Zamknij

Juniorzy Cartusii na zgrupowaniu Akademii Piłkarskiej LG

14:29, 15.05.2019 | nadesłane: Cartusia 1923 Kartuzy, oprac. M.Dz.
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Czterech juniorów Cartusii 1923 Kartuzy zostało powołanych na zgrupowanie kadry Akademii Piłkarskiej LG w Gdańsku, która jest operatorem program Piłkarska przyszłość z Lotosem.

Wśród powołanych piłkarzy znaleźli się zawodnicy z rocznika 2009 Mateusz Grzech, Hubert Renka, Aureliusz Cichosz oraz Dawid Lipski. Zgrupowanie odbywa się  15 maja w Malborku, przy ulicy Toruńskiej 60.

- Udział w zgrupowaniu będzie pierwszą okazją na poznanie się z najlepszymi zawodnikami w tym roczniku z całego województwa oraz skonfrontowanie z nimi swoich umiejętności. To także możliwość pokazania się trenerom Akademii z jak najlepszej strony, aby w kadrze tej pozostać jak najdłużej. Gratulacje - podkreślają trenerzy Cartusii 1923 Kartuzy.

(nadesłane: Cartusia 1923 Kartuzy, oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

wacekwacek

0 0

Kurde, Dawid LIPSKI, skopiowany błąd ze sportu na kaszubach, troche komedia, od kilku dni chlopak funkcjonuje w mediach jako Pilski. 21:29, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone