Zamknij
REKLAMA

MEVO wznawia dokonywanie płatności. Jednak tylko czasowo

14:23, 24.04.2019 | info: mat.pras., oprac. M.Dz.
Skomentuj
fot. M.Dzienisz
REKLAMA

W środę, 24 kwietnia, operator MEVO czasowo przywrócił możliwość dokonywania płatności w systemie. To okazja na ponowne zasilenie konta i wykupienie abonamentu miesięcznego lub rocznego. Po osiągnięciu liczby 20 tysięcy wpłat możliwość płatności zostanie ponownie wstrzymana.

Operator MEVO w ostatnich dniach zwiększył wydajność serwisu, a w najbliższym czasie udostępni użytkownikom 150 kolejnych rowerów. Dzięki większej dostępność gotowych do wypożyczenia rowerów na stacjach, umożliwione zostało odblokowanie dokonywania płatności. 

Po prawie trzech tygodniach każdy zarejestrowany użytkownik może znów zasilić konto MEVO, aby umożliwić m.in. kolejny wykup abonamentu. Trzeba się jednak spieszyć - możliwość dokonywania płatności zostanie ponownie wstrzymana po osiągnięciu liczby 20 tysięcy wpłat. Jak podkreśla operator systemu firma Nextbike, w ten sposób unikną powtórzenia sytuacji z początku miesiąca, gdy rekordowa liczba wypożyczeń każdego roweru ograniczyła ich dostępność.

Do tej pory rowery MEVO zostały wypożyczone ponad 200 tysięcy razy. Oznacza to, że każdy z nich ma średnio za sobą ponad 160 przejazdów. To wynik, który w innych systemach rowerowych jest osiągany po kilkukrotnie dłuższym czasie.

- Decyzja o wstrzymaniu dokonywania płatności była bardzo trudna. To sprzeczne z naszą filozofią działania, by zachęcać kolejnych użytkowników do korzystania z rowerów na co dzień. Musieliśmy ją jednak podjąć, by dać szansę na korzystanie z MEVO tym, którzy za to zapłacili. Naszym priorytetem było jak najszybsze odblokowanie dokonywania płatności i pozyskanie nowych użytkowników – mówi Paweł Orłowski, prezes Zarządu Nextbike Polska.

Ponowne wznawianie możliwości dokonywania płatności będzie następowało w miarę udostępniania użytkownikom kolejnych partii rowerów w ramach II etapu. Docelowo, najpóźniej po udostępnieniu pełnej puli 4080 rowerów, możliwość dokonywania płatności zostanie przywrócona na stałe.

(info: mat.pras., oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

To się wyreguluje ..To się wyreguluje ..

4 2

To tak, jak przy otwarciu nowej biedry. Najpierw tłum wyrywa drzwi wejściowe z zawiasów .... a potem wszystko się uspokaja i normalnieje ! 16:20, 24.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SmiechSmiech

6 1

Śmiech na sali. Kto za to odpowiada? 19:02, 24.04.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

brytysz erłejsbrytysz erłejs

2 2

W "państwie teoretycznym" najmniej odpowiedzialni są ci, którzy biorą największą kasę. Tak jest od 1944 r. po dzień dzisiejszy. Ale weź coś powiedz człowieku, zaraz zrobią z ciebie antysem....! 19:22, 24.04.2019


Odpowiadają za toOdpowiadają za to

1 0

zwolennicy zakazu pedałowania (oczywiście). No bo któż inny ?? 21:07, 24.04.2019


SkarbnikSkarbnik

0 0

taaa, to na pewno była trudna decyzja, ludzie chcą im dać kasę za wypożyczenie, a oni nie potrafią tego ogarnąć i jej przyjąć, to na pewno bolało, ileż to kasy uciekło. 08:19, 25.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

infoinfo

1 0

niech zbierają bo się odszkodowania niedługo zaczną, już nie jeden przez ten bubel w szpitalu wylądował. 21:37, 09.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA