Na sygnale. Wypadki i pożary na Kaszubach

Zamknij

Chmielno. Koń wpadł do studni. Na miejsce zadysponowano strażaków

W.D. 11:17, 27.06.2026 Aktualizacja: 11:21, 27.06.2026
6 Chmielno. Koń wpadł do studni. Na miejsce zadysponowano strażaków fot.KWP PSP w Gdańsku

Strażacy musieli się dziś zmierzyć z nietypowym zdarzeniem, do którego doszło w Chmielnie. Otrzymali zgłoszenie z informacją, że potrzebna jest pomoc w związku z tym, że koń wpadł do studni. 

Z informacji przekazanych przez mł. asp. Dawida Westrycha wynika, że do zdarzenia doszło około godz. 8.30. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że w Chmielnie koń wpadł do studni. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży. 

Strażakom udało się bezpiecznie uwolnić zwierzę, które nie doznało żadnego uszczerbku. 

(W.D.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Znajomy wlascicieliZnajomy wlascicieli

1 0

Wlasciciel konia nie zna działki bo zaczał ja od niedawna dzierzawic wiec nie wiedział co i jak . Ale dla burzo grzmotu studnia zabiespieczona została .

12:16, 27.06.2026

Pozostałe komentarze

MgMg

2 0

Chcial się napić

11:24, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BrynyBryny

4 7

Wygląda na kuzyna Giertycha który w tym upale zemdlał na widok wody i wpadł do studni

11:33, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zxc Zxc

1 1

Gdyby koń zdechł w tej studni to pewnie 🌈 świry zlinczowałyby właściciela tego zwierzaka.

12:24, 27.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jakby dziecko wpadloJakby dziecko wpadlo

0 0

Pretensje do matki, ze mialaby pretensje? Takie rzeczy należy zabezpieczać

12:30, 27.06.2026


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu expresskaszubski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%