We wtorek kartuscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzanego o serię włamań do domków i altanek na terenie ogródków działkowych w Kartuzach. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna działał regularnie, kradnąc wszystko, co miało jakąkolwiek wartość.
Zatrzymania dokonali policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego wspólnie z funkcjonariuszem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Śledczy ustalili, że 41-latek włamał się łącznie do pięciu domków letniskowych znajdujących się na terenie kartuskich działek.
Z wnętrz domków znikały m.in. sprzęty i przedmioty codziennego użytku - wszystko, co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Łączna wartość skradzionego mienia oraz wyrządzonych szkód została oszacowana na kilka tysięcy złotych.
Ale to nie wszystko. W trakcie zatrzymania policjanci znaleźli u mężczyzny amfetaminę,
- Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał 5 zarzutów kradzieży z włamaniem i zarzut posiadania przy sobie środków odurzających. Kradzież z włamaniem to przestępstwo zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności - informują kartuscy policjanci.
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
15 13
O, taki ktoś powinien pracować u ministra sprawiedliwości Żulka i napadać np na KRS.
3 1
Zluzuj majty , guma ci ciśnie ......
13 4
uciąć łapy przy samej doopie.Nic z takiego śmiecia już nie będzie.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
12 4
Narodowość? A chyba wiadomo, skoro nie podajecie... łapy obciąć powinni, więcej by nie kradł.
6 8
Narodowość kaszub
10 10
Pewnie bierze przykład z gangusa Żulka, który wczoraj dokonał kradzieży z włamaniem do KRS. Oby lina i ugięta gałąź dosięgła tego bandytę.
0 0
Głupota jak nie boli...
Pozostałe komentarze
8 14
On raczej jest z Twojej strony .
Prawdziwy chrześcijanin , ochrzczony , po 1 komunii i bierzmowaniu . Prawdziwy polski chrześcijanin .
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
8 0
A Ciebie pies robił że tak ujadasz?
4 2
Ciekawe co to jest za gagatek? Kcuki pociąć tak żeby nawet sobie buta nie mógł ubrać
0 2
Na Węgry go wywieść. Dostanie azyl...
0 0
No to super .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz