Zamknij

Halowa Liga Juniorów. Wierzyca Stara Kiszewa prowadzi

10:28, 02.01.2022 | Amator Kiełpino/oprac.W.D.
Skomentuj fot.Amator Kiełpino
REKLAMA

W hali sportowej w Kiełpinie rozegrano trzecią kolejkę Halowej Ligi Juniorów sezonu 2021/2022 roczników 2008 i 2010. W lidze rocznika 2008 odbyło się kilka bardzo zaciętych meczów.

Do gry o zwycięstwo w lidze po stratach w dwóch pierwszych kolejkach wrócił zeszłoroczny mistrz Amator Kiełpino pokonując po bardzo ciekawym meczu lidera FC Gowidlino 1:0 po bramce Małgorzaty Pettke oraz gromiąc KS Skorzewo 10:2.

Oprócz porażki z Amatorem dwa zwycięstwa po trudnych bojach odniosło Gowidlino pokonując KS Skorzewo 1:0 po bramce w ostatnich sekundach meczu oraz dotychczasowego współlidera Sporting Leźno 2:1. Bardzo zacięte mecze rozegrała również najmłodsza w stawce APK Jedynka Kartuzy r.2010 wsparta zawodnikami Radunii Stężyca z r.2008, która ostatecznie uległa Vigo Tuchom 2:3 i Sportingowi Leźno 3:4.

W obu meczach świetnymi umiejętnościami strzeleckimi wykazali się czołowi w klasyfikacji strzelców Paweł Wierziński z Vigo i Leon Zega ze Sportingu, którzy zdobyli wszystkie bramki dla swoich zespołów. Pierwsze punkty zdobyły rezerwy KS Skorzewo i Amatora Kiełpino. W meczu między tymi zespołami wygrała drużyna ze Skorzewa, zaś ponadto niespodziewanie KS II zremisował 1:1 ze Sportingiem Leźno, zaś Amator II z Vigo II Tuchom.

W roczniku 2010 na prowadzeniu z kompletem zwycięstw jest Wierzyca Stara Kiszewa odnosząc dwa zwycięstwa, w tym 3:1 nad wiceliderem FC Gowidlino. W drugim meczu Wierzyca rozbiła zamykające tabelę Vigo Tuchom aż 13:0, a pięc bramek zdobył Wiktor Troka.

Zespól z Gowidlina oprócz porażki z liderem niespodziewanie gładko rozbił Amator Kiełpino 9:1, gdzie pięć bramek zdobył Wiktor Gański i zremisował bezbramkowo z Ceramikiem Łubiana.

Do sporej niespodzianki doszło również w meczu APK Jedynka Kartuzy, która tylko zremisowała z KS Skorzewo 2:2. Bardzo udany weekend ma za sobą UKS Przyjaźń, który oprócz pierwszego zwycięstwa w lidze nad Wierzycą II Stara Kiszewa 2:1 również zremisował z Amatorem Kiełpino 2:2.

W sobotę 8 stycznia 2022 r. odbędzie się już czwarta kolejka w obu rocznikach. Od godz. 8.30 rywalizować będzie rocznik 2008 i najciekawiej zapowiada się z pewnością mecz wiceliderów Amatora Kiełpino ze Sportingiem Leźno.

Ciekawie z pewnością powinno być również w meczach KS Skorzewo z Vigo Tuchom i Sportingiem Leźno. Na godz.13.10 zaplanowano mecze rocznika 2010. Tu również bezpośredni mecz rozegrają wiceliderujący FC Gowidlino i APK Jedynka Kartuzy. Interesująco zapowiadają się również mecz z obiema drużynami czwartego w tabeli Ceramika Łubiana.

(Amator Kiełpino/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%