Zamknij
REKLAMA

Naturalnym sposobem. Pierwsze takie miejsce w Polsce. Odpowiedź na rosnące tempo życia i komercjalizację

17.12, 14.09.2022 mat.partnera

Na mapie Kaszub pojawiło się miejsce, które nie pozwala przejść koło siebie obojętnie. Jest to pierwsze w Polsce miejsce określane mianem "slow commerce" charakteryzujące się indywidualnym podejściem do każdego klienta, staranną selekcją i szeroką wiedzą w zakresie oferowanych produktów oraz przestrzenią, w której każdy poczuje się jak w domu, a nie jak w hipermarkecie. Lecz to nie wszystko co można powiedzieć o tym niebanalnym sklepie.

Naturalnym Sposobem: organic lifestyle, bo o nim mowa, jest szczególny pod wieloma względami. Zacznę od idei przyświecającej właścicielom: "Medycyna leczy, Natura uzdrawia". Te słowa dość dobrze opisują asortyment, który zastaniemy wewnątrz tego niezwykle przytulnego i urządzonego w pięknym, nieco angielskim stylu, miejscu.

"Naturalnym Sposobem" daje nam możliwość spróbowania zupełnie innych produktów niż te dostępne w „sieciówkach”, czy konwencjonalnych sklepach.

Zastaniemy tam szeroką gamę kosmetyków naturalnych oraz niezwykle bogaty wybór suplementów diety i witamin, a nawet literaturę specjalistyczną. Poza tym można się zachwycić wyborem herbat i kaw z całego świata oraz mnóstwem artykułów spożywczych, a wszystko to - uwaga - ekologiczne i z pełną dbałością o zdrowie nasze i naszej planety.

Jeszcze żaden sklep nie urzekł nas tak zróżnicowanym asortymentem, który może zaspokoić codzienne potrzeby, ale też doskonale sprawdzi się, gdy chcemy sprawić komuś ciekawy i zdrowy upominek.


Jak już wspomnieliśmy wcześniej - nie tylko asortyment jest wart zagoszczenia w tym ciekawym miejscu. Atmosfera panująca wewnątrz i – przede wszystkim – empatyczne podejście właścicielek, które zawsze spotkamy na miejscu, jest czymś niezwykłym. Same właścicielki nazywają swoich klientów "gośćmi" i trzeba przyznać, że takie właśnie odnosi się wrażenie spędzając spokojnie czas na zapełnianiu koszyka produktami najwyższej jakości.

W "Naturalnym Sposobem" można spokojnie spędzić dłuższą chwilę, dlatego właśnie "slow commerce" jest tak potrzebny w dzisiejszych, rozpędzonych i niepewnych czasach. Warto dodać, że nie tylko empatia bije od właścicielek sklepu, ale i ich wszechstronna wiedza w zakresie naturalnych metod wychodzenia z różnych dolegliwości i kosmetologii nie podszytej chemicznymi składnikami. Po wizycie można zdać sobie sprawę, że nie wszystko jest takie jak sugerują "wielcy gracze".

Właścicielki "Naturalnym Sposobem" postanowiły pójść jeszcze o krok dalej w propagowaniu zdrowego (organicznego) stylu życia i publikują treści edukacyjne w tym zakresie na ogólnodostępnym kanale YouTube o nazwie „Naturalnym Sposobem|Podświadomie Pozytywni”, oraz na Instagramie @naturalnymsposobem.

Ponadto organizują raz w roku otwarte warsztaty (gościem specjalnym ostatniego z nich była naturopatka  Joanna Brajecka Pamungkas znana jako Joanna Natural Healing  goszcząca m.in. w Dzień Dobry TVN czy PnŚ). Właściciele zapowiadają, że to dopiero początek „ekologicznej zmiany” i mówią o wielu przyszłych inicjatywach.

[FOTORELACJA]27673[/FOTORELACJA]

W dobie komercjalizacji świata, powszechnej chemizacji rolnictwa, wielkiej presji otoczenia związanej z tematami około zdrowotnymi i obniżania jakości produktów kosztem ludzi, którzy nie są tego świadomi, warto jest zwolnić i zastanowić się co jest dla nas dobre.

Miejsca takie jak "Naturalnym Sposobem": organic lifestyle pozwalają nam otworzyć oczy, wziąć głęboki oddech i dokonać lepszego wyboru. Wyboru, który może mieć wielki wpływ na nas i naszych najbliższych. Dlatego potwierdzam, że to nie jest zwykły sklep – to miejsce, gdzie jesteśmy w stanie odzyskać równowagę i wiarę, że są ludzie którym po prostu zależy. 

Naturalnym Sposobem, ul. Bosmańska 1A/1, 80-297 Dąbrowa ( k. Banina)
www.naturalnymsposobem.pl

 Facebook  https://www.facebook.com/naturalnymsposobem.ns/

Instagram https://www.instagram.com/naturalnymsposobem/

 
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%