Zamknij
REKLAMA

Masaże, Pilates, fizjoterapia - zadbaj o siebie z ActiveMed!

09:00, 16.12.2018 | mat.nadesłane/ActivMed

Świąteczna Karta Upominkowa już w sprzedaży! W ofercie m.in. masaże relaksacyjne, masaże rehabilitacyjne, terapia manualna, karnet na zajęcia Pilates Zdrowy Kręgosłup. Podaruj wyjątkowy prezent bliskiej osobie, niech wie że się o nią troszczysz.

Kartę można nabyć dzwoniąc pod nr kontaktowy 535 864 598 lub przez email: [email protected]

Czuj się dobrze w swoim ciele - zadbaj o nie i zdecyduj czego najbardziej potrzebuje. Gabinet ActiveMed Natalii Dejk- Zaniewskiej to jedyne takie miejsce w Kartuzach, kameralne, gdzie można skorzystać z zabiegów leczniczych oraz zadbać o kondycję i kręgosłup  oraz zniwelować stres na zajęciach Pilates.

Konsultacja Fizjoterapeutyczna (30-60 min)

Wizyta ma na celu przeprowadzenie wywiadu z pacjentem, zapoznaniem się z jego dolegliwościami i przeanalizowanie dostarczonych przez pacjenta wyników badań ( mogą to być zdjęcia RTG z opisem, MR, TK, wyniki morfologii krwi, itd.). Zostaje też przeprowadzona analiza postawy ciała, zbadanie zakresów ruchu w stawach, długość i siły mięśni, które mogą brać udział w objawach. Na wizycie określony zostaje też plan dalszej terapii.

Zabieg Terapii Manualnej

Po wstępnym wywiadzie i przeanalizowaniu wyników pacjent może skorzystać z zabiegu terapii manualnej. Techniki terapeutyczne, które stosuje się na zabiegu to przede wszystkim mobilizacje skóry i tkanki podskórnej, mobilizacje czynne i bierne stawów kręgosłupa i kończyn, praca na tzw. punktach spustowych, mobilizacje powięzi, manipulacje stawów, igłoterapia i inne. Każdy zabieg jest indywidualnie dobrany do potrzeb pacjenta. Część zabiegu przeznaczona jest również na naukę samodzielnego radzenia sobie z bólem. Pacjent uczy się ćwiczeń, mobilizacji i technik relaksacji, które może wykorzystać w zaciszu własnego domu.

Podaruj swojemu ciału chwile wytchnienia i skorzystaj z masażu!

Masaż klasyczny (relaksacyjny)

Polecany jest osobom, które:
- chcą się zregenerować i obniżyć poziom stresu,
- rozluźnić nadmiernie napięte mięśnie.

Masaż głęboki

W masażu głębokim terapeuta używa większego nacisku. Koncentruje się głównie na rejonach ciała, w których występują dolegliwości (np., szyja, odciek lędźwiowy kręgosłupa, stawy biodrowe) lub na strukturach, które mogą mieć wpływ na pojawienie się dolegliwości

Polecany jest osobom, które cierpią na:
- bóle barku
- szyi,
- odcinka lędźwiowego kręgosłupa,
- bóle całych pleców
- bóle między łopatkami
- bóle głowy
- bóle stawów, itd.

Masaż sportowy

Wbrew pozorom nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób wyczynowo uprawiających konkretną dyscyplinę sportową. Nazwę swą zawdzięcza temu, że często używany jest w celu przygotowania mięśni i stawów do aktywności fizycznej. Stosowany jest również w celach prewencyjnych (aby zapobiec urazom), a po aktywności fizycznej po to, aby „wyciszyć” organizm i przyśpieszyć jego regenerację.

Zajęcia indywidualne i grupowe Pilates

Pilates jest metodą, stworzoną na początku XX wieku przez Josepha Pilatesa. Celem ćwiczeń jest poprawa elastyczności mięśni, wzmocnienie mięśni głębokich, poprawa postawy ciała. Ponadto Pilates obniża poziom stresu, pomaga zniwelować napięcie mięśni, poprawia samopoczucie. Ćwiczenia te polecane są wszystkim osobom w każdym wieku.

Na podstawie wywiadu i analizy celów ćwiczącego ustalany jest indywidualny program treningowy, który realizowany jest pod okiem instruktora. Prowadzone też są zajęcia grupowe.

Zapraszam na zajęcia do studia ActiveMed, które znajduje się przy gabinecie

Pozostała oferta:

- terapia wad postawy i skolioz u dzieci ( bez czasu trwania)

- masaże relaksacyjne

- terapia blizny

- aplikacja plastrów kinesiotape

Więcej informacji na stronie www.activemed.eu 
Odwiedź facebook fanpage: ActiveMed Natalia Dejk Gabinet Terapii Manualnej i Fizjoterapii

Gabinet:

ul. 3maja 10/lokal 2, 83-300 Kartuzy (obok Hotelu Pod Orłem)*

Zajęcia Pilates Zdrowy Kręgosłup:

studio ActiveMed, które znajduje się przy gabinecie

*Na wizyty w gabinecie proszę umawiać się telefonicznie.

**Na zajęcia Pilates Zdrowy Kręgosłup prowadzona jest rezerwacja miejsc. Zgłoś chęć uczestnictwa telefonicznie bądź wysyłając e-mail.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone