Zamknij

Planujecie wyjazd na Hel? W sobotę protesty rolników i rybaków

13:28, 22.07.2021 | W.D.
Skomentuj fot.P.Bohonos
REKLAMA

Ważna informacja dla osób, które planowały w sobotę wybrać się do Władysławowa lub na Hel. W sobotę rybacy i rolnicy zrzeszeni w AgroUnii zapowiedzieli blokadę Helu w godzinach od 9.00 do 16.00.

Zgodnie z zapowiedziami na Helu protestować będą rybacy, którzy stracili pozwolenie na połów dorsza, nie otrzymując - jak mówią w mediach - niczego w zamian. Przyłączają się do nich rolnicy zrzeszeni w AgroUnii. 

Lider tej organizacji zapowiedział w portalu money.pl blokadę drogi we Władysławowie wiodącej w kierunku Helu. To oznacza ogromne problemy dla kierowców na i tak często zakorkowanej trasie. 

Jeżeli więc planowaliście w sobotę wyjazd do Władysławowa, albo na Półwysep Helski, warto to przemyśleć, albo zaplanować tak, by uniknąć korków spowodowanych protestem rolników i rybaków. 

O tym dlaczego protestują rolnicy wspólnie z rybakami, co zarzucają partii rządzącej i jakie mają pretensje do opozycji można przeczytać m.in. tutaj

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

i słuszniei słusznie

9 5

Dobrze że kończy się poparcie dla pis na wsi. Oczywiście szkoda, że rolnicy muszą protestować, ale to są skutki niestety 14:18, 22.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%