Urząd Miejski w Kartuzach poinformował, że z powodu planowanego remontu, jeden z odcinków Promenady Asesora nad jeziorem Karczemnym w Kartuzach będzie niedostępny dla spacerowiczów i rowerzystów. Taki stan rzeczy potrwać ma około dwa tygodnie.
Prace remontowe rozpoczną się w najbliższą środę 20 maja 2026 i potrwają około 14 dni.
- Zamknięty zostanie odcinek promenady (od strony ul. Polnej) od figury Rybaka aż do ulicy Ogródków Działkowych. W tym czasie nie będzie możliwości przejścia i przejazdu tą częścią trasy, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowań - informuje Urząd Miejski w Kartuzach.
Podczas remontu będzie można skorzystać z alternatywnych tras:
- Remont ma na celu poprawę stanu technicznego promenady, co w przyszłości zapewni większy komfort i poprawi bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. Prosimy mieszkańców i turystów o cierpliwość oraz korzystanie z wyznaczonych objazdów - podkreślają władze gminy Kartuzy.
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 0
To zamknięto czy nie? Skoro od środy, a jest poniedziałek.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz