Zamknij
REKLAMA

Drugie miejsce KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice w Lotos Gryffin Cup

09:35, 26.02.2020 | Marian Wnuk-Lipiński
Skomentuj
REKLAMA

Dziewczęta KKPN Olimpico Malbork/Sierakowice w turnieju Lotos Gryffin Cup zajęły 2 miejsce ulegając znacznie drużynie z Gdańska AP LG Gdańsk.

Turniej ułożył się po myśli sierakowicko-malborskiej drużyny, choć w samym finale zabrakło siły i kontuzjowanej zawodniczki, po której w meczu półfinałowym podyktowany był rzut karny i pewnie wykonany wprowadził ekipę do finału. Młodsze (2008) zawodniczki zakończyły turniej na 4 miejscu choć mecze grupowe rozegrały znakomicie.

Wyniki 2006

Grupa A
LZS Dragon Bojano - Błękitni Wejherowo 0:0
Akademia Piłkarska LG - Kaszuby Połchowo 2:0
Akademia Piłkarska LG - LZS Dragon Bojano 0:0
Błękitni Wejherowo - Kaszuby Połchowo 2:1
Kaszuby Połchowo - LZS Dragon Bojano 1:0
Błękitni Wejherowo - Akademia Piłkarska LG 0:5

Tabela
1.Akademia Piłkarska LG 7 pkt. 7:0
2.Błękitni Wejherowo 4 pkt. 2:6
3.Kaszuby Połchowo 3 pkt.2:4
4.LZS Dragon Bojano 2 pkt. 0:1

Grupa B
Checz Gdynia - Prometeusz Tuchomie 1:1
Lechia Gdańsk - Olimpico Malbork 1:0
Lechia Gdańsk - Checz Gdynia 2:0
Prometeusz Tuchomie - Olimpico Malbork 0:3
Olimpico Malbork - Checz Gdynia 2:0
Prometeusz Tuchomie - Lechia Gdańsk 0:1

Tabela
1.Lechia Gdańsk 9 pkt. 4:0
2.Olimpico Malbork 6 pkt. 5:1
3.Prometeusz Tuchomie 1 pkt. 1:5
4.Checz Gdynia 1 pkt. 1:5

Ćwierćfinały
Akademia Piłkarska LG - Checz Gdynia 11:0
LZS Dragon Bojano - Lechia Gdańsk 0:0, karne 4:3
Błękitni Wejherowo - Prometeusz Tuchomie 1:0
Olimpico Malbork - Kaszuby Połchowo 2:0

Półfinały
Akademia Piłkarska LG - Błękitni Wejherowo 4:0
LZS Dragon Bojano - Olimpico Malbork 0:1

Mecz o 3 miejsce
Błękitni Wejherowo - LZS Dragon Bojano 0:0, karne 4:3

Finał
Akademia Piłkarska LG - Olimpico Malbork 7:0

Najlepszy zawodnik: Zofia Okoń (Akademia Piłkarska LG)
Najlepszy bramkarz: Nikola Rykowska (Błękitni Wejherowo)
Król strzelców: Zuzanna Grzywińska (Akademia Piłkarska LG)

Wyniki 2008
Grupa A
Pogoń Tczew - Prometeusz Tuchomie 0:1
Kaperki Puck - Akademia Piłkarska LG 0:5
Kaperki Puck - Pogoń Tczew 0:3
Prometeusz Tuchomie - Akademia Piłkarska LG 0:1
Akademia Piłkarska LG - Pogoń Tczew 1:1
Prometeusz Tuchomie - Kaperki Puck 6:0

Tabela
1.Akademia Piłkarska LG 7 pkt. 7:1
2.Prometeusz Tuchomie 6 pkt. 7:1
3.Pogoń Tczew 4 pkt.4:2
4.Kaperki Puck 0 pkt. 0:14

Grupa B
Błękitni Wejherowo - Feniks Kramarzyny 0:0
Olimpico Malbork - Marcus Gdynia 2:1
Olimpico Malbork - Błękitni Wejherowo 6:0
Feniks Kramarzyny - Marcus Gdynia 0:2
Marcus Gdynia - Błękitni Wejherowo 3:3
Feniks Kramarzyny - Olimpico Malbork 0:2

Tabela
1.Olimpico Malbork 9 pkt. 10:1
2.Marcus Gdynia 4 pkt. 6:5
3.Błękitni Wejherowo 2 pkt. 3:9
4.Feniks Kramarzyny 1 pkt. 0:4

Ćwierćfinały
Akademia Piłkarska LG - Feniks Kramarzyny 2:0
Kaperki Puck - Olimpico Malbork 0:6
Prometeusz Tuchomie - Błękitni Wejherowo 1:0
Marcus Gdynia - Pogoń Tczew 4:1

Półfinały
Akademia Piłkarska LG - Prometeusz Tuchomie 0:0, karne 3:2
Olimpico Malbork - Marcus Gdynia 1:2

Mecz o 3 miejsce
Prometeusz Tuchomie - Olimpico Malbork 2:1

Finał
Akademia Piłkarska LG - Marcus Gdynia

Najlepszy zawodnik: Anna Potrykus (Marcus Gdynia)
Najlepszy bramkarz: Wiktoria Tomczuk (Akademia Piłkarska LG)
Król strzelców: Maria Ostopinka (Olimpico Malbork)

(Marian Wnuk-Lipiński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA