W Kartuzach doszło tuż po godz. 9.00 do kolizji autobusu komunikacji miejskiej z taksówką.
Najwyraźniej obyło się bez osób poszkodowanych, ponieważ obaj kierowcy, po krótkiej rozmowie zdecydowali się odjechać z miejsca zdarzenia.
To kolejna zdarzenie drogowe w tej części miasta w ostatnich dniach.
Żaklin Zgórska 10:21, 01.09.2023
Jaca co ty zrobiłeś ?
...11:35, 01.09.2023
K....a co tam się dzieje w tych Kartuzach codziennie kolizje, jakieś przeklęte te Kartuzy..
Urząd11:43, 01.09.2023
Nasi genialni urbaniści i specjaliści od komunikacji nie rozumieją że w momencie gdy cały potok pojazdów przemieszcza się przez miasto to takich wypadków będzie coraz więcej. Brak obwodnicy zagęszczanie zabudowy -blokowiska jeszcze pogarszają ten stan . Nie liczą się ludzie ważny jest deweloper stawianiem bloków Kartuzach to klęska
Jenter11:49, 01.09.2023
Ja już w wczoraj pisałem że dzisiaj będzie kolejna kolizja w tym rejonie Kartuz. Prawo seri.
Do jenter13:26, 01.09.2023
Ale jesteś wróżbitą cieszysz się "czarodzieju może chcesz nagrodę
@Urząd12:42, 01.09.2023
Ekipa, która obecnie zarządza tym miastem, to porównując do poprzednich ekip, wypada blado, ktoś powie, że przecież się miasto rozrasta, powstają nowe budynki, tylko że to buduje prywatny inwestor, a ten zabieg powoduje, że robi się ciaśniej, coraz więcej samochodów na ulicach, przestrzeń życiowa się zmniejsza, a to ni jak ma się z poprawą komfortu. Mamy kilka inwestycji które miasto realizuje, ale one są albo bajońsko drogie, albo są drogie i nieukończone, albo są wykonane w mocno dyskusyjnej jakości (patrz bezpieczeństwo deptaku zimą i podczas opadów deszczu).
Kartuzy sto lat temu miały lepszy status i przyciągały więcej turystów niż obecnie.
Zaczyna nas otaczać wszechobecny beton, a tego turyści mają pod dostatkiem w swoich miejscach zamieszkania.
Przyjęta strategia, to chyba jest taka, żeby wydawać pozwolenia na budowę jak największej ilości bloków mieszkalnych.
Kartuzy, staną się miastem, w którym turysci zatrzymają sie tylko po to, żeby się wysikać, luknąc na kolegiatę, muzeum kaszubskie i pojadą dalej, nie ma tu niczego co by ich zatrzymało, aby pozostać na weekend. Nawet jeśli Kartuzy miały by być punktem wypadowym, aby pojechać do okolicznych miejscowości, to nie pojadą rowerami, pociągiem jedynie do 3miasta, a autobusami nikt się nie będzie tłuc do Chmielna, bo i tak w niedzielę mało co tam jeździ.
;)13:47, 01.09.2023
a jaki inwestor jak nie prywatny ma budować? ;)
olgaaa13:40, 01.09.2023
i co ???znowu wina drzew??proszę o komentarze tych co twierdza ze drzewa są winne??tu niea drzew a wypadki są i tak!więc wniosek jeden....za szybka jazda!a nie pier....że drzew wina!
Hehehe13:55, 01.09.2023
Masakra, co za drajwerzy hihihi
Blisko tego Pana15:09, 01.09.2023
Się nie ma co trzymać. Kilka razy już robił test hamulców. Ja jak widze to auto trzymam się z daleka.
Tak15:24, 01.09.2023
Masz rację, tu trzeba uważać
Potwierdzam 15:39, 01.09.2023
Sam niedawno ledwo wyhamowałem przed tym mercedesem. Samochód to nie zabawka.
Kpt. Żbik17:05, 01.09.2023
Bus trafiony, dalej nie pojedzie... A taksi? Ma się rozumieć przegląd zrobiony by wykluczyć potencjalne usterki których być może nie widać gołym okiem? Czy od razu na postój?
Na postój18:43, 01.09.2023
Przecież gangsterów Kartuskich nikt nie ruszy
Taxi z prokowa00:22, 04.09.2023
Czy to ten łysy cwaniak
Baruna15:05, 04.09.2023
Rządzi !!
4 8
Głupoty piszesz i tyle
To nie którzy kierowcy Nie uważają w takim przypadku
1 1
Zabierasz głos, ale nie masz zielonego pojęcia na jaki temat piszesz.