Zamknij
REKLAMA

Market BAT w Sierakowicach zaprasza na zakupy do godz. 18.00

06:00, 10.08.2020 | Artykuł sponsorowany
fot.BAT Sierakowice

Ogromna hala magazynowa, nowoczesny sklep o powierzchni 950 m kw i ponad 7 000 produktów - to wyróżnia nowo otwarty market BATu znajdujący się przy Mirachowskiej 31 w Sierakowicach. Większa przestrzeń to jeszcze nie wszystko. - Zależało nam na stworzeniu miejsca umożliwiającego lepsze wyeksponowanie naszego asortymentu, przy jednoczesnej poprawie warunków obsługi klienta - mówi Tomasz Breza, kierownik marketu BAT w Sierakowicach.

Profesjonalna, posiadająca wiedzę o materiałach budowlanych załoga to również niewątpliwy atut firmy. BAT dba o to, aby w składach były produkty najwyższej jakości. Na oddziale w Sierakowicach zaopatrzysz się w materiały od fundamentów, poprzez dach aż do wykończenia wnętrza. Nowy skład to nie tylko materiały budowlane.

fot.BAT Sierakowice

Czy wiesz, że z BAT-em możesz zaoszczędzić na comiesięcznych rachunkach za prąd? Zachęcamy do kontaktu z doradcą pod numerem telefonu 601 187 102. Na podstawie ostatnich rachunków i usytuowania dachu wyceni koszt Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dowiesz się też ile zaoszczędzisz i jak szybko zwróci się Twoja inwestycja.

Nowy market to przede wszystkim wygodne zakupy. Duża przestrzeń między alejkami i wygodny odbiór towaru na magazynie to nie jedyne zalety.

- W Bacie nareszcie jest wygodny i bezpieczny parking. Jest tu dużo miejsca i nie boję się manewrować nawet z przyczepką - mówi zadowolona pani Maria.

Szukasz produktów do impregnacji drewna, farb czy odzieży BHP? Może planujesz budowę albo remont?

Zapraszamy do BATu na Mirachowską 31 w Sierakowicach. Tam w miłej atmosferze, przy kubku aromatycznej kawy porozmawiasz o Twoich inwestycjach. Tych małych i dużych. Zakupy zrobisz także po południu, ponieważ sklep przy ul. Mirachowskiej czynny jest do godz. 18.00. 

fot.BAT Sierakowice

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop