Zamknij
REKLAMA

Świąteczna edycja akcji "Metropolia za pół ceny". Chcą pomóc przedsiębiorcom

12:58, 08.12.2020 | mat.pras./ oprac. M.Dz.
Skomentuj Zdj. ilustracyjne. fot. archiwum/Magda Dzienisz
REKLAMA

Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot zachęca hotele, instytucje kultury i sztuki, ośrodki sportu itp. do wzięcia udziału w akcji "Metropolia za pół ceny". Klienci będą mogli zakupić vouchery za połowę ceny i wykorzystać je w przyszłym roku. 

Szalejąca w Polsce pandemia koronawirusa spowodowała spustoszenie w branży turystycznej. Decyzje Rządu ograniczające ich działanie przez kolejne tygodnie budzą obawy, że wielu nie przetrwa tego kryzysu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i turystów 58 metropolitalnych samorządów zachęca do udziału w akcji „Metropolia za pół ceny”.

- Hotele, teatry, atrakcje turystyczne znalazły się w tragicznej sytuacji. Od blisko dwóch miesięcy nie mogą prowadzić działalności i nie wiadomo kiedy będą mogli ją wznowić. Chcemy im pomóc! Specjalnie dla nich organizujemy wyjątkową, świąteczną, edycję “Metropolii za pół ceny - podkreśla Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot.

OMGGS chce zachęcić przedsiębiorców i instytucje do zgłaszania się do programu, w którym przez ponad tydzień od 11 do 20  grudnia będą mogli sprzedać vouchery na swoje usługi za 50% ceny. Mieszkańcy będą mogli wykorzystać w przyszłym roku.

- Dla naszych mieszkańców to idealny prezent na święta dla bliskich, a dla przedsiębiorców - szansa na przetrwanie! - zachęca OMGGS.

Do 11 grudnia OMGGS czeka na zgłoszenia hoteli, instytucji kultury i sztuki, ośrodków sportu i rekreacji etc. Organizatorzy nie wykluczają także innych firm. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected] zawierającego:

  • nazwę zgłaszanego obiektu, oferowane usługi w promocyjnych cenach,
  • proponowany okres realizacji voucherów (rekomendujemy do końca grudnia 2021),
  • zdjęcia,
  • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem. 

Jak zaznacza OMGGS - sprzedaż będzie odbywała się kanałami własnymi firm. Akcja "Metropolia za pół ceny" jest wspólnym promowaniem inicjatywy. Szczegóły na stronie: www.metropoliagdansk.pl/zapolceny.

fot. nadesłane

(mat.pras./ oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Kudłaty Kudłaty

3 2

Obszar metropolitalny Gdańsk Sopot Gdynia. A nasz tak się do tej metropolii pchał. I co zapomnieli. Tacy koledzy 14:20, 08.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@kudłaty@kudłaty

2 4

Przecież cały powiat kartuski jest w tym obszarze. Co to za *%#)!& komentarz? 14:25, 08.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

! !

2 0

Przeczytaj tekst. 15:50, 08.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

2021?2021?

1 0

Nie byłbym pewny, że ten voucher wykorzystam w przyszłym roku. Niestety:( Nie ma nic pewnego pod Słońcem. 21:19, 09.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA