Zamknij

Strażacy z KP PSP Kartuzy najlepsi w Mistrzostwach Województwa w Sporcie Pożarniczym

oprac. M.Dz. 10:47, 09.06.2025 Aktualizacja: 11:28, 09.06.2025
Skomentuj fot. KP PSP Kartuzy fot. KP PSP Kartuzy

W Gniewinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym. Uczestniczyło w nich 18 drużyn z Pomorza, a zwyciężyła ekipa z KP PSP w Kartuzach.

Na stadionie Arena Mistrzów w Gniewinie, odbyły się 14. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym. Rozegrano je w konkurencji ćwiczenie bojowe, a uczestniczyło w nich aż 18 drużyn z całego województwa.

Zawody tego typu mają na celu podnieść poziom sprawności strażaków i mobilizują do intensywnego szkolenia pożarniczego, zmierzającego do skutecznego prowadzenia akcji ratowniczo - gaśniczych.

Znakomity występ zanotowała drużyna Komendy Powiatowej PSP w Kartuzach, która wywalczyła pierwsze miejsce. Drugą lokatę zajęła Komenda Miejska PSP w Gdyni, a trzecie miejsce przypadło Komendzie Powiatowej PSP w Wejherowie.

Jako mistrzowie - strażacy z Kartuz będą reprezentować województwo w zawodach na szczeblu krajowym. 

Klasyfikacja generalna zawodów:

1 miejsce – KP PSP w Kartuzach

2 miejsce – KM PSP w Gdyni

3 miejsce – KP PSP w Wejherowie

(oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%