Zamknij

MP w biegach przełajowych - zawodnicy z Żukowa i Kartuz przywieźli medale

11:40, 10.03.2019 | K. Król/oprac.W.D.
REKLAMA
Skomentuj

W Człuchowie zorganizowano klubowe Mistrzostwa Pomorza w biegach przełajowych w kategorii młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów. Nie zabrakło zawodników z Żukowa i Kartuz, którzy zdobyli złoty i dwa srebrne medale oraz klika miejsc blisko podium.

Marcin Kowalski z GKS Żukowo (Mistrz Polski juniorów młodszych 2018) wygrał wśród juniorów na 3 km. Srebrny medal zdobyła młodziczka Julia Mikołajewska na 1,5 km przegrywając na ostatnich metrach z Julią Gruchałą. Trzeci medal przypadł Danielowi Lidzbarskiemu w biegu chłopców rocznik 2006/2007. W tym samym biegu Szymon Półczyński dobiegł na 4 miejscu.

fot.KK

Tuż za podium uplasowała się też starsza z sióstr Weronika Mikołajewska w kategorii juniorek młodszych na 2 km, Patryk Groth również na ostatnich metrach stracił miejsce na podium w kategorii juniorów. W Człuchowie startowali również Mikołaj Półczyński 13 miejsce (młodzik), Magdalena Rybandt 22 miejsce i Julian Wesołowski również dobiegł w trzeciej dziesiątce.

 

(K. Król/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

runnerrunner

0 0

Julia Gruchała reprezentowała Akademię Biegową Kartuzy i Kiełpino wywalczyła pięknym finiszem złoty medal, a w tym artykule została jedynie zdawkowo wspomniana.....słabe to..... 22:08, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone