Zamknij

Skorzystaj z porady prawnika

Wojciech Drewka 11:28, 03.11.2008 Aktualizacja: 11:30, 03.11.2008
Skomentuj

Przypominamy o możliwości korzystania, za pośrednictwem Expressu Kaszubskiego, z porady prawnika. Wystarczy przesłać do nas maila z pytaniem, a my przekażemy je kancelarii prawnej Piotra Nowackiego i Pawła Stoppy.

Publikowaliśmy już wyjaśnienia dotyczące wysokości podatku, jaki trzeba zapłacić "w przypadku sprzedaży nieruchomości":/gospodarka/2008/10/podatek-od-sprzedazy-nieruchomosci, a teraz prawnicy przeanalizowali jednego z maili przesłanych nam przez Czytelniczkę.

Sprawa dotyczy "głównie kwestii spadkowych, ale jest też odpowiedź na pytanie od czego zacząć przygotowania do budowy domu":/gospodarka/2008/10/kto-ma-prawo-do-spadku-budowa-domu-od-czego-zaczac.

Zachęcamy do nadsyłania maili z pytaniami na adres: redakcja AT expresskaszubski.pl. Radcowie prawni "Piotr Nowacki i Paweł Stoppa":/gospodarka/2008/10/kto-ma-prawo-do-spadku-budowa-domu-od-czego-zaczac wybiorą najciekawsze zagadnienie, a my opublikujemy odpowiedź.

(Wojciech Drewka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Henryka AntczakHenryka Antczak

0 0

Panowie Radcy!
Gratuluję postawy, wielu ludzi nie stać na kupowanie wiedzy prawniczej
i obronę, niestety!....wiedza to tarcza, sama też nie wystarcza!
Powodzenia!

21:51, 03.11.2008
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%