Zamknij
REKLAMA

Dóm Złote Pola – sala bankietowa w Miszewie, otwiera swoje drzwi dla Gości

11:15, 09.06.2021 | mat.partnera

Domu Złote Pola  znajduje się sala bankietowa z widokiem na pola i ogród oraz bawialnia dla dzieci, apartamenty i pokoje gościnne.

Dóm Złote Pola to idealne miejsce na zorganizowanie wesela, przyjęcia, bankietu, spotkania firmowego czy też innej uroczystości. To najlepszy adres na wyjątkowe i niezapomniane rodzinne spotkanie.  Zadbaliśmy o najwyższy komfort wyposażenia, stylowy wystrój, wyjątkowy i wyciszający klimat w pobliżu natury oraz domowe jedzenie z rodzinnych przepisów i autorskich receptur Szefa Kuchni.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: piękną, pełną światła i klimatyzowaną salę bankietową.

Dóm Złote Pola otwiera drzwi przed wszystkimi, którzy chcą w sielskiej atmosferze cieszyć się swoją rodziną, przyjaciółmi, znajomymi i wspólnie z nimi przeżywać najpiękniejsze chwile. 

Do dyspozycji dla swoich Gości mamy między innymi:

- APARTAMENT DOMU ZŁOTE POLA z podwójnym łożem małżeńskim typu king size oraz elegancką łazienką z wanną.

- APARTAMENT RODZINNY z podwójnym łożem małżeńskim typu king size oraz komfortową łazienką z prysznicem a także dodatkowym wyposażeniem na potrzeby pobytu z dziećmi: rozkładana sofa, łóżeczko dla dziecka, krzesełko do karmienia, wanienka, naczynia dla dzieci.

- POKOJE GOŚCINNE Z ZAPACHEM LAWENDY, JAŚMINU, RÓŻY CZY SOSNY z dwuosobowym podwójnym łożem lub z dwoma oddzielnymi łóżkami jednoosobowymi oraz komfortowymi łazienkami z prysznicem.

 Na życzenie Gości dostępne jest domowe śniadanie lub pełne wyżywienie całodzienne oraz bezpłatny parking monitorowany. 

Nasz Dom położony jest wśród łąk i ziemi uprawnych. 

Zapraszamy do rezerwacji

501 317 113

[email protected]

www.domzlotepola.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%