Zamknij

Nowy sklep muzyczny w Kartuzach - PrezentyMuzyczne.pl

10:33, 07.11.2018 | mat.nadesłane
mat.nadesłane

Sklep PrezentyMuzyczne.pl znany dotąd z działalności internetowej właśnie otworzył swoją stacjonarną placówkę w Kartuzach.

 

PrezentyMuzyczne.pl to ponad 1000 gadżetów muzycznych

Jak mówi właściciel Marek Teterycz jest to największy w Polsce sklep z prezentami dla muzyków i fanów muzyki. Znajdziemy tu coś dla instrumentalistów (miniaturowa orkiestra symfoniczna, czy zespół rockowy zbudowany z miniatur perkusji, gitar i wzmacniaczy), wokalistów (kubki czy breloczki z mikrofonem) a także melomanów. Posiadamy upominki związane z kilkudziesięcioma zespołami i wykonawcami. W ofercie sklepu PrezentyMuzyczne.pl znajduje się też cała gama biżuterii, zegarków, czy artykułów szkolnych, a na miejscu istnieje możliwość zapakowania w ozdobne pudełko.

PrezentyMuzyczne.pl to również komis muzyczny.

Wiele osób chce sprzedać, lub wymienić sprzęt muzyczny (gitary, efekty, wzmacniacze, mikrofony.itp ) ale często nie mają czasu na wystawianie go na sprzedaż w internecie, a następnie niekończące się umawianie z potencjalnymi nabywcami, co często może wytrącić z równowagi najbardziej cierpliwych – mówi Marek Teterycz

Teraz mogą zostawić je w naszym komisie, my wystawimy je na sprzedaż (stacjonarnie i w internecie) i obsłużymy kupujących (tych bardziej i mniej zdecydowanych:) a jedyną powinnością właściciela będzie zgłoszenie się po pieniądze.

 

Ostatnią ciekawostką jest półka z płytami lokalnych artystów.

W wielu sklepach z muzyką sprzedaż płyt rozpoczynających karierę wykonawców jest niemożliwa, w związku z czym zmuszeni są oni do sprzedaży we własnym zakresie np. na koncertach. Oczywiście jest jeszcze internet ale w dobie darmowego słuchania muzyki w sieci uzyskanie z tytułu własnej twórczości jakiegokolwiek dochodu jest niemal niemożliwe, poza tym płyta to jednak zawsze płyta. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy specjalne miejsce dla artystów lokalnych, których zapraszamy.

Sklep znajduje się na 1 piętrze Galerii na wzgórzu box nr 12 ul. Mickiewicza 2

www.prezentymuzyczne.pl

tel. 570 571 752

 

 

(mat.nadesłane)
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone