć różne poglądy i powinniśmy uczyć się je szanować a nie opluwać się i ziać nienawiścią.
oczy szeroko zamknię15:12, 19.03.2016
a podważ mnie.
czytałeś kiedykolwiek konstytucję ?!? że niby najważniejsza ustawa w państwie, a w swej treści ma "...o ile inna ustawa nie stanowi inaczej" to z pamięci cytat, może nie być słowo w słowo ale sens utrzymany. PO podobno 48 wyroków TK nie uznało, nie wprowadziło w życie, zatem prosto sprzeniewierzyło się konstytucji.. człowieku czego chcesz bronić. Przeczytaj ras jeszcze definicje konstytucji. A nawiasem nawet amerykańska konstytucja ulega zmianom (tzw. poprawki) ale dzięki temu ciągle jest ustawą zasadniczą regulującą życie społeczne.
..............15:17, 19.03.2016
Czy fotografowane osoby pytano o zgodę na fotkę i jej późniejszą publikację?
pamiętam15:26, 19.03.2016
Wstyd Pani Ewo M. - skacze Pani jak królik, raz do tego ogródka po czym za chwilę do innego - po trupach do włady, ale na szczęście do tej pory nigdzie się nie udało i tak niech zostanie!!!!!!!!!!
abc15:27, 19.03.2016
Tyle trudu na nic. Faszyści wszystko zniszczyli!
Do opozycji15:30, 19.03.2016
Mamy wasze zdjęcia. Przyjdzie dzień, przyjdzie pora.
KOD15:32, 19.03.2016
Hej chłopcy z ONR zachciało wam się bohaterstwa? Możecie sobie niszczyć listy ok. Ale to wy skończycie jak wasi koledzy z AK w powstaniu Warszawskim.
Zdzicho15:39, 19.03.2016
Mam nadzieję, że dobrze wyszedłem na zdjęciu.
do podpisałem15:46, 19.03.2016
"Konstytucja i demokracja to najważniejsze wartości, których należy bronić bez względu na to kogo się poparło w wyborach."
Konstytucja jest najwyższym aktem normatywnym.
Najważniejsze wartości to BÓG, HONOR, OJCZYNA ! Z tymi wartościam w sercu, ludzie oddawali życie za wolną Polskę.
W myśl tych właśnie wartości należy stanowić prawo. W myśl tych wartości ludzie, którzy mają honor powinni zadać sobie pytanie w imię czyjego dobra działają. Czy pmiętają, że prócz UE, jest ponad wszystko Ojczyzna (Polska - dla tych, którzy mają wątpliwości).
"Niektóre wpisy pełne jadu najlepiej świadczą o sukcesie tej akcji. Ci co tak się tu natrząsają działają w myśl zasady: kozak w necie, dupa w świecie. Zresztą bycie tumanem nie jest zabronione w naszym kraju."
Myślisz, że Twój wpis nie jest pełen jadu? Myślisz, że jesteś kozak, bo działasz na szkode Poski i masz odwagę pochwalić się tym w necie? Gratuluję - bohaterze !
gggg16:02, 19.03.2016
A kiedy będą zbierać podpisy przeciwko zdrajcom Polski./PO/. Jak można walczyć o nałożenie restrykcji na Polskę na kraj dla którego pracujemy. To tylko ZDRAJCY/PO/ tak postępują.
hola hola16:09, 19.03.2016
na zdjęciu 2 widzę panią R. czy aby w SP 2 nie należała do PZPR . A kiedyś lubiła Lenina :)
@hola hola16:30, 19.03.2016
przefarbowanych komunistów masz teraz w bród w KODach i innych zdradzieckich formacjach
Podpisałam16:46, 19.03.2016
petycję i jestem z tego dumna
Obywatel16:53, 19.03.2016
Konstytucja jest "Biblią" (Katechizmem) Narodu. Ona i w jej imieniu powołane instytucje, jak np TK nas bronią od wszelkiego złego. Dlatego te zdrowe odruchy i reakcje części społeczeństwa w jej
obronie są najbardziej słuszne i odważne (w dzisiejszej Polsce), patriotyczne i honorem podparte.
Nie ma w osiągniętym przez Polaków (własnymi siłami!) poziomie demokracji miejsca dla frustratów i awanturników rodem z PiS-DUdowego kółka adoracyjnego.
Oni nie stąpają po ziemi. Rozrzutnie wydają pieniądze przez siebie nie zarobione. Pchają Polskę
na krawędź przepaści.
Ludzie kochani, Polaków, ich honoru i dumy nie da się kupić byle czym. Jesteśmy Narodem
ciężko przez cierpienia doświadczonym i wiemy, oraz czujemy co znaczy prawdziwa Wolność!
Nie można żałości po stracie śp. brata frustracyji, złości i niesprawiedliwości rozpościerać
na całe społeczeństwo.
My, Polacy nie jesteśmy teatrem lalek, żeby sobie z nas kpić. A tak robi niejaki tow. J. Kaczyński.
Ps. brawo młodzi i starsi sympatyczni i patriotyczni Przyjaciele z "Nowoczesnej", za zdolność
rozróżniania dobra i zła. Jak w Bibli, widzicie różnicę między ziarnem a plewami i za to Wam
chwała i dzięki. Jestem już po 60-ce, ale moje spojrzenie i solidarność z Wami Wam przesyłam.
Chyba tego komentarza "cenzura" nie skreśli? EK nie podlega Kurskiemu, czy?
TW Bolek16:54, 19.03.2016
ja tez podpisałem i wygrałem w totolotka znowu
#Obywatel16:56, 19.03.2016
EK podlega Kurskiemu ale temu z gazety wyborczej Michnkia syna Ozjasza, komunistycznych żydów ;)
Zenek17:02, 19.03.2016
Ludzie. Po co zbierać te podpisy. Faszyści z Pis-u i tak nie wezmą tego pod uwagę. Dla nich liczy się tylko zdanie tego małego chorego człowieczka. PAMIĘTAJCIE - 10-tego kwietnia. Marsz MILIONA. Rydzyki już się mobilizują. Solidarność- szkoda gadać. A pan lub pani Oczy szeroko zamknięte niech też tam jedzie i już nie wraca. Zamach zamach zamach. To się liczy. A nie jakieś tam podpisy.
Dzidek17:05, 19.03.2016
Ciągle tylko komuniści lub żydzi !!!!!!!!!!!!!!!! Niech PIS reaktywuje Te stare obozy po swoich poprzednikach z III rzeszy i będzie spokój. IV RP.
GGGG17:07, 19.03.2016
EK=PO. PO to zdrajcy Polski którzy skarżą swoją Ojczyznę do obcych. Czy tak powinni postępować prawdziwi Polacy? Proszę o nie usuwanie wpisu.
leo17:11, 19.03.2016
Małe sprostowanie, to nie była akcja zbierania podpisów w obronie Konstytucji, tylko w obronie bezprawia i łamania Konstytucji przez tzw. sędziów Trybunału Konstytucyjnego.
Zenek17:13, 19.03.2016
@GGGG Zdrajcy to oni są według Ciebie i tobie podobnych. To a już wolę tych zdrajców niż szaleńców wierzących w cuda i zamach. Wiadomo jaki.
Stajszevsczi Boys17:37, 19.03.2016
Ludzie! Nie bądźcie naiwni. Nowoczesna, to klon Platformy i ta partia szuka tylko sposobu, jak zaistnieć. Nie ważne w jaki sposób. Kiedyś "nowoczesny" też był Palikot. Było już tych manipulantów wielu... Te zbierane podpisy, to nie obrona porządku prawnego, a BEZPRAWIA w Trybunale Konstytucyjnym. Trzeba w tej chwili poprzeć wszelkie szybkie zmiany, robione przez PIS, w celu likwidacji MAFII prokuratorsko-sędziowsko-notariuszowsko-komorniczej. Ile porządnych ludzi zostało pokrzywdzonych w okresie rządów BEZPRAWIA liberalnej Platformy, sprzyjającej przekrętom, widać jeszcze w programach telewizyjnych. Mnie ten obraz wystarczy. Jaskrawym przykładem współpracy Platformy z Trybunałem był przekręt z funduszami OFE. Kto tego i innych "numerów" nie dostrzega, temu brak ZDROWEGO ROZSĄDKU. Złodziejom i oszustom STOP.
Obywatel do "leo"17:46, 19.03.2016
Ty bracie podlegasz odwróconej osmozie.
Twoja argumentacja odwraca problem "do góry nogami". Wypisz - wymaluj, przewrotność
i zacietrzewienie w stylu tow. J. Kaczyńskiego.
Widać gołym okiem, że Wam panowie Szlachta, pojęcia Konstytucji i Trybunału Konstytucyjnego
są trudne do rozróżnienia i macie niezły kociokwik w głowach.
Może lepiej zajmij się czymś produktywnym (np rozładunek wagonów, prace porządkowe na rzecz
miasta, może obsługa płatnych toalet itp.) bo politykowanie w Twoim wydaniu jest bliższe
kabaretu niż życia.
Daj se "brachu siana" i nie sil się na rzeczy, którym podołać nie jesteś w stanie.
Dla poparcia pow. tez proponują Tobie zamiennie stosować hasło, nie "leo", ale "oel". Taka
przewrotność jest adekwatna do Twojej i Twojego patrona "Jaro K." niszczycielskiej filozofii.
Teraz dajcie sobie, drogi "leo-vel-ole" z prezesiuniem wszelkiej Polski "Jaro" normalnie buzi.
Bowiem na to zasługujesz, jak onegdaj Breżniew z Honeckerem.
Jeśli dla CIEBIE aut17:47, 19.03.2016
Kartofel, Sołtysowa i Maliniak - to nie mam już żadnych pytań. NIC nie paplaj, wszystko jasne.
Kasia17:59, 19.03.2016
Podpisałam jestem dumna, szkoda że podpisy zostały zniszczone ale liczy się fakt protestu.
xxx18:00, 19.03.2016
Wielka dyskusja o podpisach które już nie istnieją :)))))))
KOD18:02, 19.03.2016
Za te zniszczone podpisy znajdą się winni. Zresztą poczekajcie tylko nie ta opona to następna a wtedy zobaczycie jakie zajdą zmiany.
sce18:07, 19.03.2016
Co się stało z nimi?
@obywatel18:11, 19.03.2016
Ty chyba byle co jesz? te Twoje wywody małego bolka są żenujące - naprawdę nie masz o niczym pojęcia, ani oczytany, ani osłuchany ani mądry, ani głupi - taki byle jaki
Ćwierć wieku temu wy18:21, 19.03.2016
z "dyktatury ciemniaków" - a teraz przyszła ich druga zmiana (zwąca siebie "dobrą zmianą").
Nasz nieszczęsny kraj ma naprawdę tragiczną historię, po części przez głupotę i kołtuństwo niektórych (pożal się Boże) współrodaków, którzy za 30 srebrników lub inny ochłap sprzedadzą swój kraj , dając wielką radochę tym, co przyszli do nas pamiętnego 17 września i wzięli nas pod swój brudny bucior na 50 lat. Kołtuneria osłabiająca kraj i skłócająca go ze wszystkimi wokół wystawia naszą ojczyznę ponownie na tacy dla tych samych "gości", aby "obronili nas" kolejny raz przed "zgniłym zachodem". A potem będzie płacz i zgrzytanie zębów i szukanie kozłów ofiarnych , zamiast przyznania się do własnej bezdennej i zabójczej dla kraju GŁUPOTY i CIEMNOTY.
Pytanie?18:35, 19.03.2016
Czy to prawda że ktoś o 13 podbiegł i zalał podpisy czarnym atramentem?
do pytane18:36, 19.03.2016
Tak sprawa zniszczenia została zgłoszona na policję. Sprawca jest poszukiwany
KOD18:49, 19.03.2016
Obecny rządzostanie obalony za wszelką cenę! Jak nie samochód to samolot. Katastrofy zdarzają się różne. Jeśli dojdzie do zamieszek to dostaniemy wsparcie z zachodu.
obo18:50, 19.03.2016
tłumów to nie było, podpisali listę to dobrze niech zbiorą i złożą do sejmu i zobaczą jak to jest jak zbiera się milion podpisów i nic do kosza tego życzę panu Petru
Obywatel do "@obywat19:09, 19.03.2016
Po pierwsze, miluśku słodziutki jestem porządnym obywatelem i (jeżeli umiesz czytać) piszę się
z dużej litery "O".
Po drugie nie mam ochoty na polemikę z Tobą, bo twoje wypociny o płaskości umysłu świadczą i na takie stworzenie czasu tracić nie zamierzam.
Najedz się natenczas dobrego "zylcu", "kucha" i golonki, bo to nie jest byle jakie jedzonko i ma,
wg Ciebie (niestety tylko wg Ciebie) decydujący wpływ na pracę (u Ciebie niemoc),- szarych komórek.
W Wielkim Tygodniu również o rozum dla Ciebie się pomodlę.
Zostań z Bogiem, pa Miluśku i ucz się, bo wiedzy nigdy nie za wiele.
Jan19:33, 19.03.2016
a gdzie mogę się podpisać przeciwko Nowoczesnej i KOD-om ten stary niech idzie na plażę lepiej przyzwyczajać się do pia...
sce19:36, 19.03.2016
flaszka dla tego Pana od atramentu :)
Do Zdzicho!19:37, 19.03.2016
Krysia tez ladnie wyszla:)
franz19:43, 19.03.2016
Jakie kluchy. Jest też Ewa.
aptekarz20:07, 19.03.2016
Apteki zamknąć trzeba było>
Kodeinowcy szturmem na .Syropy na kaszel ruszyli.
Kodeiny brak!
ło matko szpital szturmem wezmą i kodeinami parówki napoją
mieszkanka20:08, 19.03.2016
Jestem zwolenniczką pis, kiedyś nie byłam. Podoba mi się to, co robia
Do Pisowców20:14, 19.03.2016
Rajcuje was to, że jesteście "pierwszego sortu". Fajnie takim być - a pozostali to hołota.
myca20:16, 19.03.2016
A ten w tej mycce to organista od ks. Krupińskiego?
KOD20:20, 19.03.2016
Czy wam się wydaje że ten śmieszny rząd i prezydent się utrzymają. To że zalaliście atramentem nasze podpisy nas nie zatrzyma.
@ obywatel20:29, 19.03.2016
Z Tobą jednak jest tak jak myślałem to najgorsze, bluźnisz chociaż o kościół się opierasz?! płytko się modlisz bo zaduma sprawia ci ból! Wielki Tydzień poświęć dla siebie, ale pamiętaj o sobie również codziennie. Wszystkimi nie dam rady się opiekować i to musisz zrozumieć. Smacznego - po taki jedzeniu masz na pewno za dużo cholesterolu a tym samym masz niedotlenienie ct;("zylcu", "kucha" i golonki, bo to nie jest byle jakie jedzonko) - tj. byle jakie jedzenie, lepsze dla ciebie mirabelki i szczaw
Raport ws. zniszczon20:43, 19.03.2016
Oficjalna wersja jest taka że wasze podpisy zniszczył nagły opad kwaśnego atramentowego deszczu nie a nie zamachowiec farbą. Patrzcie jak to dobrze gdy kłamie się wam w twarz, poczujcie tą bezsilność!
@ Ćwierć wieku temu 20:56, 19.03.2016
No tak. Ta "dobra zmiana" b. szybko przecina nasze więzy z krajami europejskimi i USA (mimo, że wszyscy oni naszych rządzących ostrzegają przed wielkim ryzykiem na jakie kraj jest narażany). Ciemniacy piłują gałąź na której siedzimy mówiąc, że nie spadniemy, lecz wzniesiemy się gdzieś wyżej dzięki temu. Już słyszeliśmy takie argumenty w przeszłości( słusznie minionej ), że "kraj stoi nad przepaścią, ale dzięki partii dokona wielkiego kroku do przodu". Jak widać ich kontynuatorzy obiecują nam to samo. Paranoja i Samounicestwienie (jak to w sektach).
do Raport ws. zniszc21:00, 19.03.2016
Trzeba dodać że odpowiedzialny za katastrofę zalania kartek z podpisami odpowiedzialny jest lider Nowoczesnej który siedział w samochodzie palił papierosy, pił i jednocześnie wydawał polecenia zbierającym podpisy przez co ci nie byli wstanie zasłonić ich prze kwaśnym deszczem.
- Poza tym zbierający podpisy nie znali polskiego co miało wpływ na katastrofę.
- monitoring nie działał tego dnia z powodu gęstej mgły
- błędne było podjecie zbierania podpisów w dni w którym przewidywano atramentowy deszcz.
Sprawa zniszczonych podpisów będzie dalej banana!
Obywatel do "@obywat21:01, 19.03.2016
Z całego serca życzę Ci zrozumienia rzeczywistego świata, w którym żyjesz. Wiem, że to zadanie
ponad Twoje siły, ale może jakiś tańszy psychiatra znajdzie dla Ciebie Miluśku godzinkę na konsultację i wsspomożenie dla Twej zagubionej duszy. Tego Tobie na nadchodzące święta życzę
a przy okazji wielkiej wesołości z zabawy własnymi jajkami.
Alleluja sieczkobrzęku, Alleluja!
płodna21:08, 19.03.2016
Niech żyje PiS i kaczor-dają500zł na dziecko a mam siódemke to to 3500 starczy mi na ich wyżywienie i tani alkohol na cały miesiąc a konkubent już nie musi kraść złomu z budowy
KOD21:17, 19.03.2016
Hej cwaniaki z pis wy i my doskonale wiemy że w tym waszym Smoleńsku był zamach ale co Rosji wojnę wypowiecie? Bo do tego chyba dążycie. Polskę trzeba przed wami ratować bo będą kolejne rozbiory. Nie widzicie co się dzieje z waszym prezydentem, Rosja go nie toleruje i jego los jest przesądzony. KOD i Nowoczesna to jedyny ratunek aby ocalić Polskę przed Rosją.
Do KOD21:18, 19.03.2016
Jakbym słyszał Jaruzelskiego.
sce21:18, 19.03.2016
Madzia opublikuj newsa! (atrament)
Banda Idiotów21:31, 19.03.2016
Kod ma uratować przed Putinem głupki myślą że im Putin w nagrode da Polską rządzić. Jak tu przyjdzie to pierwsze co to wasze baby w..li. Na waszych oczach. A pózniej was. Tak się robi ze zdrajcami. Wolę zginąć walcząc z tą czerwoną hołotą niż d...py nadstawiać bolszewikom.
Scenariusz jest prosty do przewidzenia najpierw trzeba się będzie rozprawić z wrogiem wewnętrznym póżniej z zewnętrznym. Tak więc na wiosne górnicy i narodowcy zadepczą tych zdrajców na ulicy. Pózniej ruszymy na Ruskich jak sami do tego czasu nie wyrzucą Putina za tą biedę którą im zafundował swoimi chorymi ambicjami rzucając się z motyką na USA.
Białka21:48, 19.03.2016
Jak trudno pogodzić się z porażką. Demokratyczne wybory są sprawiedliwe tymczasem część wybranych uważa, że owszem ale ze wskazaniem na NAS, to my jesteśmy Ci właściwi, zaszła pomyłka jak można było wybrać inaczej. Niestety nie jesteście demokratami ale też nie patriotami, ciągłe jątrzenie, pogarda skłócają ludzi, tam gdzie nie ma pokoju nie ma miłości. Patriotyzm to miłość. "Nowoczesna" ledwo co powstała już pokazała rogi ! Mówią, jesteśmy pomiędzy Was szukających kompromisu, krzykiem, bojkotem zagłuszymy to co sprawiedliwe i tak ckliwie patriotyczne! Ponieważ na szali rozgrywek jest Trybunał i Konstytucja, więc trzeba dolać oliwy do ognia, niech płonie! Pozwólcie rządzącym wykazać się, spokojnie, mówią o naprawie, wcześniej było tylko gorzej, więc może trzeba posłuchać i wspólnie zadziałać. A nowocześni niech nie myślą, że sama nazwa mówi za siebie, nowocześnie nie znaczy od nowa. Sztuką jest tradycję połączyć z postępem, zatrzymać co polskie i przyjąć co aktualne w świecie. Dlatego Konstytucję też trzeba uaktualnić czy uściślić. Trochę dziwne, jesteście w większości młodymi ludźmi a nie czujecie w tym przypadku potrzeby zmiany.
Anty pic21:52, 19.03.2016
To co się działo dziś w Kartuzach to dzieło Macierewicza i jego pupili z ONR których szykują jako swoich następców. Nacjonalizm w czystej postaci! Kult żołnierzy wyklętych ma przeobrażać kiboli w nacjonalistyczne prawicowe bojówki ONR. Macierewicz doskonale wie że młode pokolenie chce Wielkiej Polski ( Tak jak Niemcy wielkiej Rzeszy) i on im ją da. Wierni pupile z ONR żeby się popisać szefowi aż palą się do walki (co tam że atrament). Bóg, Honor, Ojczyzna. ( Niemcy wtedy mawiali ein volk ein reich ein führer).
złożyłem podpis21:53, 19.03.2016
Klakierzy władzy toczą pianę. Tylko pytanie, czy sami wiedzą dlaczego? Bo jak w ogóle można krytykować kogoś kto opowiada się za Konstytucją, a więc pokazuje swój patriotyzm i szacunek do ojczyzny????? To jest powód do pochwały, a nie krytyki. Te zjadliwe wpisy ze strony pisowców brzmią o tyle idiotycznie, że przecież ta partia zawsze sobie patriotyzm brała na sztandary. Teraz przynajmniej widać, co to miało wspólnego z rzeczywistością. Ale niech piszą nadal, niech się odsłaniają i niech pokazują gdzie tak naprawdę mają nasz kraj.
Dalej wyznawcy Jarosława, pokażcie jak można kalać własne gniazdo. Piszcie jak najwięcej, niech ludzie widzą, niech czytają. Im więcej bredni tym lepiej.
sce21:57, 19.03.2016
Madzia?
sce21:58, 19.03.2016
Ale z was szuje usuwacie komentarze jak komuna
Polak21:58, 19.03.2016
ONR i kibice to elita polskiej młodzieży. Wy patriotów nazywacie faszystami. Polska będzie wielka czy tego chcecie czy nie, ponieważ polska się budzi, jest młode pokolenie które nie daje się zwieść. Niech Żyje POLSKA.
sce21:59, 19.03.2016
To jest ta wasza nowoczesność? Co za zakłamanie
smieszni22:01, 19.03.2016
Jeden wielki kibel czy po czy pis czy nowoczesna (podróbka paligniota)
Wszystkich was powinno się pogonić gdzie pieprz rośnie.
Żadna z tych partii nie wprowadzi normalności.
sce22:03, 19.03.2016
Madzia klamczuszka
sce22:03, 19.03.2016
Zalosna dziennikarzyno przestań usuwać komentarze
Nam nie jest wszystk22:04, 19.03.2016
Byłam i podpisałam, z czego jestem naprawdę dumna.
Zastanawia mnie jedno- dlaczego zwolennicy Pisu tak jakoś gubią swój urok osobisty w momencie, gdy wygłaszają racje jedynie słusznej partii.
@Polak22:05, 19.03.2016
Jakbyś był prawdziwym patriotą to nigdy byś nie pozwolił, żeby władza niszczyła Konstytucję i ustrój twojego kraju. A jeśli zgadzasz się na to, to znaczy że jesteś popierdółka, a nie patriota. Jedno i drugie na "p", ale różnica znacząca...
sce22:05, 19.03.2016
Co za wies piszesz komentarze pod swoim tekstem
do Nam nie jest wszy22:07, 19.03.2016
A twojego podpisu już nie ma i co teraz ;)
KOD22:08, 19.03.2016
Spokojnie nad wszystkim panujemy. Manipulacja ludzi to prosta rzez.
KOD22:08, 19.03.2016
rzecz.
kaszub22:08, 19.03.2016
JESTEM DUMNA Z MŁODYCH LUDZI, widać że tylko starszyzna żyje dalej w matriksie!
Inicjatorzy dzisiejszej akcji jesteście ostatnimi by można Was nazywać obrońcami Demokracji, jej nic nie jest, ma się dobrze tak samo jest z Konstytucją!
złożyłem podpis22:09, 19.03.2016
I już go niema
kot22:10, 19.03.2016
Pani EWO! POwinna się pani wstydzić!
Pytanie?22:12, 19.03.2016
Ile pieniędzy z nieograniczonych zachodnich zasobów Nowoczesnej dostaje EXpres za obronę tak zwanej demokracji?
Pytanie 222:15, 19.03.2016
Dlaczego szef KOD wielki obrońca demokracji, Kijowski, nie płaci alimentów ( obecnie zalega już 50 tyś zł)? Czy to jest demokratyczne? Każdy inny facet za takie coś idzie siedzieć? Czy w obliczu wybitnych zasług dla obrony demokracji jest równiejszy od równych?
do @Polak22:17, 19.03.2016
Konstytucję złamało PO powołując sędziów przed terminem, nieuku jeden ty.
sce22:18, 19.03.2016
Madzia opublikuj newsa (atrament)
Pytanie 322:19, 19.03.2016
Czy pan Schetyna donosząc na swój kraj oraz przygotowując sankcje finansowe razem z Niemcami jest zdrajcą?
Pytanie 422:20, 19.03.2016
Czy próba doprowadzenia do rewolucji i przelewu krwi polaków przez Nowoczesną jest zdradą?
@Polak22:21, 19.03.2016
Czyli twierdzisz, że PiS naśladuje PO???? Ooooo to coś nowego. Dzięki tobie mam jasność sytuacji. Czyli jak za PO zamawiali po jednej porcji ośmiorniczek, to za PiS będą zamawiali po dwie?
sce22:23, 19.03.2016
Łajza
Pytanie 422:24, 19.03.2016
Czy zdradą jest sprzedanie swojego głosu za 500 zł?
sce22:24, 19.03.2016
Usuwa
sce22:24, 19.03.2016
Komentarze
Pytanie 522:26, 19.03.2016
Czy zdradą jest oddanie władzy nad krajem w ręce oszołomów i przyzwolenie na niszczenie ładu konstytucyjnego?
xxx22:39, 19.03.2016
Jesteście zalosni z usuwaniem komentarzy
i nic nas nie przeko22:46, 19.03.2016
"że białe jest białe a czarne jest czarne"
seksmisja23:03, 19.03.2016
...kodeiny im zabrakło, usta usta Albercik.
Kodeina jest opiatykim jak morfina.
Kto Pyta nie błądzi po YouTube
do@Polak23:03, 19.03.2016
po zmianach obsady w spółkach skarbu państwa widać że teraz zacznie się żarcie z wiadra i chochlą a nie po jednej porcji
sce23:07, 19.03.2016
Madzia opublikuj newsa (atrament)
Tym razem wykonałem screeny. Jesli jeszcze raz usuniesz ten komentarz, zostaną podjęte dalsze kroki prawne w postaci sprawy cywilnej. Być może naruszasz jakieś paragrafy, sprawdzimy. Pozdrawiam
qaszka23:41, 19.03.2016
A gdzie był KOD i ci co tak teraz niby bronia konstytucji przez ostatnie 8 lat.?!!! Wtedy popierali łamanie konstytucji, a teraz jak im grozi prokurator i wiezienie to tonący nawet brzytwy sie chwyta...dziwne tylko że jest tylu naiwnych ludzi co nic z tego nie ma i tylko na głupców wychodzą...
do @Polak23:46, 19.03.2016
A gdzie ty byłes przez ostatnie 8 lat Polak.?!...sikałes w gacie ze strachu...hi...czemu wtedy nie broniłes demokracji , konstytucji i obniżki zarobków i podwyżki cen , i tego że ci PO-PSL zakosiło kase ze składek na emeryture.???!!!
Przepraszam was wszy00:08, 20.03.2016
nie będę komentował waszych tekstów, bo napisałbym w przeciwieństwie do was coś mądrego
KMR04:58, 20.03.2016
A niech sobie podpisują ile chcą , machina sprawiedliwości już jest w ruchu! Niech się boi ten co ma coś na sumieniu!!!
Fakty są takie06:11, 20.03.2016
1-Garstka ludzi podpisuje listy,Ich prawo.
2-Zabawne ,że na zdjęciach widaĆ towarzyszkę z PZPR ,która dzisiaj chce bronic konstytucji .:)
3-Na portalu jest tak nikczemna cenzura,że rzygac się chce .
Stach07:14, 20.03.2016
Przypuszczam że ponad połowa podpisujących nie ma bladego pojęcia co to w ogóle jest konstytucja. Ale ważne że podpis złożył, że się ktoś nim na ulicy zainteresował. Pozdrawiam
kwik08:31, 20.03.2016
KOD - Komitet Obrony Darmozjadów oderwanych od koryta , którym grozi aresztowanie za przekręty i rozszabrowanie polskiego majątku.!!!!! Kradli i sprzedawali co sie da przez 8 lat , a teraz udaja że bronią konstytucji...Hahaha...
mały08:52, 20.03.2016
konstytucja to ustawa zasadnicza to podstawa wszystkich ustaw w państwie to podstawa świeckości państwa a nie katolicyzm polski który nie jest religią ani chrześcijaństwem
antyKOD09:28, 20.03.2016
przestępca niepłacący alimentów broni prawa , to tak samo jakby Hitler prosił USA o pomoc bo rosjanie napadli w 1944 roku na Niemcy
TW Bolek09:45, 20.03.2016
ja wszystko wam podpiszę
mały09:50, 20.03.2016
antykod twój iq poraża
xyz09:52, 20.03.2016
Desperacja opozycji i tyle. Brawo Pis
TKM-spieprzać dziady09:54, 20.03.2016
PRAWDA jest taka, że sektcie PiC udało się skorumpować kopertą z 500+ mało kumatych i ograniczonych. No cóż jak tu już ktoś inteligentnie wspomniał: "bycie tumanem nie jest zabronione", a parę banknotów ekstra przyda się... Skutki tego będziemy oglądać i odczuwać już niedługo, bo EU ma swoje problemy i dziwiłbym się gdyby środki pomocowe z EU miały podpierać polską dyktaturę ciemniaków. Więc trzeba będzie kasy szukać tu, na miejscu. Zacznie się cyrk z podatkami, opłatami, karami i z inwigilacją tych co ciężko pracują, oszczędzają i coś wypracowali, inwestują... Zacznie się szczucie i szukanie winnych... Już dziś wiadomo,że wszystko co złe, to nie my ... Kłopoty i brak kasy to spisek tych z Moskwy, z Berlina , Paryża i Tel Awiwu ...
Bo przecież jak już wieścił jeden ze znanych "geniuszy" : "Gott mit uns" , więc w czym rzecz ???
Guru sekty PiC poczuł się wyjątkowym ważniakiem, a wszelkiej maści przyboczne hieny i gołodupcy korzystają z okazji i zajmują wszystko co możliwe, stanowiska, ziemię, firmy ...
"TKM - spieprzać dziady" - to ich stare i znane hasło ...
śmiech10:04, 20.03.2016
chyba podpisy w sprawie wniosku o przerwę w obradach dla nowoczesnej :D
antycenzor10:04, 20.03.2016
To,że usuwacie czyjeś opinie jest pogwałceniem art 52 konstytucji,to cenzura .Opinie nie zawierające żadnych sprzecznych z prawem treści . Cenzura na tym portalu kwitnie .
antycenzor10:06, 20.03.2016
To do pana panie Wojtku i pana pracowników,brzydko się bawicie ,to nie dziennikarstwo a dziennik..stwo . Taka prawda. I teraz sobie usuwajcie . :P
śmiech10:08, 20.03.2016
a tak wgl uważam że potrzebujemy nowej konstytucji, obecna jest przestarzała
cenzura10:13, 20.03.2016
wiadomo że EK to peowskie pismaki robią, tną wszystko co niezgodne z ich ideologią
antyKOD10:17, 20.03.2016
ale w 1944 naprawdę USA i ZSRR wspólnie napadły na spokojne Niemcy, które wczesniej wybrały Hitlera na kanclerza w demokratycznych wyborach ;)
TKM-spieprzać dziady11:07, 20.03.2016
Zgadza się. Hitlera wybrano "demokratycznie" , a ten nawiedzony wrzeszczał: "jeden Bóg, jeden naród, jeden wódz" i trąbił: nikt nie będzie nam dyktował co jest czarne a co białe ...
Do czego taka retoryka doprowadziła to już wszyscy wiemy !
Tak było. Jak jest ?
Zaczęła się dyktatura ciemniaków i PiC-erów o retoryce mocno podobnej jak ta brunatna ...
Hasło przewodnie brzmi tak samo jak kiedyś:
TKM !
Bo im tylko o to chodzi, a w banialuki "ciemny lud uwierzy", dla zmyłki damy im kopertę z 500+ , szybsze emerytury i lekarstwa za darmo ....
Przerażona11:12, 20.03.2016
Większość ludzi, którzy się tu wypowiadają nie zna chyba celu powstania KODu. To straszne, że tak wielu ludzi zostało zmanipulowane przez PiS. Przykro mi się na to patrzy.
#przerażona11:25, 20.03.2016
mnie przeraża jak ciebie zmanipulował alimenciarz , bankier i komuniści , to jest przerażające...zaraz i tak mój komentarz usuną w celu manipulacji takimi tępakami jak ty
#TKM11:27, 20.03.2016
skoro naód tak wybrał to szanuj to ciemniaku - wolę PiS niż ciągłe afery zamiatane pod dywan i robienie niewolnikow z pracowników
oczy szeroko zamknię11:30, 20.03.2016
do "Nam nie jest wszystko jedno" .. może dlatego że kłamstwo jest słodkie a prawda bolesna ?!? zastanów się nad tym ;) Pis nie zawsze mówi prawdę, ale PO i Nowoczesna rzadko kiedy nie kłamie... i takie to dwie prawdy, musisz wybrać stronę i to tak w sumieniu jak i w mądrości.
TKM-spieprzać dziady12:20, 20.03.2016
do #TKM:
AFERY ? To już są - wujek prezia miał być burmistrzem ..., Żona szefa od sądownictwa już grzeje ciepłą posadkę przy PZU, a ci wszyscy prezesi z PKO, z KGHMu, Energi, PGNIK itd, a kończąc na stadninie koni to co? Jeszcze żadne afery ? Dobra zmiana co? A miliony wtopione w Rydzyka to co???
NIEWOLNICY - pracownicy ??? To dopiero nasza przyszłość, bo KASA jest PUSTA, ten co ma coś na koncie i w głowie już pakuje walizki i szuka możliwości na demokratycznym ZACHODZIE !
Zostanie ciemne stado baranów do golenia + szeroki wachlarz urzędów i organizacji od inwigilacji, ściągania kasy, ścigania podejrzanych i denuncjacji, bo tylko na tym ten SKOK sekty PiC może się zakończyć !
spieprzać dziady TKM13:22, 20.03.2016
Dorwała się pisowska banda do koryta i aż dziw bierze ilu osiołków wkręciło w swoje ględzenie.
Klikajcie hejty, może i was zatrudnią jak żonę Ziobra w firmie podległej PZU!
Toruński ojczulek pobłogosławi: niech nam kasa będzie wielka.
Teraz to Polska będzie dopiero w ruinie!!!
Aktualne KURSY WALU13:35, 20.03.2016
30 srebrników = 500 złotych
100 rubli = 2 funty (kłaków)
Wymieniajcie , chyżo, wymieniajcie jarosławieni !!
SPOKOJNIE, Spokojnie13:54, 20.03.2016
Za półtora roku ci powyżsi "jarosławieni" skoczą do gardeł swoim obecnym pupilom, gdy dostaną po pysku i po kieszeni. Oczywiście krótka pamięć nie pozwoli im pamiętać tego, co wrzeszczą (z pianą na pyskach) DZISIAJ. Szkoda tylko, że wtedy będziemy podobni do Białorusi, Kazachstanu i Uzbekistanu - bo przecież idziemy w tym kierunku wielkimi krokami. Putin czeka na nowego członka Unii Azjatyckiej i bardzo liczy na "jarosławionych".
sce14:04, 20.03.2016
haha ani słowa o atramencie :) gdzie rzetelność dziennikarska? gdzie demokracja?? gdzie jest KOD? :))
@TKM spieprzać dziad14:22, 20.03.2016
Popieram!
Pamiętacie jaka partia dzieliła ludzi na reichsdeutsche i eingedeutsch?
Jaka partia organizowała nocne marsze z pochodniami?
Kto podpalił Reichstag?
Dzisiaj jest zakazana ! I tak powinno być z PiSem!!!
poprostu,14:25, 20.03.2016
żadnego KOD-u nie ma.
TW Bolek18:00, 20.03.2016
ja popieram szKODników. wszystko wam podpiszę
#TKM18:21, 20.03.2016
a wiesz jaka partia dzieliła ludzi na kolesiów i niewolników ?
wiesz jaka to partia nazywała idiotami tych, którzy pracują za mniej jak 6 tys zł miesięcznie ?
a wiesz jaka to partia zrobiła w warszawce krzyz z puszek po piwie drwiąc i szydząc z modlących się tam ?
a wiesz jaka po partia postawiła tęczę jako znak pedałów i lesbijek celowo na Placu Zbawiciela nieopodal koscioła, żeby szydzić z wierzących ?
Przerażona18:36, 20.03.2016
Podpisałam petycję i jestem z tego dumna . Obrzydliwe jest to , że garstka PiSowskich Hejterów próbuje obrzucać błotem ludzi którzy mają odmienne zdanie .
sce18:44, 20.03.2016
@Przerażona my się po prostu z was śmiejemy :) Co wy chcecie bronić? Demokracja wam się kończy? Puk puk
eda18:46, 20.03.2016
ale co i dlaczego ktoś coś podpisuje. Dlaczego trzeba bronić Konstytucji, czym jest zagrożona. Tym, że w końcu ma być prawo i prawda
Jan18:50, 20.03.2016
Czemu na zdjęciach widać tylko byłych członków PZPR
Ratunku18:53, 20.03.2016
Tu już w naszych Kartuzach może pomóc tylko przyjazd towarzysza Niesiołowskiego. Tylko on może podnieść osłabione morale i rzeczowo wytłumaczyć dlaczego trzeba bronić demokracji. Towarzyszu Niesiołowski przybywaj! RATUJ DEMOKRACJĘ!
Przytulisko i karier19:06, 20.03.2016
u prezesa, jeśli byłeś aparatczykiem albo prokuratorem w PRL. Przyjdź śmiało, jest nas tu spora gromada.
@ Ratunku19:09, 20.03.2016
Ratunek nie potrzeebny. Wystarczy poprosić WIELU towarzyszy otaczających prezia.
obserwatorka19:21, 20.03.2016
Żal mi was pisiory i tyle w tym temacie!!!!
Przerażona19:22, 20.03.2016
@sce Puk, puk! Rozum Wam się kończy! Trochę bajeru, 500+, mniejsze podatki i już nie ważne co robi PiS. Pewnie inteligencja ludzi, którzy tak bardzo są zapatrzeni w partię rządzącą wyzwiska jakie ona rzuca na obywateli uważa za komplementy.
sce19:23, 20.03.2016
na tego, co mi da pińcet zawsze zagłosuję. Obojętne mi nazwisko - może być BELZEBUB, nawet własną juchą podpiszę (a co mi tam)
Artur19:30, 20.03.2016
Czytam te wpisy i dochodzę do wniosku, że garstka zdesperowanych hejterów - 7-8 osób: hejtują wszystkim rozsądnym głosom krytykujących obecną ekipę jarosława niszczyciela Polski.
Mam was w du.ie. Wasz czas minie, obyście jednak całkowicie nie zniszczyli tego kraju.
eda19:37, 20.03.2016
Biblię i Konstytucję to ja dobrze znam, bo podstawiam je pod nogę stołową, gdy się stół kiwa, dlatego OBIE są bardzo ważne - tak jak dla prezesa mojej partii. To oszczerstwo, że ich nie szanujemy.
Do Artur19:43, 20.03.2016
Masz rację. Ale niestety ekipa Jarosława niszczy Polskę w zastraszającym tempie
@ Artur19:50, 20.03.2016
Głowa do góry. Przeżyliśmy hitleryzm, stalinizm, komunizm ... to kaczyzm strząśniemy z siebie jak pies błotnistą wodę (niestety dość śmierdzącą).
sce20:34, 20.03.2016
proszę się pode mnie nie podszywać :)
"niszczy Polskę w zastraszającym tempie", serio?
sce20:34, 20.03.2016
proponuję poszukać dobrego psychiatry
sce20:55, 20.03.2016
najnowszy popis KOD:
Panie prezydencie jadłeś dzisiaj kolację i spotykałeś się z senatorami Stanów Zjednoczonych w moim hotelu?. Czy nadal ty i twój elektorat uważacie?, że ja jestem w KOD i od 3.grudnia protestuję pod TK i biorę udział we wszystkich marszach i manifestacjach dlatego, że oderwaliście mnie od, jak to elegancko i typowo po waszemu określiliście, koryta?!!! Mam nadzieję, sądząc po zadowolonej? pańskiej minie, że jedzenie z mojego koryta wszystkim smakowało, a wnętrza i ich wystrój do gustu przypadły. I proszę pamiętać, rzucając? słowa o dojnej ojczyźnie, że dla niektórych Ojczyzna to coś bardzo cennego i słowa wypowiedziane przez pana ranią. Bo Polska jest ważna, a Konstytucja niepodważalna
sce20:59, 20.03.2016
i odpowiedź:
Szanowny Panie Prezydencie.
W imieniu Zarządu Hotelu Wentzl chciałbym Szanownego Pana Prezydenta serdecznie przeprosić za żenujący wpis Pani Katarzyny Kukieły . Wspólnicy Naszej Firmy są skonfundowani prywatnymi opiniami Pani Katarzyny Kukieły na które nie mamy wpływu i z którymi się nie utożsamiamy.
Z Wyrazami Szacunku Krzysztof Kwaśny Prezes Zarządu".
Martwić się, każdy m21:13, 20.03.2016
Kto może skutecznie bronić Polskiej konstytucji ?
- Ci pokolenia JPII ?
- Ale są już tak daleko.... na wyspach!
- Ich rodziców jednak. Wiedzą jak walczyć..
- Niestety brakuje im energii.. Tyle przeżyli!
- może Bóg...
- Bóg milczy...
- Modli się?
- Nie, martwi się.
- Ja też!
- Nie jesteś sam!
TKM-spieprzać dziady21:15, 20.03.2016
Każdy prowincjonalny psychiatra może postawić diagnozę na chorobę frustrata, guru sekty PiC .
Kaftan bezpieczeństwa i na sygnale na Srebrzysko ... Rzecz w tym, że zanim to nastąpi zasmrodzi nam otoczenie i zrobi pośmiewisko z Polski. Całe szczęście, że nie jest zdolny do pozostawienia po sobie potomstwa... Chociaż marionetka prezia (A.Dupa) to w retoryce niczym nie ustępuje szefowi - jak by był jego posłusznym synulkiem...
sce21:38, 20.03.2016
pośmiewisko w waszych głowach, zakompleksionych ludkach którzy wiecznie boja się co to zachód o nas pomyśli. Czas dorosnąć
sce21:55, 20.03.2016
Oderwać nasz kraj od wszystkich , jak owcę od stada to będzie znacznie bezpieczniejsza. Gdy zgraja wilków nadejdzie, to ona je pokona sama (bo stado, owczarek i juhas by tylko przeszkadzali w rozszarpaniu wilka na kawałki przez super owieczkę. Czas dorosnąć. Owca DA RADĘ sama.
TADEUSZ22:00, 20.03.2016
SCHETYNE TO WYSLAC NA SYBERIE. A TYVH POZOSTALYCH KODOWCOW POPEDZIC DO ROBOTY A NIE PLACIC IM Z KASY PANSTWOWEEJ TO SA ZDRAJCY OJCZYZNY.WSTYD/
@ sce22:00, 20.03.2016
Rozum owcy w porównaniu do twojego to jak komputer przy liczydle (jeśli wiesz co to było)
@ TADEUSZ22:07, 20.03.2016
Cep Cepa Cepem Pogania. Zgadnij co to oznacza i którym "C" jesteś TY.
To tam twoja "mat' radnaja"
KOD22:15, 20.03.2016
proszę obrońców demokracji o nie wypowiadanie się! PiS rusza z wiosenną ofensywą represji.
Info22:15, 20.03.2016
Atrament tyle powiem.
Anty pic22:19, 20.03.2016
Zobaczcie z jaką bezwzględnością pis dochodził do władzy. Marsze niepodległości z bojówkami ONR, teraz gdy są u władzy marsz był spokojny. Jako obrońca konstytucji czuję się zaszczuty!
Łamanie praw człowie22:23, 20.03.2016
Dziś w wiadomościach TVP pokazywano dane osobowe działaczy KOD! Ponoć ta dzielna kobieta która miała odwagę się przeciwstawić się prezesowi, została połamana w swym mieszkaniu prze bokówkę ONR!
Anty faszyzm22:26, 20.03.2016
Polacy zobaczycie że pis zaprowadzi rządy terroru. Wszystko w białych rękawiczkach. Walczy ONR a oni są czyści. Widzieliście co się wczoraj działo w Kartuzach!
do info22:27, 20.03.2016
Czy ty wiesz że prokuratura i policja ma zakaz podejmowania jakichkolwiek czynności przeciw ONR który w biały dzień bije i zastrasza KOD? Dlatego demokrację trzeba bronić!
Demokratka22:30, 20.03.2016
Byłam w PZPR i popieram KOD co w tym złego?
Małe pytano22:30, 20.03.2016
Co dalej w sprawie raportu na temat atramentowego deszczu?
"Spawacz"13grudnia w22:41, 20.03.2016
"Prezes" wybrał "dobrą zmianę"
Cel i rezultat będą IDENTYCZNE. Ci, co popierali wówczas "spawacza" popierają dziś "prezesa". PRZYPADEK ??
@Artur22:53, 20.03.2016
Słuchaj w tej twojej chudej d... się nic nie zmieści bo za mały jesteś i nie używaj inwektyw publicznie a o ilości zwolenników danej opcji na forum to się nie wypowiadaj bo was plujących tutaj jadem na PIS jest tylko 3 (słownie trzech)! Zdaje sobie sprawę że nigdy tego nie zrozumiesz ale w tym kraju jest coraz więcej młodych ludzi dla których "Bóg Honor Ojczyzna" to nie są puste słowa i pamiętają naszych dziadków którzy umierali z tymi słowami za to abyś chociażby po niemiecku czy rusku nie musiał teraz rozmawiać a za słowo po polsku nie groziło ci ciężkie więzienie! Wyłącz TVN i nie czytaj GW wejdź głębiej w ten temat a może zrozumiesz o co tak naprawdę toczy się gra bardzo poważna gra z długofalowym skutkiem i nieodwracalnym.
z polskiego zortu23:45, 20.03.2016
Żal !!!!, czego wy bronicie? to pokłosie okrągłego stołu i jest do poprawki-robicie zadymy i mącicie ludziom o rzekomej obronie - a czytaliście tę najwyższą ustawę ? i co np. : chroni prawo własności ?? - bo ja mam o tym swoje zdanie i śmieszą mnie takie inicjatywy -brani się zawsze słusznej sprawy, lecz niestety mamy inne - różne parytety. Szkoda Was młodzieży i nie daj Bóg aby N rządziła -tyle tylko-szkoda czasu
Przerażona23:57, 20.03.2016
Osobiście należę do grupy ''młodzieży'', która interesuje się polityką i tym co się dzieje. Z obserwacji osoby wypowiadajace ''Bóg, honor, ojczyzna'' to zazwyczaj jakieś osobki które lubią robić manifestacje z racami i sobie pokrzyczeć, a faktycznie młodzież zainteresowana tym co dzieje się w państwie to osoby nie popierające działań PiSu. Więc jeśli my już widzimy, że coś jest nie tak z tym co dzieje się obecnie to raczej chyba faktycznie nie jest dobrze. Śmiem twierdzic, że większość inteligentnej młodzieży nie popiera PiSu.
@@Artur00:04, 21.03.2016
Młodzi i Bóg, pójdź do kościoła to się przekonasz, chyba, że 40+ to też młodzież jak w nieboszczce PZPR.
PS
3+1 tfu! jadem.
MGG00:41, 21.03.2016
A na Kartuzy.info ani wzmianki.
@MGG05:31, 21.03.2016
Bo tamten portal jest poważny i obiektywny.
Artur06:36, 21.03.2016
Ci co mnie komentują: nawet nie wiecie jak Boga krzywdzicie. Łamiecie nie tylko jedno przykazanie.
A jak pytacie o Kościół, to też martwi mnie, że zaangażował się politycznie, a co za tym idzie nieuchronnie straci poparcie.
qaszka08:07, 21.03.2016
A gdzie był KOD i ci co tak teraz niby bronia konstytucji przez ostatnie 8 lat.?!!! Wtedy popierali łamanie konstytucji, a teraz jak im grozi prokurator i wiezienie to tonący nawet brzytwy sie chwyta...dziwne tylko że jest tylu naiwnych ludzi co nic z tego nie ma i tylko na głupców wychodzą...
kwik08:10, 21.03.2016
KOD wtedy dobrze sie bawił za naszą kase i naszą niewolnicza prace wcinając ośmiorniczki i pijac najdroższe wina...twierdząc ze polska istnieje tylko teoretycznie a za mniej niż 6000zł pracuje tylko złodziej...
AMBERGOLD08:46, 21.03.2016
dlaczego KOD nie protestuje w Gdańsku przeciwko procesowi prezesika AMBERGOLD ? przeciez największy udział w tej aferze mieli kolesie z PO czyli mocodawcy alimenciarza z KOD , hahahaha
Jan10:56, 21.03.2016
Jakiej konstytucji bronicie? Tej z PRL czy obecną? Bo na pewno jej nie czytaliście!
Przerażona10:58, 21.03.2016
Wiadomości TVP podają dane obrońców konstytucji a te ONRowskie bandy od razu napadają. Nasza działaczka z Krakowa została połamana.
Anty głupota11:00, 21.03.2016
KODowcy piszą że ludzie dali się kupić za 500 zł na dziecko. Nie wiedzą że w całej UE płacą o wiele więcej na dzieci.
@ambergold11:01, 21.03.2016
A PiS lepszy? Dlaczego cisza na temat afery ze SKOK-ami? Gdzie są te pieniądze? Może o tym też warto powiedzieć. Co do afery Ambergold to ci ludzie, którzy dali się nabrać sami są sobie winni. Jeżeli ktoś jest naiwny i wierzy, że jak dziś włoży na konto 10 tys. to za tydzień będzie miał 15 tys. to jest to tylko i wyłącznie jego problem.
Eda11:45, 21.03.2016
Do tych osób co popierają Trybunał Konstytucyjny w obecnym składzie
1. Czy zmniejszenie zasiłku pogrzebowego z 6000zł na 4000 zł było zgodne z konstytucją?
2. Czy podwyższenie wieku emerytalnego dla większości ludzi nawet pod koniec okresu pracy zawodowej nauczyciele z 50 na 67 lat było zgodne z konstytucją ?
3. Czy zostawienie służbom tzw. mundurowym emerytur już np. w wieku 38 lat po 15-stu latach pracy jest zgodne z konstytucją ?
4. Czy wysokie emerytury nawet do 15000,- zł dla sędziów, prokuratorów, wojskowych kosztem pozostałego społeczeństwa jest zgodne z konstytucją ?
do @ambergold11:55, 21.03.2016
Czy ty nie wiesz że za aferą skok Wołomin stał prezydent Komorowski który wyczyścił cały bank, pałac prezydencki z żyrandolami i sokowirówką włącznie. Były pan prezydent siedzi teraz cicho bo wie że można wywlec jego kwity jak TW Bolka.
Anty KOD11:57, 21.03.2016
Pustka intelektualna ale co się dziwić jak większość ludzi z KOD cierpi na demencję starczą :)
praniemózgu12:02, 21.03.2016
A gdzie byliscie obrońcy KOD i konstytucji-(tylko nie wiecie jakiej) przez ostatnie 8 lat.?!...sikaliscie w gacie ze strachu...hi...czemu wtedy nie broniliscie demokracji , łamania konstytucji i obniżki zarobków i podwyżki cen , i tego że wam PO-PSL zakosiło kase ze składek na emeryture podniosła wat z 7% na 23% zabrało becikowe. podniosło podatki i wiek emerytalny???!!!
@@ambergold12:14, 21.03.2016
wiesz jaki masz problem - myślisz dokładnie jak twoi kolesie z PO, czyli co ? może tych co stracili kasę w AMBERGOLD oskarżyć ?
I TU MASZ SENS PAŃSTWA W/W PO CZYLI WEDŁUG TWOICH KOLESIÓW-ZŁODZIEJÓW
PiSior12:15, 21.03.2016
w PiS świętych tez nie ma ale moim zdaniem jest to mniejsze zło
@ambergold12:15, 21.03.2016
Taaaaa pewnie. Winą Tuska, jest to Dudzie pękła guma ze śmietnika, a Komorowskiego, że facet związany z PiS okradł SKOK też związany z PiS.... Jak na Wielkanoc spadnie śnieg to pewnie też będzie wina PO.
A wierzysz we wielkanocnego zajączka?
do @costamgold12:18, 21.03.2016
SKOK to był powiązany z PO i Komorowskim...!!!!!
do @@ambergold12:25, 21.03.2016
To zróbmy tak - ja pójdę teraz do kasyna, czy jakiegoś automatu do gier i przepuszczę tam kilka tysięcy. A potem będę krzyczał, że mnie oszukali, bo przecież obiecywali, że wygram. Ty mnie poprzesz i powiesz, że państwo mnie nie obroniło i będziesz się razem ze mną domagał sprawiedliwości. Nieźle co?
asd12:27, 21.03.2016
Pozdrawiam oszołoma pisowskiego, który to jest autorem 99% wpisów szkalujących wszystkie partie tylko nie PIS. Miło mi poinformować, że autorstwa owych wpisów nie da się ukryć. Radzę także udać się do dobrego lekarza.
do Asd12:42, 21.03.2016
Ciągle jadą na pis a temu się zdaje że to przeciw opozycji. Zobacz sobie na łapki w dół i w górę przy odpowiedziach to wyjdzie ci jakie jest poparcie dla danej partii i ilu ludzi się tu wypowiada.
Jan12:45, 21.03.2016
Wybory prezydenckie i parlamentarne według KOD też wygrała jedna osoba.
Zyguś12:51, 21.03.2016
Ja rozumiem ten cały KOD nikt nie chce iść do więzienia
C V12:52, 21.03.2016
PZPR> PO> Nowoczesna = KOD
C V13:20, 21.03.2016
Żona mnie sprostowała, że gruby wianuszek PZPR-owców otacza prezesa. Rąbnąłem jak chory w kubeł.
#asd14:24, 21.03.2016
pozdrawiam cię peowska szmato ;)
w powiecie kartuskim14:53, 21.03.2016
w powiecie kartuskim sporo jeszcze ludzi z rodowodem pzpr, a ich potomkowie ?, którym pozostało tylko jątrzyć i podlizywać się PO -wiemy w jaki sposób się kształcili dorabiali się fortrun ,sprzedawalii majątek PZPR-wski by ksztacić dzisiejszą "Nowocżesńą"Tę haniebne karty historii ,dalszą przestępczą działalność zakończyć i przywrócić rzeczywistość ,trzeba zamkńąć ten niechluby epizod przeszłości by wszyscy obywatelr mogli żyć normalnie Dwa województwa PO-wskie , aż przykro się przyznawać ,że jest się z woj.pomorskiego
sce14:56, 21.03.2016
Ta gazetka to przyklad funkcjonariuszy w akcji
............15:05, 21.03.2016
To co się tu dzieje jest chore. Ludzie oszaleli na punkcie PiS. Na całe szczęście są jeszcze inni o zdrowych zmysłach.
podpisałem15:37, 21.03.2016
ŻYGAM NA WASZ HEJ PISIORY !!!
NIENAWIDZICIE MNIE???!!!
OK!!!
ŻAL WAM POŚLADY ŚCISKA BRZYDALE !!!
siostra Krystyny15:38, 21.03.2016
też byłam!
Przerażona15:52, 21.03.2016
Ziobro ma prokuratora generalnego oj będzie źle
Ogólnie PiS jest, ja15:57, 21.03.2016
inna sprawa, to ten nawiedzony matoł żółcią plujący, niby pisowski 90% tekstów to jego wypociny. Mogę tylko prosić Was drodzy internauci więcej dla niego wyrozumiałości, jak dla każdego chorego.
#ogólnie pis17:43, 21.03.2016
jakiś TW Bolek znowu się wścieka na PiS ;)
ANTY-FA21:11, 21.03.2016
Społeczeństwo Obywatelskie budzi się !
Tym z sekty PiC chodzi obecnie tylko o jedno: napuszczać, napuszczać, napuszczać, ONR niech sobie poharcuje, a później będą podwyżki dla policji, stworzy się obronę terytorialną, nastąpi tworzenie jednostek specjalnych na wzór ZOMO i w końcu w obronie ludu wprowadzi się zarządzenia SPECJALNE i pójdą pały, gaz łzawiący, aresztowania, przesłuchania terror i polski MAJDAN !!!
A więc :
ZACHOWAJMY SPOKÓJ ! Żadnych awantur ! DAMY RADĘ !
DEMOKRACJA ZWYCIĘŻY !
kwik21:28, 21.03.2016
PO-PSL sprzedało Polske i Kaszuby! I ciekawe kto jest jeszcze tak głupi by ich jeszcze bronic i zakładać KOD, Komitet Obrony Darmozjadów oderwanych od koryta.
bezmózgowie22:08, 21.03.2016
Nowoczesna to bankowcy co dymaja frankowiczów, Czy ci frankowicze sa tak durni że ich jeszcze popieraja i prosza o wieksze dymanie i wieksze odsetki do spłaty kredytu...chyba ci popierający KOD ludzie to masochiści...hi...
xxx23:20, 21.03.2016
wie ktoś po ile LPG na Hutniczej w Gdyni ?
AQQ06:47, 22.03.2016
Ale ściema i jeszcze potrol tych troli pilnował. fe
Otwieram lodowke... 09:45, 22.03.2016
Kiedy zaiwanilI nam pieniądze z OFE....nikt czterech liter nie ruszył....
ONR10:03, 22.03.2016
efekty liberalnej polityki peowców i ich kolesiów z Brukseli własnie mamy dzisiaj rano na lotnisku i w metrze w Brukselce....tak trzymać !!!!!!
ANTY-FA13:00, 22.03.2016
Odp: do ONR - o to właśnie wam chodzi, bomby w Brukseli to woda na wasz młyn !
Pewnie modlicie się aby tu w Pl coś takiego bzyknęło ...
Nie , nie, nie - DEMOKRACJA poradzi sobie tez z terrorem i z waszym oszołomstwem !
PORADZIMY SOBIE !
Czytelnik15:03, 22.03.2016
To jest właśnie demokracja - każdy może przyjść , zaprotestować, złożyć podpis nawet dla takich
europejskich nowoczesnych - to jest naprawdę dobra zmiana.
ONR16:22, 22.03.2016
dlaczego peowcy czy inne lewaki nie wezmą do swoich domów tzw uchodźców ? mam nadzieję, że nie wysyłacie wniosków w ramach 500+ to te pieniądze śmierdzą PiSem , hahaha
Do ANTY-FA17:14, 22.03.2016
I ty nas dziecinko obronisz tak? Dziecko czy ty wiesz chociaż jak jest po arabsku nie zabijaj?
Kazi17:16, 22.03.2016
brak mózgu wyprany prze TVN.
anty KOD17:17, 22.03.2016
Ciekaw jestem jak wam Arabowie odpowiedzą na waszą demokrację hahahaha
do ONR17:22, 22.03.2016
NIM COŚ NAPISZESZ, POMYŚL, NA TE 500 ZŁ WSZYSCY SIĘ SKŁADAJĄ. BEZ WZGLĘDU NA POLITYCZNE SYMPATIE, CZY ANIMOZJE, PONOSZĄ RÓWNIEŻ KOSZTY ZATRUDNIENIA DODATKOWYCH URZĘDNIKÓW DO OBSŁUGI TEGO PROGRAMU. TYLKO BEZMÓZG TEGO NIE ROZUMIE. ILE BĘDZIE KOSZTOWAŁO TE 500 POJEDYŃCZEGO OBYWATELA 500, 600 A MOŻE 700 ZŁ DOWIEMY SIĘ ZA ROK
do tego wyżej18:38, 22.03.2016
Hej oszołomie czy ty wiesz że w całej UE płacą ok 2000 zł na dziecko?
Kazi18:41, 22.03.2016
Ci na tutejszym forum bronią swojego koryta co ich obchodzi że w UE płacą na dzieci!
Janie19:20, 22.03.2016
odpowiadają faceci
do Janie19:35, 22.03.2016
Odpowiadają wszystkie powszednie rządy! To co wprowadził pic to i tak o wiele za mało!
Mirek Kowal20:09, 22.03.2016
Czytam i nie wiem czy sie smiac czy plakac obrazabie innych nawet partii i ludzi czy to KOD czy PIS czy PO to raczej nie jest dyskusja na poziomie raczej swiadczy o braku argumentow w dyskusji !!!! Chociaz nie wszyscy obrazaja i tym chwala ze potrafia rozmawiac
@ Jan01:10, 23.03.2016
Na przyrost zamiast "Pińcset" bardziej pomoże Rasowy Arab. Np w Egipcie 40 lat temu było tyle samo ludności , co w Polsce. Teraz jest ok. 90 milionów, mimo że bieda. Co ty na to ?? Może zamiast rozdawać po pińcet to zbudujmy piramidy ?? Albo często niech nasze rodaczki jeżdżą na urlopy do Afryki, bo to lepsze, niż imigranci rozpłodowi u nas. No podumaj Jasiu, podumaj ....
@ do tego wyżej01:17, 23.03.2016
dają po 2000 i dają i są bogatsi od nas i przyrost wciąż coraz mniejszy - więc co proponujesz ??
TKM-spieprzać dziady21:09, 23.03.2016
Masy ciemniaków kupiono kopertą z 500zł. - taka jest PRAWDA !
SKOK sekty PiC na Wiejską to nic innego jak "zalegalizowana" KORUPCJA !
historia17:11, 24.03.2016
Solidarność walczyła o władzę w latach 1980-1989.
Teraz pisiory biorą zapłatę.
Przypominam że władza ludu - bolszewików trwałą 60 lat. Wielu nie dożyje zmiany ...
edzia22:11, 24.03.2016
Pewno poprzedni Burmistrz był dla was wzorem,że jesteście za zdrajcami Narodu!!!! Jakie łamanie Konstytucji!? pytam się!! Złamanie Konstytucji było za czasów PO i ogarnijcie się ludzie!
do edzia09:35, 25.03.2016
Konstytucja jest łamana, znasz ją wogóle, czytałaś?
Idź lepiej do garów edzia...
TKM-życzy ostrego dy08:25, 26.03.2016
Wszystkim Leszczom, Rekinom, agentom, politykom, politologom, historykom, socjologom, etnografom, wieszczom jedynej prawdy, matkom w ciąży z drugim i trzecim dzieckiem, sprzedawczykom, oszustom, oszukanym, samorządowcom, urzędasom, leniom i pracusiom, piłkarzom i pseudo lekarzom, oraz dziennikarzom - smacznego jajka, manny z Nieba i ogólnie żeby benzyna taniała, pensje rosły, drogi były szersze, jedzenie zdrowsze, piwko tańsze, wreszcie aby pokazały się obiecane gruszki na wierzbach i na koniec NIECH NASI ROZJADĄ NIEMCÓW, RUSKÓW I FRANCUZÓW NA EURO !
ALLELUJA i do przodu !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz