Zamknij
REKLAMA

Zapasy. Początek sezonu i pierwszy medal G. Sahakyana

11:30, 19.01.2020 | GKS Cartusia
REKLAMA
Skomentuj
fot.archiwum/GKS Cartusia

Sezon zapaśniczy 2020 rozpoczęty. Międzynarodowy Turniej Thor Masters w Danii to otwarcie tegorocznych startów seniorów w stylu klasycznym. Reprezentacja Polski wystąpiła w najsilniejszym składzie, w którym nie mogło zabraknąć zawodnika GKS Cartusii Kartuzy - Gevorga Sahakyana, który zaliczył udany start. 

Geovrog w całym turnieju stoczył 6 walk, odnosząc 5 zwycięstw i ponosząc jedną porażkę. Po kolei pokonał przedstawicieli: Niemiec, Estonii, Litwy, dwóch Polaków: M. Bernatka i R. Pacurkowskiego, a jedną przegraną zaliczył z przedstawicielem Chorwacji. Szczególnie ważne są zwycięstwa nad swoimi rywalami krajowymi, które potwierdziły jego pozycje lidera w kategorii 67 kg.

Przegrana z Chorwatem Dominikiem Etlingerem - medalistą ubiegłorocznych Mistrzostw Europy z kategorii wyższej tj. 72 kg, raczej nie jest niespodzianką na tym etapie przygotowań. Brązowy medal w mocno obsadzie międzynarodowej to dobry prognostyk przed całym sezonem, a przede wszystkim przed Turniejami eliminacyjnymi do Tokio 2020.

(GKS Cartusia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

CartCart

2 1

Świetnie tak trzymać brawo!!!! 09:17, 20.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lechitalechita

0 0

Typowy kaszub buachachacha 15:39, 24.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone