Zamknij
REKLAMA

Żukowo. Turniej KGW już wkrótce. Będzie pokaz mody, scenki kabaretowe i degustacja potraw

13:15, 06.11.2019 | M.D
Skomentuj
fot. archiwum/Magda Dzienisz
REKLAMA

Pokaz mody nawiązujący do "morskiej toni", konkurs na najlepszy produkt mięsny, scenka kabaretowa i piosenka z inscenizacją - takie atrakcje czekają na gminnym Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 16 listopada w Żukowie. 

Turniej Kół Gospodyń Wiejskich, podczas którego w szranki stają panie z kilkunastu kół, to wieloletnia tradycja w gminie Żukowo. W tym roku odbędzie się siedemnasta edycja tego wydarzenia. Po raz kolejny gospodynie udowodnią, że potrafią nie tylko doskonale gotować, ale posiadają wszechstronne talenty: aktorskie, wokalne, komediowe, a nawet te związane z projektowaniem ubrań. 

Panie zaprezentują swoje umiejętności w czterech konkurencjach: kulinarna, dotycząca mody, kabaretowa i aktorsko-wokalna. Komisja oceni najsmaczniejszy produkt tradycyjny w ich wykonaniu, a w tym roku będzie to potrawa mięsna. Na wybiegu modelki zaprezentują kreacje nawiązujące do "morskiej toni", a tematem scenki kabaretowej będzie hasło: "Czy kuma słyszała, że...?". Na koniec zaśpiewają oraz zainscenizują scenkę pt. "Śpiewać każdy może". 

Na kibiców czekają także występy artystyczne oraz degustacja potraw. Wszystko rozpocznie się w sobotę 16 listopada o godz. 10.00 w hali sportowo-widowiskowej w Żukowie. 

fot. UG Żukowo

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA