Zamknij
REKLAMA

Wynajem autokarów Gdańsk i Gdynia - przewozy pracowników

10:39, 20.08.2021 | materiały partnera

Pomimo, iż przewozy pracowników rzadko należą do pakietu obowiązków, jakie leżą po stronie pracodawców, to w wielu przypadkach mogą one przynieść przedsiębiorcom szereg korzyści. Zorganizowany zbiorowy transport osób – jest zdecydowanie bardziej ekonomiczną formą, niż dojazd do zakładu pracy prywatnymi samochodami. Ograniczenie kosztów dojazdu oraz inwestycja w komfort i wypoczynek pracownika – podnoszą jego efektywność związaną z wykonywaniem powierzonych obowiązków, a także potęgują satysfakcję. Przewozy pracownicze i wynajem autokarów likwidują uciążliwości, jakie towarzyszą dotarciu do pracy we własnym zakresie, niejednokrotnie pozwalają na zaangażowanie w firmie specjalistów z bardziej odległych miejscowości. Zorganizowany przewóz pracowników doskonale sprawdza się w sytuacji, kiedy siedziba firmy znajduje się poza centrum i występują ograniczenia w korzystaniu ze środków transportu publicznego. 

Przykładem przedsiębiorstwa, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie przewozu osób, oferując m. in. wynajem busów i autokarów – jest Albatros Travel. Gdańsk, Gdynia i inne miejscowości, w jakich skoncentrowany jest np. przemysł portowy, stoczniowy oraz działalność sektora morskiego jak i Magazynów Logistycznych, to jeden z głównych obszarów aktywności Albatros Travel, jednak oferta firmy znacznie wykracza poza tradycyjne przewozy pracownicze. Zróżnicowana flota pojazdów, jakimi dysponuje Albatros Travel – sprawia, że oprócz kooperacji z przedsiębiorstwami, przewoźnik ma również szeroką ofertę przewozu osób, z której mogą skorzystać indywidualni klienci. Ta znana i renomowana firma transportowa z Gdyni, od wielu lat świadczy usługi zarówno na rynku krajowym, jak też na terenie całej Europy. Dlaczego warto skorzystać właśnie z propozycji Albatros Travel, oferującej m. in. wynajem autokarów? Pomorskie województwo jest podstawowym obszarem działalności firmy, jednak Albatros Travel świadczy też swoje usługi dla podmiotów rozsianych po całej Polsce. Oferta Albatros Travel powinna zainteresować każdego, komu zależy na najwyższym standardzie obsługi w zakresie przewozu osób.

Przewozy pracownicze z Albatros Travel – korzyści dla przedsiębiorcy i zatrudnionych

Zorganizowane przewozy pracowników https://albatrostravel.pl/przewoz-pracownikow pozwalają dotrzeć pracownikowi na miejsce wykonywania służbowych obowiązków w dobrej kondycji psychofizycznej, co związane jest m. in. z brakiem angażowania jego uwagi na drodze. Wypoczęty i zadowolony pracownik zazwyczaj wykazuje lepszą wydajność pracy, a brak znużenia – zwiększa dodatkowo jego bezpieczeństwo oraz koncentrację. W prostej linii przekłada się to na poprawę efektywności pracy, czyli to, na czym z pewnością zależy każdemu przedsiębiorcy. Przewóz pracowniczy to również gwarancja dotarcia pracowników na czas, punktualność i synchronizacja w zakresie powierzonych obowiązków, a więc kolejne, bardzo istotne dla pracodawcy aspekty.

Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, że każdy z pracowników mieszka w innym rejonie, dlatego pokonując codzienną trasę do zakładu – może utknąć w korkach, przyczyniając się tym do destabilizacji harmonogramu dnia pracy. Przewóz pracowników sprawdza się także przy szkoleniach poza siedzibą firmy, wyjazdach na targi handlowe, delegacjach, konferencjach czy wycieczkach integracyjnych. Korzystanie z usług przewozowych profesjonalnej firmy, ma również inny wymiar. Zapewnienie komfortowych warunków przejazdu, m. in. w klimatyzowanym pojeździe o wysokim standardzie – wyzwala w pracowniku poczucie docenienia i sprawia, że czuje się on ważny dla firmy, w której pracuje. Usatysfakcjonowany i zadowolony pracownik - często odwzajemnia to później w lepszej jakości pracy, w większym zaangażowaniu oraz w wartościowej inicjatywie. Wdrożenie tego rodzaju rozwiązań i wzajemne korzyści na linii pracownik-pracodawca, przyczyniają się też do mniejszej rotacji zatrudnienia oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Dojazd pracownika do pracy we własnym zakresie wiąże się najczęściej z potrzebą zapewnienia mu stosownej rekompensaty finansowej, dlatego też organizując transport zbiorowy – firma może w znacznym stopniu ograniczyć dodatkowe koszty (bardziej opłacalny wariant). Przewozy pracownicze wiążą się więc z szeregiem zalet zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i mogą być bardzo korzystne z punktu widzenia osoby zatrudnionej.

Czy warto zainwestować we własną flotę pojazdów do przewozu pracowników czy skorzystać z usług profesjonalnej firmy transportowej?

Przedsiębiorstwa zainteresowane przewozem pracowniczym, mogą zaopatrzyć się w busy, autobusy czy autokary https://albatrostravel.pl/wynajem-autokarow – kupując je jako ruchomości na stan majątkowy firmy bądź korzystać z usług wyspecjalizowanego przewoźnika. Dysponując własną flotą, trzeba liczyć się ze stałymi i wysokimi kosztami utrzymania tego typu pojazdów, nawet w momencie, kiedy się z nich nie korzysta się, m. in. w okresie przestojów w produkcji, w czasie świąt czy przerw spowodowanych innymi okolicznościami. Oprócz kosztów paliwa, podczas kalkulacji opłacalności inwestycji we flotę pojazdów do przewozu osób, należy wliczyć również wydatki eksploatacyjne i na naprawy, ubezpieczenie, parking, wynagrodzenie kierowców oraz pozbycie się kapitału (gotówki), jaki można przeznaczyć np. na pozyskanie dodatkowych zleceń.

Powierzenie przewozu pracowników profesjonalnej firmie transportowej, może przyczynić się do oszczędności środków finansowych, czasu, energii oraz ograniczenia odpowiedzialności w różnych sytuacjach. Aby jednak móc osiągnąć maksimum korzyści z tego rodzaju kooperacji, warto postawić na współpracę ze sprawdzoną, rzetelną, doświadczoną i specjalistyczną firmą, świadczącą usługi przewozu pracowników. Przedsiębiorstwo transportowe powinno też posiadać zróżnicowaną flotę pojazdów, dzięki czemu łatwiej jest dopasować do indywidualnych potrzeb wynajem autokarów. Gdańsk/Gdynia i całe województwo pomorskie jest siedzibą wielu podmiotów oferujących przewozy pracownicze, ale przedsiębiorstwem, które od lat cieszy się na rynku bardzo dobra reputacją – na pewno jest firma Albatros Travel.

Bogata oferta firmy Albatros Travel – co wyróżnia propozycję gdyńskiego przewoźnika na tle konkurencji?

Firma Albatros Travel z powodzeniem funkcjonuje na rynku przewozów osobowych od wielu lat i dysponuje rozbudowaną flotą różnych rodzajów pojazdów (m. in. busy, autokary, samochody osobowe, autobusy). Gdynia, Gdańsk i pozostałe rejony Trójmiasta – to tylko niewielki obszar aktywności tego przedsiębiorstwa transportowego o uznanej marce. Albatros Travel świadczy bowiem swoje usługi na terenie całego kraju, realizuje także przewozy pracowników/osób prywatnych po różnych zakątkach Europy. Przedsiębiorstwo Albatros Travel to wypożyczalnia autobusów, samochodów osobowych klasy VIP, autokarów, ale także oferuje wynajem busów.

Gdyński przewoźnik zatrudnia sprawdzoną i doświadczoną ekipę kierowców, która zawsze precyzyjnie opracowuje trasę przejazdu oraz pozostałą logistykę, co przekłada się na bezpieczeństwo, a także szybki czas przejazdu do miejsca docelowego. Z oferty Albatros Travel powszechnie korzystają m. in. firmy z branży portowej, centra logistyczne, magazyny oraz inne przedsiębiorstwa z sektora morskiego. Przewóz pracowników realizowany jest bardzo sprawnie i zawsze jest on zoptymalizowany pod kątem preferencji oraz potrzeb zlecającego, m. in. dzięki rozbudowanej flocie pojazdów, w której można znaleźć np. różne autokary. Gdynia/Gdańsk to ważne centra przemysłu morskiego/stoczniowego, a coraz częściej duże magazyny logistyczne wśród klientów Albatros Travel nie brakuje firm/agencji zatrudniających marynarzy, magazynierów czy grupy remontowe.

Oprócz autokarów, autobusów i VIP-owskich samochodów osobowych, firma Albatros Travel oferuje ponadto wynajem busów (Gdynia). W ramach posiadanej floty, przewoźnik dysponuje pojazdami do komfortowego przewozu – od kilku do ponad stu osób. 

Albatros Travel dba zarówno o bezpieczeństwo, jak i wygodę, podczas świadczenia usług przewozu pracowników. Wszystkie pojazdy poddawane są okresowym kontrolom technicznym, na bieżąco monitorowany jest też stan poszczególnych elementów eksploatacyjnych autobusów/autokarów. Na rzecz profilaktyki higieniczno-sanitarnej, firma ozonuje wnętrze pojazdów po każdym kursie, a pasażerowie mogą odkazić dłonie płynem dezynfekcyjnym oraz skorzystać z jednorazowych maseczek czy rękawiczek. Podróżujący objęci są kompleksową ochroną NNW (ubezpieczenie), a w czasie przejazdu – mają do dyspozycji m. in. telewizję, DVD, toaletę, klimatyzację, a także maszynę do przygotowywania gorących napojów.

Wypracowane procedury, skala działalności oraz możliwość optymalnego dopasowania pojazdu do oczekiwań i celu transportu – to istotne czynniki, dzięki którym Albatros Travel oferuje swoje usługi wynajmu busów i autokarów w niezwykle przystępnych cenach.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%