Zamknij
REKLAMA

7R City Flex Gdynia – magazyn w doskonałej lokalizacji

09:40, 03.08.2022 | mat.partnera

Trójmiasto jest doskonałym miejscem do rozwoju dla firm, które chcą podbić nie tylko lokalny rynek, ale krajowy, a nawet europejski. Kluczem do sukcesu jest posiadanie tam własnego centrum logistycznego. Takim może stać się nowoczesny magazyn 7R City Flex Gdynia.

Co przemawia za tym właśnie wyborem? Ma ono liczne atuty, które zaprezentujemy. Poznaj wszystkie zalety tego miejsca i przekonaj się, że to właśnie tam warto rozwijać swój biznes.

7R City Flex Gdynia – doskonale wybrana lokalizacja

Wypada zacząć od miejsca, w którym usytuowany został magazyn Gdynia, czyli 7R City Flex. Jest on położony ok. 7 kilometrów od ścisłego centrum nowoczesnego miasta, niedaleko (3 km) trójmiejskiej obwodnicy, a także blisko (5 km) portu. Niezależnie od tego, czy planujesz spedycję drogą lądową czy morską – wszędzie masz blisko. A ponieważ obiekt znajduje się na terenie miasta, w pobliżu dostępna jest cała infrastruktura komunikacyjna, co stanowi dużą zaletę dla pracowników firmy.

7R City Flex Gdynia to powierzchnia magazynowo-biurowa, dzięki czemu możesz ulokować tam firmowe biuro. Łączna powierzchnia do najmu wynosi 15 628 metrów kwadratowych, podzielonych na moduły. Wysokość składowania  10 metrów umożliwia ergonomiczne wykorzystanie całej dostępnej przestrzeni. Magazyn Gdynia R7 został zbudowany przy wykorzystaniu materiałów budowlanych zapewniających przyjazne środowisku rozwiązania. Pomyślano o wygodzie w każdym aspekcie – dlatego zastosowano tu doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami, niezawodne oświetlenie LED oraz doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej. 

7R City Flex Gdynia doskonale nadaje się nie tylko do magazynowania, ale również lekkiej działalności produkcyjnej. 

Kto może zainteresować się 7R City Flex Gdynia?

Nowoczesny magazyn Gdynia może stać się bazą dla wielu firm z różnych branż – zaczynając od e-commerce, kończąc na motoryzacyjnej i budowlanej. Obiekt spełnia wszystkie wymogi prawne i budowlane związane z wykorzystywaniem go do produkcji, składowania i działalności biurowej. Ponieważ celem 7R City Flex Gdynia jest satysfakcja klientów, istnieje możliwość zastosowania dodatkowego wyposażenia lub usprawnień na życzenie najemcy.

Zwraca również uwagę elastyczność. W sytuacji, gdy firmie zabraknie miejsca, można poszerzyć wynajmowaną powierzchnię magazynową wedle potrzeb. Dzięki temu  ma się pewność dysponowania odpowiednią do sytuacji przestrzenią. To rozwiązanie będzie szczególnie praktyczne dla firm, które dynamicznie się rozwijają, a w miarę rozwoju rosną ich potrzeby.

Magazyny Gdynia – dobra cena za najwyższe standardy

Jeśli zainteresował Cię powyższy opis, mamy dobrą informację – wynajem powierzchni w 7R City Flex Gdynia to bardzo przystępne ceny, dlatego koszty najmu mogą mile Cię zaskoczyć niezależnie od tego, jaką działalnością się zajmujesz. Przekonaj się o tym – już dzisiaj skontaktuj się z 7R SA, ab

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%