Zamknij
REKLAMA

Wojciech Jaworski "Jaworek" odbiera statuetkę "Bursztyny Biznesu 2022"

09.08, 24.01.2023 art. sponsorowany Aktualizacja: 09.09, 24.01.2023

Wojciech Jaworski to znany w Trójmieście deweloper, który od kilkunastu lat z powodzeniem podbija tutejszy rynek nieruchomości.

Ostatnie jego projekty wyszły poza nadmorskie wybrzeże i skierowały się w stronę malowniczych mazurskich jezior. Inwestycje realizowane przez dewelopera charakteryzują się nowoczesnym, minimalistycznym stylem, poszanowaniem tradycji otoczenia i dbałością o najmniejsze detale, co w przyszłości da się zauważyć także nad samym jeziorem Niegocin w Giżycku.

Statuetka Bursztyn Biznesu 2022

Pan Jaworski mimo wielu zajęć i spotkań znajduje także czas dla potrzebujących. Chętnie angażuje się w różne programy wspierające ubogie rodziny czy chore dzieci. Sytuacja finansowa wielu rodzin w ostatnich czasach znacząco się pogorszyła i taka bezinteresowna pomoc jest niezbędna.

Biznesmen w mijającym roku za swoją działalność charytatywną został nagrodzony Bursztynem Biznesu.

W lipcu odbyła się uroczysta Gala Charytatywna Bursztyny Biznesu 2022 na rzecz Hospicjum Dziecięcego Bursztynowa Przystań w Gdyni na której jeden z „bursztynów” trafił w ręce Wojciecha Jaworskiego. Jest to podziękowanie i uznanie za wieloletnie zaangażowanie w działalność społeczną na rzecz potrzebujących dzieci. Aktywność Wojciecha Jaworskiego to idealny przykład tego, jak łączyć działania biznesowe na najwyższym szczeblu ze skutecznym niesieniem pomocy innym.

Na zdjęciu Wojciech Jaworski z żoną Iwoną Jaworską oraz organizatorką gali Panią Violettą Geyer 

(art. sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%