Zamknij
REKLAMA

Chcesz wykorzystać lub przyjąć Bon Turystyczny? ZUS w Kartuzach organizuje szkolenie

12:39, 06.05.2021 | mat. pras., oprac. M.Dz.
Skomentuj Zdj. ilustracyjne. fot. pixabay
REKLAMA

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Kartuzach przygotował dla klientów szkolenie dotyczące Polskiego Bonu Turystycznego. Wziąć w nim mogą udział zarówno prowadzący usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne, jak i osoby chcące skorzystać z Bonu Turystycznego. 

Polski Bon Turystyczny jest formą wsparcia dla polskich rodzin oraz branży turystycznej w związku z trudną sytuacją gospodarczą wywołaną epidemią COVID-19. Za pomocą bonu można zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne w Polsce do końca marca 2022 r. Świadczenie w formie bonu turystycznego jest przyznawane na dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+. Na jedno dziecko przysługuje bon w wysokości 500 zł. W przypadku dziecka niepełnosprawnego przysługuje dodatkowy bon w wysokości 500 zł.

W piątek 14 maja w godzinach od 9:00 do 11:00, eksperci z kartuskiego ZUS rozwiążą wszystkie wątpliwości dotyczące Polskiego Bonu Turystycznego.

- Szkolenie skierowane jest zarówno do podmiotów turystycznych, które przyjmują bądź zamierzają przyjmować płatność bonem, jak i beneficjentów, którzy planują wykorzystać bon. Ekspert ZUS wytłumaczy m.in. jak krok po kroku wygląda obsługa bonu z perspektywy podmiotu turystycznego, w jaki sposób aktywować bon na PUE ZUS oraz co zrobić, aby otrzymać dodatkowe wsparcie na niepełnosprawne dziecko - informuje Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS Krzysztof Cieszyński.

Zapisy na webinarium pod adresem: [email protected]. Szkolenie jest bezpłatne.

Wszystkie webinaria prowadzone są za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. W przypadku obu szkoleń w zgłoszeniu trzeba podać adres mailowy, na który w dniu szkolenia wysłany zostanie link do wydarzenia, datę i temat webinarium, liczbę uczestników i numer telefonu do kontaktu.

(mat. pras., oprac. M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

… bon... … bon...

3 0

"eksperci" z kartuskiego ZUS hahaha 19:18, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%