Zamknij

Szymon Sajnok nie obronił tytułu Mistrza Świata w omnium

11:24, 04.03.2019 | M.Dzienisz
REKLAMA
Skomentuj
fot. Szymon Gruchalski, www.pruszkow2019.pl

Szymon Sajnok w sobotę nie zdołał obronić tytułu Mistrza Świata w omnium podczas zawodów rozgrywanych na kolarskim torze w Pruszkowie. Zajął 18. miejsce. Z kolei Adrian Kaiser, zajął 13. miejsce w wyścigu indywidualnym na dochodzenie.

Podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w  kolarstwie torowym rozgrywanych w Pruszkowie, mogliśmy obserwować starty pochodzącego z Kartuz Szymona Sajnoka, wychowanka GKS Cartusii Kartuzy i Adriana Kaisera, zawodnika tego klubu. Choć na swoim koncie mają rekord Polski, zarówno ich drużynowe, jak i indywidualne starty nie powiodły się.

W piątek Adrian startował w wyścigu indywidualnym na dochodzenie na dystansie 4 km. Zajął w nim 13. miejsce. 

Niestety Szymon nie obronił w sobotę tytułu Mistrza Świata w omnium, czyli kolarskim wieloboju. W scratchu był 13., w wyścigu na tempo - 19., w wyścigu eliminacyjnym 16. Ostatecznie po niezbyt dobrym wyścigu punktowym zajął 18. miejsce. Mistrzem Świata w omnium został Nowozelandczyk Campbell Stewart. 

- W ciężkich warunkach hartuje się stal. Mam nadzieje, że to tylko chwilowe zboczenie z mojej ścieżki! Dużo zmian ostatnio w moim życiu nastąpiło i jeszcze wiele przede mną. Dzięki rodzinie i znajomym ta porażka nie boli aż tak! Dziękuje każdemu z osobna! “Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.” Jan Paweł II - skomentował Szymon na swoim facebookowym profilu.

 

(M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

rozproszyłam go rozproszyłam go

1 0

skutecznie :) Dziewczyna. 13:22, 04.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone