Zamknij

Przyjaźń. Zlot motocyklistów i poświęcenie pojazdów

12:54, 14.05.2019 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane/L.Sz.

W Przyjaźni (gm. Żukowo) w minioną niedzielę odbył się zlot motocyklistów. Miłośnicy jednośladów wzięli także udział w mszy, podczas której poświęcono pojazdy. Po niej na parkingu czekał grill, kawa i ciasto.

Parafia w Przyjaźni gościła księży z organizacji MIVA Polska, która pomaga misjonarzom zaopatrując ich w samochody i motocykle. W niedzielę poświęcili oni także jednoślady, w intencji prowadzących motocykle odbyła się wcześniej msza. W zlocie wzięło udział około 120 motocyklistów - frekwencja więc dopisała. Przygotowano również mały piknik, była kawa i herbata, ciasto, grill. 

fot. nadesłane/L.Sz.

Podczas wydarzenia księża poświęcili też kapliczkę św. Krzysztofa, odbyła się zbiórka na motocykl dla misjonarza w Republice Środkowej Afryki. Stojące na parkingu pojazdy mogli podziwiać starsi i młodsi mieszkańcy Przyjaźni. 

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Zdjęcie # 10Zdjęcie # 10

1 1

Ten najmłodszy motocyklista pewnie już podaje tacie kombinerki podczas jakichś regulacji silniczka ?? 19:14, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Super ! Super !

1 1

I widać można bez lansu polityki i polityków. Tylko dlaczego Spółka Komunalna jeszcze tego piasku nie zamiotla na parkingu? Nie mają miotly? 13:30, 18.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone