Dobry start zapaśników. 11 medali Cartusii na zawodach w Kolbudach

11:09, 04.12.2018 GKS Cartusia/oprac.M.B. Aktualizacja: 13:59, 06.12.2018
Skomentuj fot.nadesłane fot.nadesłane

Międzynarodowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Kolbudy w zapasach przyniósł młodzikom z GKS Cartusia aż osiem medali. O najwyższe miejsca na podium walczyło 67 najmłodszych adeptów sztuki zapaśniczej z 11 klubów, z trzech województw oraz goście z Kaliningradu. Cartusię reprezentowało 11 zawodników.

Pierwsze miejsca zdobyli: Noe Wolski - kat.52kg, Eryk Stromski - kat. 62 kg i Kewin Stencel - kat. 32 kg. Srebrne krążki wywalczyli: Olivier Dobka - kat.35kg, Dominik Karczewski - kat. 62 kg oraz Dawid Konkel - kat. 26 kg. Na trzecim miejscu podium stanęli: Jakub Chlechowicz - kat.62 kg oraz Paweł Leik - kat. 32 kg. dobre miejsca zdobyli też: Bartłomiej Skierka - 5 miejsce w kat.38kg oraz Patryk i Seweryn Golnauowie, obaj zajęli 5 miejsca w kat. 62 kg. W punktacji ogólnej klub zajął miejsce tuż za podium. Była to przedostatnia impreza zapaśnicza w tym sezonie.