Zamknij

Reprezentacja Polski trenuje przed Euro w Gdańsku. Jak zdobyć darmowe wejściówki?

12:57, 09.06.2021 | M.Dz., info: gdansk.pl
Skomentuj fot. Facebook/Polsat Plus Arena Gdańsk
REKLAMA

Reprezentacja Polski w piłce nożnej będzie szlifować swoją formę przed Euro 2020 na gdańskim stadionie. W czwartek 10 czerwca i wtorek 15 czerwca przygotowania kadry będą mogli obejrzeć kibice. Ruszyła rezerwacja darmowych wejściówek.

Jak informuje Miasto Gdańsk, na każdy trening będzie mogło wejść 5 tysięcy kibiców. Pierwsza sesja odbędzie się w czwartek, 10 czerwca o godz. 17.00, kolejna - we wtorek, 15 czerwca, o tej samej godzinie. Zajęcia potrwają ponad godzinę.

W środę, 9 czerwca o godz. 12.00 na stronie www.polsatplusarenagdansk.pl ruszyła rezerwacja wejściówek, które są darmowe. Wszystko dzięki współpracy Miasta Gdańsk i PZPN-u.

- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że reprezentacja Polski wybrała nasz stadion na swoją bazę treningową. Po wielkich emocjach związanych z finałem Ligi Europy mamy na naszym obiekcie kolejne wyjątkowe wydarzenie. Dzięki partnerskiej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej udało się zorganizować dwa otwarte treningi, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam – mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

Publiczne sesje treningowe organizowane są przez miasto i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020, odbędą się kolejne publiczne treningi.

Warto dodać, że jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej ruszają 11 czerwca. Odbędą się w 10 krajach. Reprezentacja Polski zagra 14 czerwca o godz. 18.00 ze Słowacją na stadionie w Petersburgu w Rosji, 19 czerwca o godz. 21.00 z Hiszpanią na stadionie w Sewilii w Hiszpani oraz 23 czerwca ze Szwecją o godz.18.00 w Petersburgu.

(M.Dz., info: gdansk.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%