Zamknij
REKLAMA

Restauracja Rondo powiększona o część kawiarnianą

06:00, 22.01.2020 | Artykuł sponsorowany
fot.Restauracja Rondo

W samym centrum Kartuz, u zbiegu ul. Rynek i Dworcowej działa od 2002 restauracja "Rondo" , która teraz została powiększona o kawiarnię. Znakomita lokalizacja, klimatyczne wnętrze i smaczna kuchnia to elementy rozpoznawcze "Ronda". 

Właściciele starali się, aby smakosze mogli zaspokoić swoje podniebienie dlatego też serwują dania dla każdego. W menu znajdziemy tradycyjne dania polskie i kaszubskie, ale też włoską pizze i makarony. Głębia i autentyczność smaku pizzy jest nieoceniona dzięki składnikom, które są przywożone prosto z Włoch.

Państwo Bigusowie od wielu lat współpracują z zaprzyjaźnionymi dostawcami oliwek, oleju, pomidorów. Dzięki tym produktom można odkryć głęboki, aromatyczny nasączony słońcem południa smak włoskiej pizzy.  

fot.nadesłane

Kawiarnia

Niewielki, lecz przytulny lokal został powiększony o dodatkowe pomieszczenie. Dzięki temu mieszkańcy i turyści zyskali kolejne miejsce, w którym można spędzić miłe chwile.

W przestronnej, dobrze i ze smakiem urządzonej sali można napić się włoskiej kawy Ricos Cafe. Smakosze, których nie brak w Kartuzach, na pewno docenią smak tego wyśmienitego napoju. Aby wzbogacić smak kawy i umilić sobie czas, warto spróbować znakomitych, domowych wypieków: ciast i tortów oraz różnego rodzaju deserów.

Klienci dbający o zdrowie znajdą w karcie tak modne i polecane od kilku lat owocowe i warzywne koktajle przygotowywane na bazie lokalnych produktów.

Właściciele zapowiadają w niedalekiej przyszłości remont sali restauracyjnej. Dążą do tego, aby obie sale były spójną całością, gdzie każdy będzie się dobrze czuł, zje znakomity posiłek, kupi prawdziwe włoskie oliwki i spotka się z miłą i profesjonalną obsługą.

Restauracja specjalizuje się w organizowaniu imprez okolicznościowych.

fot.nadesłane

 

fot.nadesłane

Restauracja RONDO

Kartuzy ul. Dworcowa 6

OTWARTE codziennie od godz 10:00 do 22:00

tel.: 58 681 13 97

https://www.facebook.com/Restauracja-RONDO-110542390429142/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone