Zamknij
REKLAMA

Pierwszaki i przedszkolaki z Szopy mają już za sobą pasowanie

22:18, 12.10.2019 | Mała Szkoła/oprac.W.D.
Skomentuj
fot.Mała Szkoła w Szopie
REKLAMA

Pasowanie na pierwszaka i przedszkolaka było ważną uroczystością dla najmłodszych uczniów Małej Szkoły w Szopie. W pięknych togach i biretach, z uśmiechem na twarzach i radością w sercu zaprezentowali się przed zebraną publicznością. 

Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej zabrali wszystkich w podróż do krainy nauki. W inscenizacji słowno - muzycznej popisali się deklamacją wierszy, śpiewem, tańcem i grą na instrumentach perkusyjnych. Przesłaniem występu było uświadomienie wszystkim obecnym, że w szkole nie tylko zdobywamy wiedzę, ale również uczymy się szanować tradycję i wyższe wartości takie jak: pracowitość, grzeczność, mądrość i miłość do ojczystego kraju – Polski.

Po części artystycznej najmłodsi uczniowie uroczyście ślubowali być dobrymi kolegami i koleżankami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły oraz obiecali, że będą kochać swoją ojczyznę, przestrzegać porządku w szkole, a także swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, kuferki i smartwatche. Następnie na scenie pojawiły się przedszkolaki, które pokonały tremę i zaprezentowały się swoim rodzicom w programie artystycznym. Na koniec uczniowie klasy pierwszej dla wszystkich zebranych gości zatańczyli poloneza. 

(Mała Szkoła/oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Gratulacje!Gratulacje!

0 0

Super! Gratulacje dla pani Emilii! Dziękujemy! 23:02, 12.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA