Zamknij
REKLAMA

Przodkowskie Morsy wzięły udział w Międzynarodowym Zlocie Morsów

10:34, 14.02.2020 | M.D
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Blisko 6 tysięcy osób wzięło udział w Międzynarodowym Zlocie Morsów, który odbył się w Mielnie nad Bałtykiem. Nie mogło tam zabraknąć również Przodkowskich Morsów. 

Na XVII Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie przybyły tysiące miłośników kąpieli w zimnej wodzie z całego kraju, jak również z zagranicy. Zlot w Mielnie rozpoczął się już w czwartek 6 lutego i trwał cztery dni, ale to niedziela była momentem kulminacyjnym całego zlotu. Tego dnia odbyła się uroczysta parada oraz wielka kąpiel morsów.

W wydarzeniu po raz pierwszy wzięły też udział Przodkowskie Morsy. Do Mielna przyjechała 25-osobowa, kolorowa grupa amatorów zimowych kąpieli z Przodkowa. Łącznie w zimnych wodach Bałtyku kąpało się 6 tysięcy osób. Przodkowskie Morsy podkreślają, że zabawa była przednia i na pewno wezmą udział także w przyszłorocznym zlocie. 

fot. nadesłane

fot. nadesłane

fot. nadesłane

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

BettaBetta

2 2

Super,do odważnych świat naleźy 10:54, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

No sukces...No sukces...

2 1

...jak cholera, pojechali do Mielna się wykąpać? 13:45, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nie rozumiemNie rozumiem

4 1

O czym tu pisać ,dwa razy w tygodniu zazywam kąpieli zimą w jeziorze i nikt o tym nie pisze,bo to nic nadzwyczajnego, no chyba że chodzi o to ,że musi być więcej ludzi. 20:56, 14.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA