Zamknij
REKLAMA

Sierakowice. Młode zespoły i wokaliści mają szansę wystąpić na dużej scenie

11:27, 09.05.2019 | M.Dzienisz
Skomentuj
Zdj. ilustracyjne. fot. archiwum/M.Dzienisz
REKLAMA

Po raz pierwszy w Sierakowicach odbędzie się przegląd młodych zespołów, wokalistów i instrumentalistów. Spośród zgłoszonych osób wybrane zostaną te, które wystąpią na dużej scenie, przy profesjonalnym oświetleniu i nagłośnieniu, podczas imprezy sobótkowej w Amfiteatrze Szerokowidze. 

Pomysłodawcą przeglądu jest Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach. W ten sposób chce dać szansę utalentowanej młodzieży z gm. Sierakowice, ale i sąsiednich miejscowości, pokazania się na dużej scenie. Wybrane zespoły, wokaliści i instrumentaliści zaprezentują się szerszej publiczności już 22 czerwca podczas Kaszubskiej Sobótki. 

- W naszej gminie i nie tylko pojawia się wielu młodych artystów. Chcemy umożliwić im zaprezentowanie swoich talentów przed lokalną publicznością, przy profesjonalnym nagłośnieniu i oświetleniu - mówi Judyta Kloskowska, dyrektor GOK w Sierakowicach. - Na pewno wielu marzy, aby być supportem dla jakiegoś większego zespołu. My damy im taką możliwość.

Uczestnicy przeglądu muszą mieć ukończone 14 lat. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, pierwszeństwo będą mieć mieszkańcy gminy Sierakowice. Jak podkreśla dyrektor GOK, przegląd nie będzie miał charakteru konkursu.

- Zachęcamy do wzięcia udziału w przeglądzie. Choć skierowany on jest głównie do młodzieży, specjalnie nie podaliśmy górnej granicy wieku - zapraszamy młodych duchem - mówi dyrektor GOK. - Gdy otrzymamy zgłoszenia, wówczas będziemy ustalać, ilu artystów wystąpi i ile utworów będą mogli zaprezentować.

Zgłoszenia potrwają do 10 czerwca. Aby wziąć udział w przeglądzie, należy wypełnić kartę zgłoszeniową, mile widziane będzie też załączenie linku do występu lub nagrania, umieszczonego w sieci. Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć TUTAJ.

(M.Dzienisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JózwaJózwa

3 0

Nooo wreszcie.... Mam nadzieję, że obędzie się bez DISCOPOLO. Jak widać młodzi chcą czegoś więcej niż komórka i dobre ciuchy. Brawo dla organizatorów. Może to uaktywni naszych młodych by podzielić się swoją twórczością. Brawo, brawo brawo. 13:47, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA