Zamknij
REKLAMA

Wyróżnienie w plebiscycie "Orły ubezpieczeń 2018" dla kartuskiej Pamy

10:34, 09.08.2019 | nadesłane Pama
foto. nadesłane

Centrum Ubezpieczeniowe PAMA z Kartuz otrzymało wyróżnienie w plebiscycie "Orły Ubezpieczeń 2018". Laureaci tego plebiscytu wybierani są z uwzględnieniem opinii klientów, dlatego też pragniemy serdecznie Państwu podziękować za zaufanie oraz powierzenie naszym ubezpieczycielom opieki nad swoim bezpieczeństwem.
 

Ubezpieczenia są dostosowane do potrzeb każdego z nas nie ma znaczenia czy pracujesz jako rolnik, lekarz, urzędnik czy rzemieślnik. Niestety wszyscy jesteśmy narażeni na utratę zdrowia bądź majątku. W zależności od potrzeby można wybrać różne rodzaje ochrony ubezpieczeń osobowych i majątkowych: OC/AC, ubezpieczenie domu, zdrowotne, medyczne, OC rolników, OC z tytułu prowadzenia działalności, ubezpieczenie turystyczne, od dewastacji nagrobków, i  wiele innych, o których istnieniu nie zdajesz sobie sprawy. Czy nie warto mieć świadomości, że w razie przykrego zdarzenia będzie można liczyć na wsparcie?


 
Powiedz nam jakiego ryzyka się obawiasz, postaramy się dobrać taką ochronę abyś mógł spać spokojnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej placówki przy ul. Rynek 4 83-300 Kartuzy bądź skontaktujesz się z naszym doradcą pod nr telefonu: 534-409-444. Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach 8-18, w piątki do godz. 16.

www.cfpama.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop