Zamknij
REKLAMA

ANWIS z tytułem Dobry Pracodawca 2022

00.00, 23.01.2023 .
Na zdjęciu (od lewej): Anna Biszkowiecka - redaktor naczelna Grupy Media Press, organizator wydarzenia; Izabela Krzeszewska-Rykowska - Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w firmie ANWIS; dr inż. Józef Zakrzewski - Prezes Zarządu Polskiej Agencji Przemysłowo-Obronnej. Fot. Anwis.

W XV edycji Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności organizowanego przez redakcję Forum Biznesu i portal branżowy spolecznieodpowiedzialni.info, Kapituła Programu wysoko oceniła działania firmy ANWIS związane z zaangażowaniem w upowszechnienie zasad odpowiedzialnego biznesu. Szczególnie doceniono wewnętrzne działania organizacji w odniesieniu do pracowników.

- Wszystkie prowadzone przez ANWIS działania CSR: zaangażowanie w akcje dobroczynne, dbanie o bezpieczeństwo i miejsce pracy, wspólne świętowanie sukcesów oraz wzajemne wspieranie się w trudniejszych chwilach, jest czymś co wyróżnia nas na tle innych firm w Polsce - podkreśla Izabela Krzeszewska-Rykowska, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w ANWIS.

Program Liderzy Społecznej Odpowiedzialności ma za zadanie upowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad odpowiedzialnego biznesu. Równocześnie ma na celu wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń CSR. 

ANWIS od wielu lat prowadzi odpowiedzialny biznes skoncentrowany na działaniach społecznych, ochronie środowiska oraz tworzeniu atrakcyjnego miejsca pracy. To pracodawca z 44-letnią tradycją, który chętnie włącza się w działania na rzecz lokalnych mieszkańców, m. in. znacząco wpływając na funkcjonowanie włocławskiego rynku pracy.  

- Prowadzimy systematyczne szkolenia podnoszące kompetencje naszego Zespołu. Dajemy też możliwość awansu, zgodnie z wytyczoną ścieżką kariery  – mówi Izabela Krzeszewska-Rykowska, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w ANWIS. - Współdziałamy z uczelniami wyższymi oraz prowadzimy programy stażowe, które dają możliwość późniejszego zatrudnienia. Aktywizujemy również zawodowo osoby z niepełnosprawnościami. Istotnym punktem naszych działań jest program poleceń pracowniczych. Osoby zatrudnione w ANWIS mogą więc zgłaszać kandydatów do objęcia stanowiska, na które w dany momencie prowadzimy rekrutację. 

ANWIS oferuje również szeroki program benefitów, m. in.: prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport. Pracownicy uczestniczą także w wydarzeniach sportowych, wspierając tym samym lokalne stowarzyszenia i instytucje. W działaniach firmy nie brakuje oczywiście cyklicznych imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych.

- Duży nacisk kładziemy na wzajemne relacje, co ujęte jest w wartościach naszej firmy – dodaje Izabela Krzeszewska-Rykowska. – Rozwijamy dobre praktyki, które realizujemy m. in. w oparciu o opinie i sugestie pracowników. Przede wszystkim mamy tu na względzie stworzenie jak najlepszych warunków pracy.

(artykuł sponsorowany )
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%