42 zawodników reprezentujących trzy szkoły z gminy Somonino wzięło udział w XI Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych "Rakietą z Mikołajem".
W wyniku rozgrywek wyłoniono następujących zwycięzców turnieju:
Kategoria klas I – II szkół podstawowych:
Dziewczęta:
I miejsce- Nela Dorobek (SP Borcz)
II miejsce- Kornelia Myszk (SP Borcz)
III miejsce- Anna Grzymska (SP Somonino)
IV miejsce- Patrycja Lewicka (SP Somonino)
Chłopcy:
I miejsce- Kajetan Klinkosz (SP Goręczyno)
II miejsce- Antoni Butowski (SP Somonino)
III miejsce- Jakub Kujawski (SP Somonino)
Kategoria klas III – IV szkół podstawowych:
Dziewczęta:
I miejsce- Liliana Korzeniewska (SP Goręczyno)
II miejsce- Amelia Ulenberg (SP Borcz)
III miejsce- Lena Grotha (SP Borcz)
IV miejsce- Weronika Gogolińska (SP Somonino)
V miejsce- Dominika Zielińska (SP Somonino)
Chłopcy:
I miejsce- Maksymilian Sikora (SP Somonino)
II miejsce- Aleksander Dorosz (SP Goręczyno)
III miejsce- Maurycy Marszewski (SP Borcz)
IV miejsce- Henryk Formela (SP Somonino)
V miejsce- Szymon Krencki (SP Borcz)
VI miejsce- Artur Syldatk (SP Goręczyno)
Kategoria klas V – VI szkół podstawowych:
Dziewczęta:
I miejsce- Faustyna Dymek (SP Borcz)
II miejsce- Liliana Cirocka (SP Borcz)
III miejsce- Amelia Pawela (SP Goręczyno)
IV miejsce- Wiktoria Korzeniewska (SP Goręczyno)
V miejsce- Malwina Kamińska (SP Somonino)
VI miejsce- Klaudia Lewicka (SP Somonino)
Chłopcy:
I miejsce- Aleksander Butowski (SP Somonino)
II miejsce- Oliwier Ulenberg (SP Borcz)
III miejsce- Bartosz Piotrowski (SP Somonino)
IV miejsce- Benjamin Dorosz (SP Goręczyno)
V miejsce- Marcel Drewa (SP Borcz)
VI miejsce- Szymon Rychert (SP Goręczyno)
Kategoria klas VII-VIII:
Dziewczęta:
I miejsce- Aleksandra Szczygieł (SP Borcz)
II miejsce- Maja Marszewska (SP Borcz)
III miejsce- Zofia Stankowska (SP Somonino)
IV miejsce- Agata Borkowska (SP Somonino)
V miejsce - Michalina Podyma (SP Goręczyno)
VI miejsce – Zuzanna Klinkosz (SP Goręczyno)
Chłopcy:
I miejsce- Błażej Arendt (SP Somonino)
II miejsce- Kewin Kuźmiński (SP Somonino)
III miejsce- Błażej Zwara (SP Borcz)
IV miejsce- Remigiusz Klinkosz (SP Goręczyno)
V miejsce- Gracjan Borkowski (SP Borcz)
VI miejsce- Franciszek Mazur (SP Goręczyno)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz