Zamknij
REKLAMA

Dobre pomysły na firmowe gadżety

00:00, 12.05.2020 | materiały partnera

Biznes musi funkcjonować jak dobrze naoliwiona maszyna. To jednak nie wszystko. Dobrze, by miał w zanadrzu dodatkowe akcje promocyjne, które nie tylko zatrzymają dotychczasowych klientów, ale też sprawią, że pojawią się nowi. Pomocne w tym są różnego rodzaju gadżety i prezenty, dzięki którym klienci chętniej skorzystają z naszych usług.

A może rabacik?

Nie da się ukryć, że większość firm, które świadczą usługi sprzedaży, funkcjonuje również w internecie. Wiele produktów chętnie jest kupowanych w sieci. Klienci doceniają możliwość szybkiej realizacji zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. W każdej chwili, w każdym miejscu. Jednak przy dużej konkurencji, dobrze jest czasem dać coś od siebie, aby to właśnie nasza oferta była tą najchętniej wybieraną.

Jednym z najczęściej stosowanych zabiegów jest przyznawanie rabatów. Zdarza się jednak, że nie każdy z nich korzysta – czujemy się niepewnie, ponieważ wiążą się z różnego rodzaju haczykami. Albo trzeba zapisać się do newslettera, albo zamówić produkty o określonej minimalnej wartości, albo dostajemy go dopiero przy kolejnych zakupach.

Dlatego, żeby wyróżnić swoją firmę, dobrze jest czasem dać rabat tak po prostu. Bez konieczności zakładania konta czy innych wymogów. Ot tak – wpisz kod i otrzymaj rabat. Wiele osób chętnie z tego skorzysta, a nasza firma zyska w ich oczach jako ta, która po prostu jest w porządku – bez budowania sztucznych baz danych oraz innych nieprzychylnie postrzeganych zagrywek.

Małe prezenty zawsze w cenie

Szukając odpowiedniego gadżetu dla klienta, który będzie dodawany do zakupów lub w ramach akcji promocyjnej, zdarza się, że firmy za bardzo kombinują. Oczywiście, wydaje nam się że im bardziej wyjątkowy upominek, tym lepiej, jednak nie da się ukryć, że tymi najbardziej lubianymi najczęściej są te najprostsze.

Jednym z takich prostych i podstawowych prezentów są naklejki. Ludzie chętnie oklejają sobie laptopy, obudowy na telefon, kalendarze, skoroszyty, a niektórzy nawet samochody. Oczywiście tylko wtedy, gdy taki gadżet jest świetnie zaprojektowany.

Druk naklejek to świetne rozwiązanie, ponieważ możemy zakupić bardzo duży nakład za niewielkie pieniądze. Dodatkowo możemy stworzyć naprawdę wyjątkowe wzory. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy oraz czym się zajmujemy. Można postawić na klasyczne, foremne kształty, ale też na te w określonym, bardziej wymyślnym kształcie. Naklejki mogą być nawet na przezroczystej folii. Co ważne, powinny też być wysokiej jakości, aby jak najdłużej zdobiły dany element. Dlatego ważne jest, aby skorzystać z usług firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA