Zamknij

Kucharz*

Nr oferty: StPr/24/1156Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w kuchni, przygotowywanie posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
    • dobra komunikacja
    • organizacja pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mściwoja II 4, 83-300 Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Nader
      Numer telefonu: 586940936
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie na ref. stanowisko
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie w oddziale przedszkolnym (grupa sześciolatków). Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie w klasie 1.
      StPr/24/1309
      data rozpoczęcia pracy od 04.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Prowadzenie warsztatów dla uczestników Klubu Integracji Społecznej oraz poradnictwa indywidualnego w zakresie doradztwa zawodowego według potrzeb zglaszanych przez uczestników.
      StPr/24/1302
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 1 800 PLN

      pomoc w kuchni, przygotowywanie posiłków
      StPr/24/1156
      data rozpoczęcia pracy od 15.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów.
      StPr/24/1265
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2024

      obsługa frezarki do cyrkonu oraz pomoc w obsłudze innych urządzeń protetycznych
      StPr/24/1138
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2024

      Szczegółowe informacje na temat zakresu obowiązków oraz o wymaganych dokumentach i wymaganiach stawianych kandydatom są podane na stronie: https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/ Praca w godzinach: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00
      StPr/24/1256
      data rozpoczęcia pracy od 30.10.2024
      wynagrodzenie od od 6 300 PLN

      Segregowanie dokumentów, archiwizowanie dokumentów,kontakt z klientem,wprowadzanie do systemu dokumentów,eypełnianie formularzy,przygotowanie korespondencji.
      StPr/24/1257
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024

      Stylizacja paznokci (manicure, pedicure).
      StPr/24/1203
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2024
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń Rejonu Dróg Wojewódzkich w Kartuzach.
      StPr/24/1204
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024
      wynagrodzenie od od 1 075 PLN

      Sporządzanie napojów mieszanych alkoholowych i bezalkoholowych,przygotowanie napojów gorących,,obsługa systemu na którym pracuje bar
      StPr/24/1191