Zamknij
REKLAMA

Szybki i bezpieczny transport w Gdańsku? Aplikacja iTaxi

12:23, 09.07.2019 | mat.partnera
REKLAMA

Gdańsk to niezwykle prężna metropolia o wielkim znaczeniu, zarówno historycznym, jak i z punktu widzenia dzisiejszej ekonomii, turystyki i kultury. Poruszanie się po tak dużym mieście może być trudne bez odpowiedniego środka transportu. Świetnym sposobem na przemieszczanie się po Gdańsku jest aplikacja iTaxi.

Gdańsk – specyfika miasta

Gdańsk jest istotny nie tylko ze względu na swoją bogatą historię, choć oczywiście obecność wielu historycznych lokacji w mieście ma przełożenie na jego popularność wśród turystów. Wyjątkowość Gdańska wynika także z tego, że jest on największym ośrodkiem Trójmiasta – obszaru metropolitalnego tworzonego przez Gdańsk, Gdynię i Sopot. Oznacza to, że do pewnego stopnia mamy do czynienia z jednym, dużym ośrodkiem miejskim, po którego częściach przemieszczamy się tak, jak po dzielnicach wielkiego miasta.

Tak duży obszar i idące za nim odległości do pokonania mogą być przytłaczające, zwłaszcza dla osób przebywających w Gdańsku tymczasowo. Istnieją statystyki mówiące o tym, że Gdańsk odwiedza rocznie nawet 2 miliony osób! Tak wielu gości przyciąga w dużej mierze atrakcyjna oferta turystyczna miasta, związana z jej nadmorskim charakterem, a także dużą ilością obiektów historycznych. Gdańsk ma także duże znaczenie dla ludzi biznesu. Ma to związek przede wszystkim z portem morskim Gdańsk, będącym największym portem w kraju. Przyciąga on biznesmenów z całego świata wysokimi kwotami inwestycji umożliwianych przez dostęp do morza. Nie ma wątpliwości, że interesy na tak wysokim szczeblu wymagają szczególnego profesjonalizmu, na który składają się między innymi punktualność i elastyczność.

W jaki sposób iTaxi może pomóc Ci przemieszczać się po Gdańsku?

Aplikacja iTaxi umożliwia zamawianie taksówek za pomocą telefonu. Wystarczy kilka dotknięć ekranu, by wybrać i zamówić odpowiadający Ci przejazd. Nie musisz nawet znać adresu, pod którym przebywasz, ponieważ aplikacja sama ustala twoje położenie za pomocą modułu GPS. Jest to bardzo pomocne w ośrodkach takich jak Gdańsk czy Trójmiasto, ponieważ trudno o znajomość nazw wszystkich ulic w tak wielkiej metropolii.

Aplikacja iTaxi posiada także wszystkie inne zalety, dzięki którym aplikacje do zamawiania przewozów zyskały tak ogromną popularność. Jest banalnie prosta i przyjazna w obsłudze, a wykorzystanie algorytmu obliczającego długość drogi i koszt przewozu gwarantuje uczciwe i przejrzyste zasady rozliczania się.

Tym, co wyróżnia iTaxi na tle innych aplikacji do zamawiania przejazdów, jest to, że iTaxi współpracuje wyłącznie z zawodowymi taksówkarzami posiadającymi licencję na przewóz osób. Dzięki temu przejazdy wykonywane są w pełni legalnie, z dotrzymaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a także tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. Dzieje się tak dzięki świetnej znajomości miasta, wymaganej od każdego zakontraktowanego taksówkarza, a także z uwagi na to, że pojazdy iTaxi jako pełnoprawne taksówki mają dostęp do zamkniętych stref turystycznych oraz buspasów.

Jeżeli pracownicy Twojej firmy często podróżują służbowo do Gdańska, warto wziąć pod uwagę atrakcyjne oferty iTaxi dla biznesu. Współpraca z iTaxi zapewnia atrakcyjne stawki, możliwość nadawania różnych uprawnień poszczególnym pracownikom oraz rozliczenie za pomocą jednej, zbiorczej faktury miesięcznie. Jeżeli natomiast zależy Ci na prestiżu, możesz zamawiać przejazdy iTaxi w klasie Luksusowej, wykonywane eleganckimi samochodami klasy premium, marek takich jak BMW czy Mercedes.

Z iTaxi w Gdańsku – przykładowe scenariusze

-Po całym dniu na plaży Twoja rodzina marzy tylko o tym, by coś zjeść. Dzieciaki już bardzo marudzą z głodu, dlatego wyjmujesz telefon z torby plażowej i uruchamiasz aplikację iTaxi. Po kilku minutach jesteście już w taksówce ze wszystkimi rzeczami. Jedziecie do popularnej rodzinnej restauracji w centrum Gdańska.

-Przylatujesz do Portu Lotniczego Gdańsk, bo masz ważne spotkanie biznesowe w biurowcu nieopodal portu. Już poprzedniego dnia ustawiłeś zapewniany przez Twoją firmę przejazd iTaxi na godzinę swojego przylotu. Dzięki temu możesz zrelaksować się przed negocjacjami w taksówce iTaxi, by wysiąść z niej bezpośrednio w miejscu spotkania.

-Mieszkasz w Gdańsku i wraz ze znajomymi naszła Cię ochota, by spędzić wieczór na deptaku w Sopocie. Zamawiacie przejazd iTaxi, by bawić się bez martwienia się o to, gdzie zostawić samochód, i o to, że trzeba będzie go prowadzić w drodze powrotnej. Gdy wieczór dobiega końca, zamawiacie taksówkę iTaxi z powrotem do Gdańska.

 

REKLAMA
(mat.partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone