Zamknij

Zapasy. Jakub Struczyński brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski

23:08, 08.06.2019 | GKS Cartusia
REKLAMA
Skomentuj
fot.GKS Cartusia

Zapaśnicy – studenci od wielu lat toczą boje o tytuły Akademickich Mistrzów Polski. W ostatnim czasie zawody te rozgrywane na obiektach AZS AWF w Warszawie. Uczelnia im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Marymonckiej 34 wśród wielu dyscyplin w swoim AZS-ie ma także zapasy, które mają w tym środowisku bardzo długą tradycję.

Trenerskie legendy AZS-u AWF-u Józef Grotkowski i Witold Nowakowski doczekali się godnych następców w osobach Seweryna Szredera , Andrzeja Jaworskiego i Artura Kruszewskiego. W tegorocznej edycji Akademickich Mistrzostw Polski, GKS Cartusię Kartuzy reprezentował student inżynierii materiałowej Politechniki Gdańskiej – Jakub Struczyński. Mistrzostwa zbiegają się z obroną pracy magisterskiej, co jednak pozwoliło mu na zdobycie brązowego medalu. 

Działacze i trenerzy serdecznie dziękują za wzbogacenie medalowej kolekcji klubu. Życzymy pozytywnej obrony pracy magisterskiej, jako kolejnego etapu w doskonaleniu swojej wiedzy. Warto zaznaczyć, że Seweryn Szreder – obecny trener AZS AWF Warszawa, swoje pierwsze zapaśnicze kroki, medale i tytuły zdobywał właśnie w kartuskiej sekcji GKS Cartusia Kartuzy.

(GKS Cartusia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone